PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
آقا این باس amygdala رو چطور باید پیداش کنم بزنمش؟ میخوام ازش انتقام بگیرم X(
نمیدونم یادمه یه سنگی رو باید پیدا اسمش تا اونجایی که یادمه talion ston نمیدونم همچین اسمی داشت اونو داشته باشی پیش باس amelia بغلش یه راه هست سمت راستش بود تا اینجایی که یادمه بعدا موقعی این راه ادمه بدی به یه در بسته میخوری کلیک میکنی رو در باس میگیرتت میبرتت یه دنیا دیگه :دی به همین راحتی

آقا این باس amygdala رو چطور باید پیداش کنم بزنمش؟ میخوام ازش انتقام بگیرم X(

باید توی CATHEDRAL WARD یه سنگ به نام TONSIL STONE رو گیر بیاری . بعد سمت راست GRAND CATHEDRAL که بری یه ساختمون هست یه دستی میاد میگیرتت میبرتت یه مپ جدید اونجاس .

قسمتی که یه نفر بالا برج وایساده و تیراندازی میکنه باید چکار کرد ؟ نمیشه نزدیک شد.جلو هم که میرم یه راه هست به پایین که وقتی میپرم نصف جونم میره بعدش ایشون عنایت میفرمایند با تیر میزنن نابودمون میکنن :دی

دوستان راهنمايي كنين...نميتونم سيو كنم بازي رو ...همين چيزايي كه باهاش ميري به هانتر دريم منظورمه
بازی خودش save میشه کلا ! save دستی نداره که بزنی save
اگر لامپها رو منظورته که باید پیدا کنی ... رسیدن به اولین لامپ یه مقداری سخته چون بازی رو تازه شروع کردی ولی ادامه بده میرسی ...
همچنین shortcut ها رو میتونی به لامپ اولی باز کنی

قسمتی که یه نفر بالا برج وایساده و تیراندازی میکنه باید چکار کرد ؟ نمیشه نزدیک شد.جلو هم که میرم یه راه هست به پایین که وقتی میپرم نصف جونم میره بعدش ایشون عنایت میفرمایند با تیر میزنن نابودمون میکنن :دی
از زمانی که از پله میری پایین شروع میکنه تیر زدن. پشته سنگرا میتونی وایسی. یه ضرب تیر نمیزنه. بعد که دشمنها رو کشتی از پله میری پایین ولی روبره پایین پله ها بازه.یا سری بدو برو از پله ها پایین یا یه دو وایسا بد برو. قسمت پایین که رسیدی دسته چپ دشمن هست. دست راست راه اصلی هست که محوطه یه سری جعبه اینا هست یا کوزه که تیر بزنه منفجر میشن. یه ذره برو جلو و برگرد تو که تیر بزنه کوزه ها منفجر بشن. اگر دشمنها رو نکنشه همونطو وایسا تا بیان تو. بعده اینکه دشمنها رو زدی برو بیرون و از رو پل چوبی رد شد و سریع یا بردو دسته چپ کلاغها رو بزن یا سریع برو ساختمون راست
ساختمون راستی کلا امن هست. میتونی دشمنها رو بکشی و دشمنهایی که بیرون هستن هم میتونن بکشی داخله ساختمون و راحت بزنیشون. بعدش که امن شد دسته راست بالا یه راه هست که میخوره میره پایین. اول که میری پایین سمته راست یه hunter هست که فقط سرعتش خیلی بالاست مگرنه کشتنش ساده هست ولی فعلا نکشش. از نردبون که بالا بری میرسی به همون یارو که داره با رگبار میزنه. این یکی یه مقدار کشتنش سخته . چون خیلی سریع . سعی کن doge زیاد بدی بعد حول نشه راحت اروم اروم بزنش. در ضمن خیلی موقه ها پیش میاد خودش میفته پایین میمره. وقتی مرد دیگه ظاهر نمیشه. بعد میتونی راه رو ادامه بدی.

این یارو رو فعلا نکش هم سخته هم نیازی نیست، dark beat paal رو که کشتی بیا باهاش حرف بزن.

- - -ویرایش - - -

این واقعیت داره؟
از خودم که در نیوردم:

http://www.reddit.com/r/bloodborne/comments/31bogg/how_to_active_bloodborne_easy_mode/

آقا این darkbeast paarl دهن مارو آسفالت کرد
ضربه هام بهش نمیخوره:((
همین باس برقیست فکر کنم داداش اگه اون باشه با دوت اتک میفته نزدیک سرش شو اسلحه من axe بود نمیدونم از تو چی رو نمیدونم ولی نزدیک سرش شو یهr2نگهدار باس میفته بعد بزنش همین کارو تکرار میکنه کاری نداره خیلی راحت:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or