Multi Platform Black Myth: Wukong

سازنده
Game Science
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Game Science Interactive Technology
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
Ef12XT_U4AEVxgc.jpg
بازی Black Myth: Wu Kong معرفی شد. عنوانی بر اساس دنیای معروف میمون شاه و Journey To The West که توسط استودیوی چینی Game Science در دست ساخت هست. ژانر بازی Action RPG بوده و به صورت تک نفره دنبال میشود. این عنوان توسط موتور گرافیکی UE4 در حال ساخت بوده و برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات از بازی:

◾ بازی در سبک سولزلایک و ساختاری نیمه‌ اوپن‌ورلد دارد
◾ سلاح اصلی بازی Golden Cudgel Staff است
◾ بازی سه حالت کمبت دارد:
Smash/Pillar/Thrust
◾ امکان ترکیب حرکات Light و Heavy Attack برای Combo زدن وجود دارد
◾ بازی دارای جادو و Spell است
◾ امکان تبدیل شدن به حیوان‌هایی همچون گرگ و ... وجود دارد
◾ ماموریت‌های فرعی شما را به سوی موجودات جدید و باس های مخفی میرساند
◾ ممکن است عنوان Black Myth Wukong دارای خریدهای درون‌ برنامه‌ای باشد!
◾ این عنوان در تابستان 2024 برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
صفحه استیم بازی فعال شد
LINK

تصاویر گرفته شده از دمو
IMG_20230820_153840_760.jpgIMG_20230820_153839_924.jpg
IMG_20230820_153840_022.jpgIMG_20230820_153840_443.jpg

آخرین ویرایش:
IMG_20240830_163513_610.jpg
IMG_20240830_163239_930.jpg
اینم یه فیکس خیلی عالی و کاربردی برای حل مشکل بلار شدن سایه ها و افزایش کیفیت چن برابریش که 1 درصد هم افت سخت افزاری براتون نداره .....معجزه میکنه
فایل Engine.ini تونو از این مسیر پیداکنید %userprofile%\AppData\Local\b1\Saved\Config\Windows
این 3 تا مقدار وخط رو بهش اضافه کنید تموم:

[SystemSettings]
r.ShadowQuality=3
r.Shadow.DistanceScale=1.6 ;Recommended to set at 2 or lower

آخرین ویرایش:
red tides یه جور هوی اتک داره که نیزه رو عمودی میکنه و سنگین ضربه میزنه
اونو چجوری میشه اجرا کرد؟ :-??
با r2 معمولی نمیشه
باید فوکس بارش پر بشه. حمله کن چندبار ضربه هات باید به انمی بخوره که فوکس بارش پر بشه. بعد که گوشه سمت راست فوکسش کامل پر شد یه دش رو به جلو انجام بده بعد بلافاصله دکمه لایت رو اتک بزن. به زبان ساده تر دش رو به جلو + لایت اک

من الان اواخر چپتر 3 هستم. به نظر خودم بهترین بازی نسل بوده تا الان برای من. خیلی لذت دارم میبرم. بازی کلا سخته ولی اگه محیط رو خوب بگردید و ایتم ها رو بگیرید خودتون رو قوی کنید خیلی راحت تر میشه براتون. سیستم بازی طوریه که اگه اکتشاف کنید بازی به شما جایزه میده جایزه اش هم همون ارتقا دادن خودتون هست که باعث میشه بازی راحت تر بشه براتون. باید برگشت به چپترهای قبلی رو انجام بدید از طریق travel تا مسیرهای مخفی که اوایل بسته هست باز بشه . مینی باس ها رو شکست بدید تا مسیرهایی که بسته بود با key item بعضی اون ها باز بشه . لول هم بالا بره تا جلوتر به مشکل نخورید . اگه قرار بر این باشه محیط رو نگردید خیلی به مشکل میخورید در اصل اکتشاف محیط خیلی واجبه و یک جورایی اجباریه. از نظر گرافیکی که بهترین بازی نسل رو ps5 هست( رو مد کوالیتی بازی میکنم. مدهای دیگه مشکل رزولوشن دارن که با اپدیت احتمالا بهتر بشن). گیم پلی هم جدید نیست ولی ترکیب لذت بخشی داره که از خیلی بازیها قرض گرفته. کلا به جز مشکلات تکنیکی که به مرور زمان با اپدیت حل میشه هیچ مشکل دیگه ای نداره. پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید

من الان اواخر چپتر 3 هستم. به نظر خودم بهترین بازی نسل بوده تا الان برای من. خیلی لذت دارم میبرم. بازی کلا سخته ولی اگه محیط رو خوب بگردید و ایتم ها رو بگیرید خودتون رو قوی کنید خیلی راحت تر میشه براتون. سیستم بازی طوریه که اگه اکتشاف کنید بازی به شما جایزه میده جایزه اش هم همون ارتقا دادن خودتون هست که باعث میشه بازی راحت تر بشه براتون. باید برگشت به چپترهای قبلی رو انجام بدید از طریق travel تا مسیرهای مخفی که اوایل بسته هست باز بشه . مینی باس ها رو شکست بدید تا مسیرهایی که بسته بود با key item بعضی اون ها باز بشه . لول هم بالا بره تا جلوتر به مشکل نخورید . اگه قرار بر این باشه محیط رو نگردید خیلی به مشکل میخورید در اصل اکتشاف محیط خیلی واجبه و یک جورایی اجباریه. از نظر گرافیکی که بهترین بازی نسل رو ps5 هست( رو مد کوالیتی بازی میکنم. مدهای دیگه مشکل رزولوشن دارن که با اپدیت احتمالا بهتر بشن). گیم پلی هم جدید نیست ولی ترکیب لذت بخشی داره که از خیلی بازیها قرض گرفته. کلا به جز مشکلات تکنیکی که به مرور زمان با اپدیت حل میشه هیچ مشکل دیگه ای نداره. پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید
تا جایی که من خوندم فعلا روی ایکس باکس مشکل Memory Leak داره..با همینه فعلا برای این کنسول بازی نیومده..به محض اینکه مشکل برطرف بشه شدیدا دوست دارم تجربه کنم بازی رو...تا اینجا یک هیچ به نفع PS5

View attachment 1aRToB7DlmElkUn8.mp4
یادمه دقیقا تو گاد هم مثل اینجا نزدیک یه رب فقط قدم میزدم و محو زیبایی و اکوسیستم زنده بازی بودم .صدای زوزه باد که از کنار گوشت رد میشه.
دوستان که هدستای دالبی و ۷.۱ و 3d دارن حتما dolby atmos رو بخرن رو pc لایسنسش ارزونه رو اکانت خودتونم فعال میکنن براتون بعد از قسمت کارت صدا خروجی رو بزارن رو دالبی و.... صدای افتادن برگ رو هم حس کنید من خودم دارم با پالس سونی رو pc میرمش .بی نظیره
راستی یک هفته تریال هم داره با تموم امکانات حتما تست کنید .
211.png

آخرین ویرایش:
View attachment 348268
یادمه دقیقا تو گاد هم مثل اینجا نزدیک یه رب فقط قدم میزدم و محو زیبایی و اکوسیستم زنده بازی بودم .صدای زوزه باد که از کنار گوشت رد میشه.
دوستان که هدستای دالبی و ۷.۱ و 3d دارن حتما dolby atmos رو بخرن رو pc لایسنسش ارزونه رو اکانت خودتونم فعال میکنن براتون بعد از قسمت کارت صدا خروجی رو بزارن رو دالبی و.... صدای افتادن برگ رو هم حس کنید من خودم دارم با پالس سونی رو pc میرمش .بی نظیره
راستی یک هفته تریال هم داره با تموم امکانات حتما تست کنید .
و برای منی که لایسنس لایف تایم دالبی اتموس رو دارم و فعلا نمیتونم بازیش کنم... :(

• Like
Reactions: Nike-90
فارغ از بحث لیپ سینک انگلیسی، صداگذاران این بازی از حلال خور های صنعت گیمینگن. چقدر خوب دیالوگ میگن و چه متن قوی و جدی ای نوشتن واسه کار. دور دوم رو انشاءالله دوبله اصلی میرم.
بازی های ژاپنی رو ظلمه اگه رو دوبله انگلیسی بری :D من سکیرو رو دوبله ژاپنی رفتم ده برابر لذت بخش تر از انگلیسیش بود! حالا این چینینه نمیدونم کیفیت صداگذاریشون در حد ژاپنیا باشه یا نه ولی حتما امتحان کن.

• Like
Reactions: DM.JAGUAR
بازی های ژاپنی رو ظلمه اگه رو دوبله انگلیسی بری :D من سکیرو رو دوبله ژاپنی رفتم ده برابر لذت بخش تر از انگلیسیش بود! حالا این چینینه نمیدونم کیفیت صداگذاریشون در حد ژاپنیا باشه یا نه ولی حتما امتحان کن.
به نظرم ژاپنی اولا زبون زیباتری نسبت به چینیه! حداقل‌ مایی که اکثرا توی ذهنمون ژاپنی هارو بیشتر از چینی خوشمون میاد بنا به دلائل مختلف. بعدش اینکه دوبله ی انگلیسیش ، لیپ‌ سینک نبودن رو در نظر نگیریم ، واقعا فوق العادست! مخصوصا از اواخر چپتر ۲ به بعد و بعدش چپتر ۳ و ۴ که خودم ۴ ام واقعا هم جنس صداها هم انتقال حسشون عالیه.

• Like
Reactions: Alireza Grimes
در وصف زیبایی این بازی قبلا نوشتم و نوشتید و خوندید. امروز به پایان رسید. ۶۰ ساعت گیم‌پلی، موسیقی، داستان، گرافیک و در کل تجربه‌ای بی نظیر و فاخر و قابل احترام.
البته هنوز کارم باهاش تموم نشده.
پایان مخفی رو شروع کردم و بعدش میرم واسه
پلات
استفاده‌ی بیشتر از L2 :D
تست spirit های مختلف
تست معجون های مختلف
تجربه ی بازی با آنلاک کردن فاز دوم و سوم هر یک از relic ها
فول آپگرید کردن کارکتر.

۱۰ از ۱۰ حلالش.

اگر شما فکر میکنید همه سوراخ سمبه ها روی گشتید و چیزی رو جا نذاشتید سخت در اشتباهید! :دی البته این حداقل راجع به خودم که صدق میکنه، فکر میکردم خیلی حواسم جمعه و هیچ چیزی رو جا نمیذارم ولی تازه فهمیدم کلی کار نکرده دارم😏

• Like
Reactions: reza8

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or