Bit.Trip Runner - PC

Bit.Trip-Runner-graphics-thumb-450x256.jpg

188706-TripRunner.jpg

Publisher: Aksys Games
Developer: Gaijin Games
Platforms: PC - Wii
Genre: 2D Platformer - Music

شماره ی چهارم از این سری بازیها, آمده تا شما را بار دیگر به دوران آتاری ببرد. از گرافیک نیمه دو بعدی آن گرفته تا موسـیقی و اصوات بکار رفته در مراحل.

Bit.Trip Runner یک بازی پلتفرمر و Side-Scrolling هست که کنترل شخصیت بازی یعنی Commander Video به چندین حرکت ساده خلاصه شده از قبیل پرش, سُر خوردن و لگد زدن. کاراکتر بازی بصورت خود بخود از سمت چپ به سمت راست می دود و شما تنها باید با پرش از روی موانع و دره ها ,سُر خوردن از زیر موانع, و یا لگد زدن به موانع, او را به خط پایان برسانید.

در طول هر مرحله نیز با جمع آوری سکه های طلا, می توانید بر امتیازات خود بیافزایید. بازی بظاهر ساده به نظر می رسد ولی وجود موانع پی در پی و افزایش سرعت (با جمع آوری مثبت ها), شاهد یک بازی چالش برانگیز و اعتیـادآور خواهیم بود. به صدا در آمدن اصوات مختلف در هنگام حرکت و تغییر سرعت پخش مـوزیک در طول مراحل, از جذابیت های زیبای این بازیست.

- حدود 50 مرحله ی رنگارنگ دارای مرحله های جایزه ای و مبارزه با غولآخرها

- شش بازی در این سری منتشر شده که تنها این بازی و Bit.Trip Beat برای PC منتشر شده اند. (قبلا بازی Bit.Trip Beat را معرفی کرده بودم)

- شخصیت این بازی یعنی Commander Video قبلا در بازی Super Meat Boy نیز حضور داشته!

screen-btr-01.png

وبسایت رسمی + تریلر + تصاویر :

لینک - 26 مگ :

• Like
Reactions: S.T Infamous

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
آقا کسی بازی میکنه ؟! :D
من همه مرحله ها رو روی آخرین درجه کامل کردم ، ولی توی دنیای چهارم از یه جایی به بعد باز نمیشه ! چیکار کنم ؟!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من همه مرحله ها رو روی آخرین درجه کامل کردم ، ولی توی دنیای چهارم از یه جایی به بعد باز نمیشه ! چیکار کنم ؟!

بله بازی میکنیم :)
641/800 شمش گرفتی.این عددو نزدیک 800 کن ببین باز میشه؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
بله بازی میکنیم :)
641/800 شمش گرفتی.این عددو نزدیک 800 کن ببین باز میشه؟
آخه دیگه بیشتر از این چیزی نیست که بگیرم ! :D تک تک مرحله ها رو کامل رفتم و همه شمش ها رو گرفتم ، ولی اون قسمت پایین نقشه که 4 تا مرحله هست ، قفل مونده.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ

من بازی می کنم، اما بازی سیو نمی کنه خیلی دلم رو میشکنه!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
20 تا فایل zip ـه که معلوم نیس باید چیکارش کرد !
البته izArc ـم دانلود کردم ولی بازم فرقی به حالم نکرد .

این 20 تا فایلتو اکسترکت کن بعدش یه فایل هست که باید با izarc بازش کنی و بعدش از izarc اکسترکت کن و بعدش نصب و ........................ تمام :)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
بچه ها الان تازه این بازی رو نصب کردم :| ولی می خوام اجراش کنم Stop working میده .
کرک فیکسشم ریختم ولی درست نشده . کسی می دونه مشکل کجاست ؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بالاخره اولین آپدیت بازی به همراه DLC شخصیتهای جدید قابل بازی با حجم 77 مگ عرضه شد :d

capsule_467x181.jpg

Code:
Runner2_Future_Legend_of_Rhythm_Alien_Update_1_incl_Good_Friends_Character_Pack-iNLAWS

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر