Bit.Trip Runner - PC

Bit.Trip-Runner-graphics-thumb-450x256.jpg

188706-TripRunner.jpg

Publisher: Aksys Games
Developer: Gaijin Games
Platforms: PC - Wii
Genre: 2D Platformer - Music

شماره ی چهارم از این سری بازیها, آمده تا شما را بار دیگر به دوران آتاری ببرد. از گرافیک نیمه دو بعدی آن گرفته تا موسـیقی و اصوات بکار رفته در مراحل.

Bit.Trip Runner یک بازی پلتفرمر و Side-Scrolling هست که کنترل شخصیت بازی یعنی Commander Video به چندین حرکت ساده خلاصه شده از قبیل پرش, سُر خوردن و لگد زدن. کاراکتر بازی بصورت خود بخود از سمت چپ به سمت راست می دود و شما تنها باید با پرش از روی موانع و دره ها ,سُر خوردن از زیر موانع, و یا لگد زدن به موانع, او را به خط پایان برسانید.

در طول هر مرحله نیز با جمع آوری سکه های طلا, می توانید بر امتیازات خود بیافزایید. بازی بظاهر ساده به نظر می رسد ولی وجود موانع پی در پی و افزایش سرعت (با جمع آوری مثبت ها), شاهد یک بازی چالش برانگیز و اعتیـادآور خواهیم بود. به صدا در آمدن اصوات مختلف در هنگام حرکت و تغییر سرعت پخش مـوزیک در طول مراحل, از جذابیت های زیبای این بازیست.

- حدود 50 مرحله ی رنگارنگ دارای مرحله های جایزه ای و مبارزه با غولآخرها

- شش بازی در این سری منتشر شده که تنها این بازی و Bit.Trip Beat برای PC منتشر شده اند. (قبلا بازی Bit.Trip Beat را معرفی کرده بودم)

- شخصیت این بازی یعنی Commander Video قبلا در بازی Super Meat Boy نیز حضور داشته!

screen-btr-01.png

وبسایت رسمی + تریلر + تصاویر :

لینک - 26 مگ :

• Like
Reactions: S.T Infamous

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب. بالاخره همین دقایقی پیش لینکهای بازی منتشر شد با حجم 214 مگ. امیدوارم از شماره ی اول آسونتر باشه. امتیازای این شماره ی 2 رو که نگاه میکردم, اکثرا بالا بودن.

پس این شما و این هم لینک های نیمه مستقیم و غیر مستقیم. فقط داغه داغه, بپا نسوزی :d

http://paste2.org/p/3009812

آخرین ویرایش:

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
خب. بالاخره همین دقایقی پیش لینکهای بازی منتشر شد با حجم 214 مگ. امیدوارم از شماره ی اول آسونتر باشه. امتیازای این شماره ی 2 رو که نگاه میکردم, اکثرا بالا بودن.

پس این شما و این هم لینک های نیمه مستقیم و غیر مستقیم. فقط داغه داغه, بپا نسوزی :d

Runner2_Future_Legend_of_Rhythm_Alien-BACKLASH

خواهشا لطف کن پسورد بزار.....
از اون لینک نیمه مستقیم دانلود کردم
ممنون

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
خب من بازیش کردم
بازی کاملا 3D شده.گرافیک هنری بازی خیلی زیباست
گیم پلی همون قبلیه.مراحل متنوع تر شده.جالب هم اینه که چکپوینت هم براش گذاشتن.البته میتونید از روی چکپوینتها بپرید و چکپوینتو نگیرید.فقط هم یه چکپوینت تو هر مرحله هست.مراحل مخفی هم تو بازی قرار دادن.
موسیقی بازی هم جالب کار شده. با جمع کردن امتیاز هم میتونید لباس برای شخصیتتون باز کنید.:)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خواهشا لطف کن پسورد بزار.....
از اون لینک نیمه مستقیم دانلود کردم
ممنون

حاجی پسرود چی هست ؟

پسورد رو هم که نوشته بودم همون جا

شرمنده ی همه ی دوستان. اون شخصی که آپلود کرده بود بازی رو, یک فایلش خراب بود. تقصیر از من نبود.

این هم فایل درست اون فایل خراب با حجم 10 مگ. جایگزین اون فایل خراب کنید و اکسترکت و نصب کنید:

Download blhbpr21 zip

لینک نیمه مستقیم همراه با ناقصی

Paste2 - Viewing Paste 3009812

--------------------------------------

سه مرحله بازی کردم و باید بگم که فوق العاده بود. گرافیکش خیلی که خیلی بهتر شده, تعداد مرحله ها و شخصیتها هم که بیشتر شده و از همه مهمتر که بالاخره چک پوینت اضافه شده به بازی...

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
پسورد رو هم که نوشته بودم همون جا

شرمنده ی همه ی دوستان. اون شخصی که آپلود کرده بود بازی رو, یک فایلش خراب بود. تقصیر از من نبود.

این هم فایل درست اون فایل خراب با حجم 10 مگ. جایگزین اون فایل خراب کنید و اکسترکت و نصب کنید:

Download blhbpr21 zip

لینک نیمه مستقیم همراه با ناقصی

Paste2 - Viewing Paste 3009812

--------------------------------------

سه مرحله بازی کردم و باید بگم که فوق العاده بود. گرافیکش خیلی که خیلی بهتر شده, تعداد مرحله ها و شخصیتها هم که بیشتر شده و از همه مهمتر که بالاخره چک پوینت اضافه شده به بازی...

آره بعد از پستم دیدمش پسورد رو :D
می خواستم بگم پارت 21 خرابه که خودت دُرُستش رو گذاشتی! بزنیم بره ببینیم چی میگه بازی

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
هان اون پارت رو هم گذاشتم ردیف شد!
عجب بازی ای شده! من ترکیدم! 10 از 10 لیاقتشه! نمره هاش خیلی برازنده اند. بازی نرم و روون. گرافیک چشم نواز. عالی کار شده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
وای خدایا چرا اینطوری شدم:D
از بس هی رفتم جلو و مردم الان چشمام داغون شده:D کلماتو متحرک میبینم:D واقعا میگم
چشام یک جوری شده از بس صفحه تند حرکت میکرد:D

ولی اینم مثل اون Super meat boy میمونه
همچین قشنگ اعصاب ادمو داغون میکنه:D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
روی PC نشد برم پارت‌هاش زیاد بود منم نمی‌تونستم به هم وصل کنم خوب بازی رو روی Eshop نینتندو Wii U‌تهیه کردم واقعا نسبت به نسخه قبل .....
پیشرفت زیادی کرده بود:d در یک کلمه عالی>:d

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
این قفلها و صندوقچه هارو چطوری میشه گرفت؟صندوقچه که راحته ولی کلید نامرئیه و نمیشه گرفتشون.هووم؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
بازی به طرز فجیعی اعتیادآوره ! :D کلاً نمیتونم ولش کنم و الآن رسیدم دنیای چهارم.
به نظرم آسون تر از نسخه قبلی شده و اکثر مرحله ها رو میشه روی آخرین درجه کامل کرد. ولی باز هم از اکثر بازی های این روزها به مراتب سخت تره و اعصاب فولادین میخواد ! :D یعنی باید خیلی خودتون رو کنترل کنین تا بعد از 30 بار مردن توی یه مرحله ، مانیتور رو خورد نکنین !!
تنوعش هم خیلی بالاتر رفته و حرکات جدیدی بهش اضافه شده. کاراکترها و لباس های مختلف و صدای گوینده خفن (!) و ... . اون رقصیدنش من رو کشته !! :D
کلاً دمشون گرم ! با اینکه تغییرات زیادی داشته و از نظر گرافیکی هم متحول شده ، ولی اصل کار مثل نسخه قبلی هست و خرابکاری که نکردن هیچ ، جذابیتش رو بالاتر هم بردن ! :D

این قفلها و صندوقچه هارو چطوری میشه گرفت؟صندوقچه که راحته ولی کلید نامرئیه و نمیشه گرفتشون.هووم؟
یه مرحله توی هر نقشه هست به نام The Key Vault. باید اول وارد اون بشی و بعدش که اون مرحله رو تموم میکنی ، کلید هم توی مرحله های دیگه آزاد میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر