PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
هر وقت که شما به فانوسها میرسی و وارد محیط hunters dream میشی بازی خود به خود سیو میشه ولی حتما سعی کن blood echo ها رو برای آپگرید توسط اون دختره استفاده کنی چون فقط اونا هستن که بعد از هر بار مردن از دست میرن و باید برگردی برشون داری بقیه ایتم ها از بین نمیرن در ضمن حتما برای خروج از بازی از منوی آپشن استفاده کن همونجا بازی سیو میشه به همین راحتی هر وقت blood echo هات به مقداری رسید که تونستی آپدیت کنی برو هانتر دریم بازیو سیو کن تا قافلگیر نشی

- - -ویرایش - - -

میتونی بخری چون bloodecho ها تمومی ندارن هر وقت خواستی میتونی برگردی حسابی beast ها رو بکشی و بلاد اکو بدست بیاری پس تا میتونی سلاح بخر و levelup کن
عزیز برات سخته از زنگوله استفاده کن موقعی که سر باس میمیری میبرتت hunter dreams اونجا دوتا ایتم رو زمینه بر میداری من خودمونی میگم زنگ یا زنگوله اونو موقعه ای نزدیک باس شدی میزنی یه نفر میاد کمکت اون سرشو گرم میکنه تو از پشت خنجر میزنی به همین راحتی :d

اين بازي رو بايد در كمال خونسردي رفت
از مردن هم نبايد عصبي شد چون خيلي زياد پيش مياد
جلوتر بريد جاهايي ميرسيد كه حداقل ممكنه 60000 Bloodecho از دست بدين :d
ولی وقتی یه جا میتونی کلا چند مرحله level up کنی خیلی فاز میده . چون قشنگ حس میکنی قویتر شدی.
من دیروز تا 600 هزارتا souls هم رفتم ( خیلی وقت اصلا up نکرده بود ) - امروز یه سری رفتم یه Boss هم زدم تا 750 اینا جمع کردم - بعد رفتم dream از 68 اینا بود level ام ... Upgrade که کردم رفتم 90 راحت D: . وحشتناک حال داد D:
ولی اگه از دست میداد احتمالا دنیا رو نابود میکردم D:
قبلا توی DS2 فک کنم توی NG+2 اینا یا 3 بود تا 800 هزار اینا پیش رفتم ( اگر اشتباه نکنم ) دوبار پشتش مردم همش به فنا رفت ~_~

ولی وقتی یه جا میتونی کلا چند مرحله level up کنی خیلی فاز میده . چون قشنگ حس میکنی قویتر شدی.
من دیروز تا 600 هزارتا souls هم رفتم ( خیلی وقت اصلا up نکرده بود ) - امروز یه سری رفتم یه Boss هم زدم تا 750 اینا جمع کردم - بعد رفتم dream از 68 اینا بود level ام ... Upgrade که کردم رفتم 90 راحت D: . وحشتناک حال داد D:
ولی اگه از دست میداد احتمالا دنیا رو نابود میکردم D:
قبلا توی DS2 فک کنم توی NG+2 اینا یا 3 بود تا 800 هزار اینا پیش رفتم ( اگر اشتباه نکنم ) دوبار پشتش مردم همش به فنا رفت ~_~
اقا من بخوام دیسکشو بخرم از سیوم میاد یا نه از اول دوباره باید برم اخه به خزار بدبختی لولم کردم 60 بعد بازی لاک شد:d

این تعداد insight ها بر چه مبنایی افزایش و کاهش پیدا میکنه؟
مثلا Boss بزنی یا وارد محیط Boss بشی یا sprite ها بکشنت insight میده
میتونی توی shop مربوطه خرید کنی
میتونی زنگ بزنی و summon کنی. هر زنگ یه insight کم میکنه.
ایتمهای mad man knowledge هم توی بازی زیاد هستن که با مصرف کردنشون 1 دونه insight میده.

اقا من بخوام دیسکشو بخرم از سیوم میاد یا نه از اول دوباره باید برم اخه به خزار بدبختی لولم کردم 60 بعد بازی لاک شد:d
save ها زمانی کار میکنه که هم ریجن باشن

ایتمهای mad man knowledge هم توی بازی زیاد هستن که با مصرف کردنشون 1 دونه insight میده.

اکی یعنی ریجن 2 بگیرم به فنا رفتم

با چی زنگ بزنم که summon کنم؟

دوستان این گزینه نداره بازی اسون کنه
اسون ؟ بازی میازاکی و اسون ؟ شوخی نکن باو :دی
این بشر که مشکل روانی داره . توقع داری بازی رو اسون بسازه ؟ :دی

- - -ویرایش - - -

با چی زنگ بزنم که summon کنم؟

همه زنگ هارو نوشته چیکار میکنن . برو توی INVENTORY زنگ هات رو ببین زیرش نوشته چیکار میکنن . فک کنم اسمش تو مایه های RECKONING BELL

summon کردن تو حالت آنلاین فقط کاربرد داره یا آفلاین هم میشه:d؟
offline هم میشه بعضی NPC ها summon کرد. یه NOTE میذارن قبل بعضی Boss ها روش Bell رو می زنی.
------------------------------------

مرض داشتن واقعا این سیستم summon رو دست کاری کردن ها، 4 تا insight از دست دادم ولی کسی رو summon نکرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or