Multi Platform Black Myth: Wukong

سازنده
Game Science
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Game Science Interactive Technology
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
Ef12XT_U4AEVxgc.jpg
بازی Black Myth: Wu Kong معرفی شد. عنوانی بر اساس دنیای معروف میمون شاه و Journey To The West که توسط استودیوی چینی Game Science در دست ساخت هست. ژانر بازی Action RPG بوده و به صورت تک نفره دنبال میشود. این عنوان توسط موتور گرافیکی UE4 در حال ساخت بوده و برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات از بازی:

◾ بازی در سبک سولزلایک و ساختاری نیمه‌ اوپن‌ورلد دارد
◾ سلاح اصلی بازی Golden Cudgel Staff است
◾ بازی سه حالت کمبت دارد:
Smash/Pillar/Thrust
◾ امکان ترکیب حرکات Light و Heavy Attack برای Combo زدن وجود دارد
◾ بازی دارای جادو و Spell است
◾ امکان تبدیل شدن به حیوان‌هایی همچون گرگ و ... وجود دارد
◾ ماموریت‌های فرعی شما را به سوی موجودات جدید و باس های مخفی میرساند
◾ ممکن است عنوان Black Myth Wukong دارای خریدهای درون‌ برنامه‌ای باشد!
◾ این عنوان در تابستان 2024 برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
صفحه استیم بازی فعال شد
LINK

تصاویر گرفته شده از دمو
IMG_20230820_153840_760.jpgIMG_20230820_153839_924.jpg
IMG_20230820_153840_022.jpgIMG_20230820_153840_443.jpg

آخرین ویرایش:
منم شروع کردم و باید بگم من که اصلا سبک سولز و کلا شبیه بهش بازی نمیکنم یعنی اصلا باب میلم نیست اینو ابتدا بخاطر ویژوالش پلی دادم. ولی به مرور فهمیدم نه واقعا گیمپلی جالبی داره و با اینکه کلا بازی سختیه الان اوایل چپتر ۳ هستم. واقعا خوشم اومد قشنگ روح هنر و فرهنگ رو میشه تو این بازی دید. انقدر جوگیر این فرهنگ شدم که فعلا بازیو گذاشتم رو زبان چینی و دیدم اتفاقا صداگزاری شخصیت ها با دوبله چینی بهتره و بیشتر به کرکترها میخوره. کلا مشخصه بازیی هست که با عشق ساخته شده با اینکه قطعا سختی هایی هم کشیدند عوامل سازندش.

فعلا چندتا شات میذارم که بگم واقعا اهمیت دادن به ویژوال کار درستیه و امیدوارم فرام سافتور هم بره سمت انجین های جدید که از نظر ویژوال فنی بازیاشون پیشرفته تر بشن
Wow عالیه😍
کی شروع کردی که رسیدی چپتر ۳؟ 😐
من از ساعت عرضه پلی دادم تازه رسیدم ۳!
...
اینم هنرنمایی من روی شن ها 😄
اینجا البته یه جای سکرته ، توی مسیر اصلی بازی نیستش.
20240827_233144.jpg20240827_233217.jpg20240827_233246.jpg

IMG_20240828_222054_146.jpg
IMG_20240828_215018_940.jpg
IMG_20240828_215021_633.jpg
IMG_20240828_215024_012.jpg
من هی میخام جلو خودمو بگیرم اسکرین شات نگیرم میبینم نمیشه اقا گرافیک ،ارت دایرکشن ،هنری و فنی محشرههههه فقط یکم شارپنسه که اونم با ماد کاملا حل شد و واقعا چشم رو نوازش میده .حیفم اومد این صحنه های قشنگ رو با شما به اشتراک نزارم.
حجم عکسای ۱۹ مگی شده در حد ۳۰۰،۴۰۰ کیلوبایت .
و یه نکته خیلی مهم این بهترین ماده اوپتیمایز بازیه که تو نکسوس ماد اولین مورد بین همه لیستش کردن معجزه میکنه از سایه ها و بافتا گرفته تا پردازش پردازنده ،نزدیک ۸ تا ۱۰ فریم برا من تاثیر داشت و بازیو خیلی تمیز کرد از نظر بصری . حتما نصبش کنید .
۲۵ مورد رو فیکس میکنه بدون سر سوزن افت کیفی و بازدهی ،سایه و گرافیک و یه سری افکتارم خیلی بهتر میکنه.

BMWK - SPF

آخرین ویرایش:
تو مرحله ۴ به یه جایی رسیدم به اسم Hut of Immortality.
اونجا زیباترین و غریب‌ترین و آرامش‌بخش‌ترین جایی بود که با یک کارکتر در دنیای بازی ها بهش سفر کردم. ازون مدل جاهاست که تو واقعیت قابلیت اینو دارم که ساعت ها و روزها بشینم رو پلکانش و از اون محیط به شدت ساده و صمیمی لذت ببرم.

برسید میفهمید چیه منظورم. اگر رسیدید بهش بخاطر من یه دقیقه دسته رو ول کنید و به صدا ولوم بدید

1919bae99af21-screenshotUrl.jpg

• Like
Reactions: Nike-90
کرک نشد

Screenshot_20240829_095656_Opera.jpg
متاسفانه بازی از قفل دنوو ورژن ۱۷ گمونم استفاده میکنه و یه پروتوکل بدهم به اسم DRM به این قفل اضافه کردن شده نورعلی نور دیگه ،گنده های کرک مثل امپرس هم از سرو کله زدن باهاش پشیمون شدن چون پیشرفتی توش نداشتن به اون صورت . میتونی cdkey اشتراکی با قیمت خیلی پایین تهیه کنی پره تو اینترنت یه سرچ بده هست ، رو استیم نصب کن و چون کرک هم نیس عملکرد و پرفورمنس بهتری هم میگیری.

View attachment 347959
View attachment 347953
View attachment 347954
View attachment 347955
من هی میخام جلو خودمو بگیرم اسکرین شات نگیرم میبینم نمیشه اقا گرافیک ،ارت دایرکشن ،هنری و فنی محشرههههه فقط یکم شارپنسه که اونم با ماد کاملا حل شد و واقعا چشم رو نوازش میده .حیفم اومد این صحنه های قشنگ رو با شما به اشتراک نزارم.
و یه نکته خیلی مهم این بهترین ماده اوپتیمایز بازیه که تو نکسوس ماد اولین مورد بین همه لیستش کردن معجزه میکنه از سایه ها و بافتا گرفته تا پردازش پردازنده ،نزدیک ۸ تا ۱۰ فریم برا من تاثیر داشت و بازیو خیلی تمیز کرد از نظر بصری . حتما نصبش کنید .
۲۵ مورد رو فیکس میکنه بدون سر سوزن افت کیفی و بازدهی ،سایه و گرافیک و یه سری افکتارم خیلی بهتر میکنه.

BMWK - SPF
حقیقتا حیفیم میاد رو ps5 بازیش کنم
اصلا رو pc یه دنیای دیگس

View attachment 347959
View attachment 347953
View attachment 347954
View attachment 347955

BMWK - SPF
دوست عزیز کدوم یکی رو نصب کنیم ؟

Attachments

• Screenshot 2024-08-29 131214.png
    Screenshot 2024-08-29 131214.png
    128.3 KB · مشاهده: 29
  • Like
Reactions: Nike-90
منم بازیو گرفتم چند ساعت رفتم جلو فعلا چالش خاصی نداشته ولی لذت بخش بوده و سطح فنی کاملا قابل قبوله.
فقط کاش مثل سکیرو یا Gow یه سیستم Deflect یا Parry هم وجود داشت(امیدوارم جلوتر باشه یه چیزی تو این مایه ها)

• Like
Reactions: reza8 and jdepp
منم بازیو گرفتم چند ساعت رفتم جلو فعلا چالش خاصی نداشته ولی لذت بخش بوده و سطح فنی کاملا قابل قبوله.
فقط کاش مثل سکیرو یا Gow یه سیستم Deflect یا Parry هم وجود داشت(امیدوارم جلوتر باشه یه چیزی تو این مایه ها)
داره
اگه اسکیل resulote strike رو باز کنید مثل mikiri counter سکیرو انجام میشه
اینجا باید لایت اتک انجام بدی و اون لحظه ای که طرف میخواد ضربه بزنه وسط انیمیشن لایت اتک سریع یدونه heavy بزنی.
تایم بندیش باید مثل پرفکت داج باشه.یدونه فوکوس لازم داره البته
اگه درست انجام بشه یه علامت قرمز رنگی رو اسلحه ظاهر میشه

دوست عزیز کدوم یکی رو نصب کنیم ؟
خب ببین رفیق اولی که initial build هست اپتیمایز اصلی رو انجام میده حتما باید نصب بشه مابقی آپشناله بالای هر کدوم دقیق نوشته بخونشون .مثلا یکی برا سایه و رفلکشنه ،یکی فاگ یا همون مه رو دیسیبل میکنه توضیحاتشونو بخون خیلی اسون و واضح شرح داده .

• Like
Reactions: Dexter-67
آپدیت واسه PS5 و PC
1.6 GB

Black Myth: Wukong update 1.0.8.14860 patch notes:​

Major Updates:

• Fixed an issue where enabling FSR could cause crashes for some players during startup or the prologue.
  • Fixed a crash issue in certain areas of the Webbed Hollow when NVIDIA Full Ray Tracing is enabled.
  • Fixed an issue where hair would stretch abnormally.
  • Optimized the hair effects for Yaoguai King "Lingxuzi".
  • Fixed an issue where certain enemies could get stuck motion in specific situations.
  • Slightly reduced the stats of Yaoguai King "Captain Wise-Voice".
  • Fixed an issue where the attack from Lesser Yaoguai "Lantern Warden" in Pagoda Realm could push players into walls.
  • Fixed an issue where the Destined One could get stuck in performing "Whirling Thrusts in Thurst Stance" and become unresponsive.
  • Fixed an issue where the Destined One could not switch stances properly in the sixth chapter.
  • Fixed an issue where the Destined One could encounter stats errors in specific situations.
  • Fixed an issue where the icon for the quest related to Yaoguai Chief "Daoist Mi" would still appear on Travel menu after the quest became unable to complete.
  • Fixed an issue where the progress display for collecting Portraits in Journals was incorrect.
  • Fixed some text errors in Chinese.
  • Added translations for Portraits in several languages and optimized existing translations.
  • Added translations for song titles and lyrics in Music library in several languages and corrected display errors in English lyrics.
  • Optimized translations for Talents, Equipment, and Inventory in several languages and fixed some text errors.
  • Improved the layout of subtitles in several languages.
  • Optimized the translation of loading screen tips in several languages.
20240829_185107.jpg

آخرین ویرایش:
آپدیت واسه PS5 و PC
1.6 GB

Black Myth: Wukong update 1.0.8.14860 patch notes:​

Major Updates:

• Fixed an issue where enabling FSR could cause crashes for some players during startup or the prologue.
  • Fixed a crash issue in certain areas of the Webbed Hollow when NVIDIA Full Ray Tracing is enabled.
  • Fixed an issue where hair would stretch abnormally.
  • Optimized the hair effects for Yaoguai King "Lingxuzi".
  • Fixed an issue where certain enemies could get stuck motion in specific situations.
  • Slightly reduced the stats of Yaoguai King "Captain Wise-Voice".
  • Fixed an issue where the attack from Lesser Yaoguai "Lantern Warden" in Pagoda Realm could push players into walls.
  • Fixed an issue where the Destined One could get stuck in performing "Whirling Thrusts in Thurst Stance" and become unresponsive.
  • Fixed an issue where the Destined One could not switch stances properly in the sixth chapter.
  • Fixed an issue where the Destined One could encounter stats errors in specific situations.
  • Fixed an issue where the icon for the quest related to Yaoguai Chief "Daoist Mi" would still appear on Travel menu after the quest became unable to complete.
  • Fixed an issue where the progress display for collecting Portraits in Journals was incorrect.
  • Fixed some text errors in Chinese.
  • Added translations for Portraits in several languages and optimized existing translations.
  • Added translations for song titles and lyrics in Music library in several languages and corrected display errors in English lyrics.
  • Optimized translations for Talents, Equipment, and Inventory in several languages and fixed some text errors.
  • Improved the layout of subtitles in several languages.
  • Optimized the translation of loading screen tips in several languages.
View attachment 348034
حتما اپدیت رو انجام بدید فریم پایدار و پرفورمنس خیلی بهتر میشه.

❇️ آپدیت Black Myth: Wukong 1.0.8.14860

🔒 Protection : Steam+Denuvo

💢 Size : 1.6GB

📌 حجم پچ حدود ۱.۶ گیگابایته. اما به خاطر نحوه‌ی به‌روزرسانی پلتفرم، کامپیوترت باید حدود ۸۰ گیگابایت فضای دیسک خالی (لزومی نداره روی همون دیسک باشه) رو برای ذخیره‌ی موقتی فایل‌های به‌روزرسانی نگه‌داره.

🔻 جزئیات آپدیت
🔸 مشکل کرش کردن بازی وقتی که FSR فعال بود و چندتا از بازیکنان در شروع یا پرولوگ باهاش مشکل داشتن، رفع شد.
🔹کرش در بعضی از مناطق "Webbed Hollow" وقتی NVIDIA Full Ray Tracing روشن بود، اصلاح شد.
🔸مشکل کشیدگی غیرطبیعی موها برطرف شد.
🔹افکت‌های موی "Yaoguai King Lingxuzi" بهینه‌سازی شد.
🔸یه مشکل رفع شد که باعث می‌شد بعضی از دشمن‌ها توی شرایط خاص گیر کنند.
🔹 قدرت "Yaoguai King Captain Wise-Voice" کمی کاهش یافت.
🔸مشکل حمله "Lesser Yaoguai Lantern Warden" در "Pagoda Realm" که بازیکن‌ها رو به دیوار می‌کشد، رفع شد.
🔹مشکلی که باعث می‌شد "Destined One" در اجرای "Whirling Thrusts in Thrust Stance" قفل بشه و واکنشی نداشته باشه، حل شد.
🔸مشکلی که "Destined One" نتونست در فصل ششم به درستی حالت‌ها رو عوض کنه، برطرف شد.
🔹مشکل خطای آمار برای "Destined One" در شرایط خاص، اصلاح شد.
🔸علامت مربوط به مأموریت "Yaoguai Chief Daoist Mi" حتی بعد از اینکه مأموریت غیرقابل اتمام شد، هنوز توی منوی سفر نمایش داده می‌شد، درست شد.
🔹 نمایش پیشرفت جمع‌آوری Portraits در دفترچه‌ها نادرست بود که اصلاح شد.
🔸بعضی از اشتباهات متنی در زبان چینی رفع شد.
🔹ترجمه‌های Portraits به چند زبان اضافه و ترجمه‌های موجود بهینه‌سازی شد.
🔸ترجمه‌های نام و متن آهنگ‌ها در کتابخانه موسیقی به چند زبان اضافه شد و اشکالات نمایش متن انگلیسی اصلاح شد.
🔹ترجمه‌های مربوط به استعدادها، تجهیزات و موجودی به چند زبان بهینه‌سازی و چند اشکال متنی رفع شد.
🔸 چیدمان زیرنویس‌ها به چند زبان بهبود پیدا کرد.
🔹 ترجمه نکات صفحه بارگذاری در چند زبان بهینه‌سازی شد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or