PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
اقا تو مرحله 1 این cleric beast کجاست کله مپ رو گشتم پیداش نکردم:|
اونجا رفتی که ی موجودی ایستاده داره میزنه ب در
بعد سمت چپش ی پله هایی هست میری بالا چند تا سگ و موجودای دیکه هست
باز از پله برو بالا میرسی به ی منطقه صاف که دو تا گرگ هم هست.برو جلوتور یکی از این گنده بکا هست و چند تا کلاغ و از اونا هم رد شد و برو جلوتر خود باس میپره میاد واست:d

آقا این darkbeast paarl دهن مارو آسفالت کرد
ضربه هام بهش نمیخوره:((
hunter's axe رو اپگرید کن ... فرصت که پیش اومد بزرگش کن r2 رو نگه دار بکوب به پاهاش میفته زمین راحت میتونه یه دور دیگم damage بدی بعد برو عقب . دوباره همین کار رو کن . سعی کنی پشتش باشی هرچند سخته اما شدنیه D:

در ضمن یه مورد جالب در مورده DarkBeast:
اون شخصی که بالای old yarnham هست و machine gun داره . نمیخواد به این قسمت کاری داشته باشید ... اگر موفق شید قبل از ورود به old این darkbest رو بزنید اون شخصیه بالای برج توی old yarnham دیگه تیر نمیزنه و با شما دوست میشه

در مورده ellen the crow
اینم از side qeust های جالب بازی هست
1. اولین بار توی بالا فاضلاب میبینید. همون جایی که پره بشکه هست بشکید وارد طبقه بالا بشید از سمته راست میرید بیرون و میبینیدش. چند بار صبحت کنید
دفعه بعدی توی tomb of odeon داره با یکی مبارزه میکنه. سعی کنی طرف رو بکشید و elleN رو زنده نگه دارید
بعد از کشتن rom میره جلو دره ورودی به باسه vicer amelia . اونجا باید با یه hunter خیلی قوی بجنگید. لازمه فاصله تون رو باهاش نگه دارید تا کلی از جونش کم بشه بعد با Hunter axe وقتی بزرگ هست اروم اروم بزنیدش. شاید 15 دقیقه بکشه .... چون ضربه هاش خیلی سنگین و کشنده هست. سعی کنید درگیر نشد
بعدش هم hunter badge رو میده

در مورد arianna
سعی کنید بفرسیدش clinic . بعد از کشتن rom میتونید نزدیکه tomb of oden پیدایش کنید . بعد از کشتن بچش میتونید cord بگیرید. اگر نه بفرسیدش به cathedral ward. اونجا میتونید زنده نگه داریش البته اگر nun باشه و ازش خون بگیرد دعواشون میشه و به مرگش منجر میشه . باید از nun اولی خون بگیرد و بعد از arianna

در مورده beggar
همونی هست که توی forbidden forst پیداش میکنید. که در حال خوردن ادم هست. سعی کنی کلا بکشیدش ( خیلی سخته ) ... اگر به ward بفرسیدش کم کم همه رو میکشه اگر دیر کنید .... توی clinic هم میتونید باهاش مبارزه کنید ولی ظاهرا به اندازه دو قسمت قبلی echo نمیده. کلا که میتونه گند بزنه به همه side quest های بازی D:

اگر بیشتر چیزی گیرم اومد اضافه میکنم

hunter's axe رو اپگرید کن ... فرصت که پیش اومد بزرگش کن r2 رو نگه دار بکوب به پاهاش میفته زمین راحت میتونه یه دور دیگم damage بدی بعد برو عقب . دوباره همین کار رو کن . سعی کنی پشتش باشی هرچند سخته اما شدنیه D:

در ضمن یه مورد جالب در مورده DarkBeast:
اون شخصی که بالای old yarnham هست و machine gun داره . نمیخواد به این قسمت کاری داشته باشید ... اگر موفق شید قبل از ورود به old این darkbest رو بزنید اون شخصیه بالای برج توی old yarnham دیگه تیر نمیزنه و با شما دوست میشه

در مورده ellen the crow
اینم از side qeust های جالب بازی هست
1. اولین بار توی بالا فاضلاب میبینید. همون جایی که پره بشکه هست بشکید وارد طبقه بالا بشید از سمته راست میرید بیرون و میبینیدش. چند بار صبحت کنید
دفعه بعدی توی tomb of odeon داره با یکی مبارزه میکنه. سعی کنی طرف رو بکشید و elleN رو زنده نگه دارید
بعد از کشتن rom میره جلو دره ورودی به باسه vicer amelia . اونجا باید با یه hunter خیلی قوی بجنگید. لازمه فاصله تون رو باهاش نگه دارید تا کلی از جونش کم بشه بعد با Hunter axe وقتی بزرگ هست اروم اروم بزنیدش. شاید 15 دقیقه بکشه .... چون ضربه هاش خیلی سنگین و کشنده هست. سعی کنید درگیر نشد
بعدش هم hunter badge رو میده

در مورد arianna
سعی کنید بفرسیدش clinic . بعد از کشتن rom میتونید نزدیکه tomb of oden پیدایش کنید . بعد از کشتن بچش میتونید cord بگیرید. اگر نه بفرسیدش به cathedral ward. اونجا میتونید زنده نگه داریش البته اگر nun باشه و ازش خون بگیرد دعواشون میشه و به مرگش منجر میشه . باید از nun اولی خون بگیرد و بعد از arianna

در مورده beggar
همونی هست که توی forbidden forst پیداش میکنید. که در حال خوردن ادم هست. سعی کنی کلا بکشیدش ( خیلی سخته ) ... اگر به ward بفرسیدش کم کم همه رو میکشه اگر دیر کنید .... توی clinic هم میتونید باهاش مبارزه کنید ولی ظاهرا به اندازه دو قسمت قبلی echo نمیده. کلا که میتونه گند بزنه به همه side quest های بازی D:

اگر بیشتر چیزی گیرم اومد اضافه میکنم
تنها باسی که خیلی حال داد همین باس بود :D

از همینجا تنفرم از Upper Cathedral رو با صدای بلند اعلام می کنم!:d

خیلی نامردیه این تیکه. من بالای 15 بار نفله شدم و فعلاً بیخیالش شدم :d اون گرگ ها رو میشه کشوند بالا و پشت در زد اما اون پیرمردهای نیش دار دیوونه میکنن آدمو . تازه من نمیدونم بعد از اونا چه خبره باسی چیزی هست ؟ آیتم بدردبخور داره ؟ :d

دوستان Central Yharnam کلا چند تا Lantern داره و محلشون کجاست؟ :دی بعد اینکه استراتژی پیشنهادیتون برای کشتن Cleric Beast چیه؟ لول 17 برای کشتنش کافیه؟ :دی

خیلی نامردیه این تیکه. من بالای 15 بار نفله شدم و فعلاً بیخیالش شدم :d اون گرگ ها رو میشه کشوند بالا و پشت در زد اما اون پیرمردهای نیش دار دیوونه میکنن آدمو . تازه من نمیدونم بعد از اونا چه خبره باسی چیزی هست ؟ آیتم بدردبخور داره ؟ :d

بله 2 تا باس هست لووول :دی
در مورد گرگ ها هم بیخیلشون شو . فرااار :دی

بچه ها مثل اینکه خیلی بازی سختی هستش...من اگه خیلی حرفه ای بازی نتونم بکنم بازم پیشنهاد میکنید که این بازی رو بخرم؟!

اگه سخت ممارستی باشه باز خوبه ولی اگه واقعا تکنیک زیادی میخواد یه جایی رو آدم رد کنه من نگران اعصابم میشم :d

سلام دوستان
من رسیدم به باس اول
الان من اون clever saw رو دارم با یک اسلحه که اول بازی اون اسکلت ها بهم دادن برای زره هم با blood echoes هام یک چیزایی خریدم (فکر نکنم خیلی خوب باشن :دی) به نظرتون محیط رو بیشتر بگردم و دنبال ایتم بگردم یا اینکه با همینا باس اول رو بزنم
اخه کشتنش یکمی سخته واسم :دی

دوستان یک سوال داشتم .تو اون قسمتی که وارد cathedral ward میشیم یک دروازه هست که نیاز به emblem داره و این ایتمو مسنجرها به قیمت 100000 تا میفروشن .این ایتمو فقط باید از مسنجرها خرید یا راه دیگه ای برای گرفتنش هست؟
اولویتو بزارم اول این دروازه رو باز کنم یا برم سمت old yar. ?

سلام دوستان
من رسیدم به باس اول
الان من اون clever saw رو دارم با یک اسلحه که اول بازی اون اسکلت ها بهم دادن برای زره هم با blood echoes هام یک چیزایی خریدم (فکر نکنم خیلی خوب باشن :دی) به نظرتون محیط رو بیشتر بگردم و دنبال ایتم بگردم یا اینکه با همینا باس اول رو بزنم
اخه کشتنش یکمی سخته واسم :دی

باس اول منظورت
CLERIC BEAST هستش برای این باس حداقل لول شما باید 14 یا 15 باشه شاید با لول کمتر شاید بتونی بزنی سعی کن تا میتونی MOLOTOV COCKTAIL بخر 10تا بهش پرتاب کنی جونش ته میکشه سعی کن
clever saw هم اپگرید کنی محیط بازی سرشار از راه های مخفی و ایتم است هر چه بیشتر بگردی به نفعته

اگه بیشتر راهنمایی میخواید دوست خوبمون راهنمایی جامع از باس های بازی جمع اوری کرده

http://forum.bazicenter.com/thread95692/

از همینجا تنفرم از Upper Cathedral رو با صدای بلند اعلام می کنم!:d
upper cathedral ward یکی از مهمترین مکان های بازیه
2 تا باس فایت داره که یکیش مثل اب خوردنه و اون یکیش خیلی سخته و من خودم 2 نفری کشتمش دومی رو.
یه سری ایتم هم واسه گرفتن تروفی های مهم بازی تو این منطقه هست. پیشنهاد می کنم با لول بالای 70 به این منطقه بیا. سلاحتم حتما تا جایی که میتونی اپگرید کن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or