Bit.Trip Runner - PC

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,793

Publisher: Aksys Games
Developer: Gaijin Games
Platforms: PC - Wii
Genre: 2D Platformer - Music

شماره ی چهارم از این سری بازیها, آمده تا شما را بار دیگر به دوران آتاری ببرد. از گرافیک نیمه دو بعدی آن گرفته تا موسـیقی و اصوات بکار رفته در مراحل.

Bit.Trip Runner یک بازی پلتفرمر و Side-Scrolling هست که کنترل شخصیت بازی یعنی Commander Video به چندین حرکت ساده خلاصه شده از قبیل پرش, سُر خوردن و لگد زدن. کاراکتر بازی بصورت خود بخود از سمت چپ به سمت راست می دود و شما تنها باید با پرش از روی موانع و دره ها ,سُر خوردن از زیر موانع, و یا لگد زدن به موانع, او را به خط پایان برسانید.

در طول هر مرحله نیز با جمع آوری سکه های طلا, می توانید بر امتیازات خود بیافزایید. بازی بظاهر ساده به نظر می رسد ولی وجود موانع پی در پی و افزایش سرعت (با جمع آوری مثبت ها), شاهد یک بازی چالش برانگیز و اعتیـادآور خواهیم بود. به صدا در آمدن اصوات مختلف در هنگام حرکت و تغییر سرعت پخش مـوزیک در طول مراحل, از جذابیت های زیبای این بازیست.

- حدود 50 مرحله ی رنگارنگ دارای مرحله های جایزه ای و مبارزه با غولآخرها

- شش بازی در این سری منتشر شده که تنها این بازی و Bit.Trip Beat برای PC منتشر شده اند. (قبلا بازی Bit.Trip Beat را معرفی کرده بودم)

- شخصیت این بازی یعنی Commander Video قبلا در بازی Super Meat Boy نیز حضور داشته!

وبسایت رسمی + تریلر + تصاویر :

لینک - 26 مگ :

• Like
Reactions: S.T Infamous

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,205
نام
آریا
آقا کسی بازی میکنه ؟! :D
من همه مرحله ها رو روی آخرین درجه کامل کردم ، ولی توی دنیای چهارم از یه جایی به بعد باز نمیشه ! چیکار کنم ؟!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,251
نام
SubZero
من همه مرحله ها رو روی آخرین درجه کامل کردم ، ولی توی دنیای چهارم از یه جایی به بعد باز نمیشه ! چیکار کنم ؟!
بله بازی میکنیم :)
641/800 شمش گرفتی.این عددو نزدیک 800 کن ببین باز میشه؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,205
نام
آریا
بله بازی میکنیم :)
641/800 شمش گرفتی.این عددو نزدیک 800 کن ببین باز میشه؟
آخه دیگه بیشتر از این چیزی نیست که بگیرم ! :D تک تک مرحله ها رو کامل رفتم و همه شمش ها رو گرفتم ، ولی اون قسمت پایین نقشه که 4 تا مرحله هست ، قفل مونده.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,976
نام
محمد. تـ
من بازی می کنم، اما بازی سیو نمی کنه خیلی دلم رو میشکنه!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,251
نام
SubZero
20 تا فایل zip ـه که معلوم نیس باید چیکارش کرد !
البته izArc ـم دانلود کردم ولی بازم فرقی به حالم نکرد .
این 20 تا فایلتو اکسترکت کن بعدش یه فایل هست که باید با izarc بازش کنی و بعدش از izarc اکسترکت کن و بعدش نصب و ........................ تمام :)

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,616
نام
ممد
این 20 تا فایلتو اکسترکت کن بعدش یه فایل هست که باید با izarc بازش کنی و بعدش از izarc اکسترکت کن و بعدش نصب و ........................ تمام :)
چه جالب درست شد ! خدا حفظت کنه داداش .
ولی :
:|

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,338
نام
علیرضا
بچه ها الان تازه این بازی رو نصب کردم :| ولی می خوام اجراش کنم Stop working میده .
کرک فیکسشم ریختم ولی درست نشده . کسی می دونه مشکل کجاست ؟

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,474
نام
مهدی
DLC جدید بازی شامل 7 کاراکتره که شامل:
Atlas, Invisible CommanderVideo, Spelunky Guy
می‌شند فعلا اینا مشخص شدند

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,474
نام
مهدی
لول یوسن بولت به عنوان کاراکتر قابل بازی از طرق DLC اضافه شده:d لول

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,793
بالاخره اولین آپدیت بازی به همراه DLC شخصیتهای جدید قابل بازی با حجم 77 مگ عرضه شد :d

Code:
Runner2_Future_Legend_of_Rhythm_Alien_Update_1_incl_Good_Friends_Character_Pack-iNLAWS

g900

کاربر سایت
Jul 23, 2010
14
نام
احمد
کسی میدونه چطوری باید The Key Vault رو باز کنیم؟

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
دوستان یه لینک خوب همراه با DLC پخ کنن ممنون میشیم :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟