PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دوستان چرا الان نمیتونم از این سلاح استفاده کنم؟ لوازم ۳۵ هست
۲ سال پیش تا لول ۲۰۰ رفته بودم ولی خیلی چیزها یادم رفته می‌خوام قسمت dlc برم پیشنهاد می‌کنید که کدومارو بیشتر افزایش بدم ممنون

IMG_20211118_182610.jpg IMG_20211118_184157.jpg

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
دوستان چرا الان نمیتونم از این سلاح استفاده کنم؟ لوازم ۳۵ هست
۲ سال پیش تا لول ۲۰۰ رفته بودم ولی خیلی چیزها یادم رفته می‌خوام قسمت dlc برم پیشنهاد می‌کنید که کدومارو بیشتر افزایش بدم ممنون

View attachment 232934View attachment 232935
برا Rifle spear اسکیل Bloodtinge 9 میخواد که واس تو 7.

vitality رو سعی کن 20 یا 25 برسونی همینطور Endurance.

بقیه هم بستگی داره چه بیلدی میخوای بچینی خب. اگه بخوای pure strength که همونو تا 50 ببر یا قبلش میتونی skill هم تا 25 ببری که بتونی از سلاح های بیشتر استفاده کنی.
بیلد های arcane و bloodtinge هم یکم سخته پیشنهاد نمیکنم. با توجه به scaling هر سلاح باید لول آپ کنی.

• Like
Reactions: yar_66

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334

اینم گلیچ جدید که تیر بینهایت برای Canon به دست میارید و اونطور که مشاهده میکنید لارنس بنده خدا شتک شد :D
این استریمر رو خیلی دوسش دارم.
نکته ی جالب اینه هرکسی گلیچ پیدا کنه قشنگ میاد توضیح میده و یاد میده.
خدا نکنه یه گیمیر ایرانی یه چی یاد بگیره. شماره عابربانکه که کل اسکرینش رو میگیره که بعد واریز لو بده گلیچو

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام رفقا
من بازی رو با نسخه ریجن اروپا تموم کردم حالا میخواستم دی ال سی old hunters رو بازی کنم،خواستم ببینم اگه نسخه گوتی ریجن دو اروپا رو بخرم میتونم برم سراغ دی ال سی بدون اینکه برای سیو هام مشکلی پیش بیاد؟

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
سلام رفقا
من بازی رو با نسخه ریجن اروپا تموم کردم حالا میخواستم دی ال سی old hunters رو بازی کنم،خواستم ببینم اگه نسخه گوتی ریجن دو اروپا رو بخرم میتونم برم سراغ دی ال سی بدون اینکه برای سیو هام مشکلی پیش بیاد؟
اره ریجن ها یکی باشه مشکلی نیست.

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
حله پس بخاطر اینیستال بازی بوده احتمال زیاد پشت صحنه هنوز بازی اینیستال میکنه واس همین ارور میده اول بعدش درست میشه.
دقیقا همین بود مشکلش ، خلاصه بعد از چند سال برگشتم ب شکار :D این بازی رو دست نداره و نخواهد داشت ، باید پلات کنم دی ال سی رو .

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
دقیقا همین بود مشکلش ، خلاصه بعد از چند سال برگشتم ب شکار :D این بازی رو دست نداره و نخواهد داشت ، باید پلات کنم دی ال سی رو .
خوش برگشتی :D برو که Kos منتظرته. منم منتظر BLOODBORNE 2 عم. مطمئنم بیاد از الدن کمتر نمیشه.

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خوش برگشتی :D برو که Kos منتظرته. منم منتظر BLOODBORNE 2 عم. مطمئنم بیاد از الدن کمتر نمیشه.
من اول میخواستم الدن رینگ رو بگیرم بعد دیدم ی فروشکاهی تبلیغ نسخه گوتی رو گذاشت و منم گفتم باید برگردم ب کابوس :D
تو خیلی از سایتا ها و یوتوب هم دیدم خیلیا گفته بودن بلاد براشون از الدن رینگ بهتر بوده و منم دیگه اول رفتم ک دی ال سی بلاد رو هم پلات کنم و بعدش برم سراغ الدن رینگ.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر