Bit.Trip Runner - PC

Bit.Trip-Runner-graphics-thumb-450x256.jpg

188706-TripRunner.jpg

Publisher: Aksys Games
Developer: Gaijin Games
Platforms: PC - Wii
Genre: 2D Platformer - Music

شماره ی چهارم از این سری بازیها, آمده تا شما را بار دیگر به دوران آتاری ببرد. از گرافیک نیمه دو بعدی آن گرفته تا موسـیقی و اصوات بکار رفته در مراحل.

Bit.Trip Runner یک بازی پلتفرمر و Side-Scrolling هست که کنترل شخصیت بازی یعنی Commander Video به چندین حرکت ساده خلاصه شده از قبیل پرش, سُر خوردن و لگد زدن. کاراکتر بازی بصورت خود بخود از سمت چپ به سمت راست می دود و شما تنها باید با پرش از روی موانع و دره ها ,سُر خوردن از زیر موانع, و یا لگد زدن به موانع, او را به خط پایان برسانید.

در طول هر مرحله نیز با جمع آوری سکه های طلا, می توانید بر امتیازات خود بیافزایید. بازی بظاهر ساده به نظر می رسد ولی وجود موانع پی در پی و افزایش سرعت (با جمع آوری مثبت ها), شاهد یک بازی چالش برانگیز و اعتیـادآور خواهیم بود. به صدا در آمدن اصوات مختلف در هنگام حرکت و تغییر سرعت پخش مـوزیک در طول مراحل, از جذابیت های زیبای این بازیست.

- حدود 50 مرحله ی رنگارنگ دارای مرحله های جایزه ای و مبارزه با غولآخرها

- شش بازی در این سری منتشر شده که تنها این بازی و Bit.Trip Beat برای PC منتشر شده اند. (قبلا بازی Bit.Trip Beat را معرفی کرده بودم)

- شخصیت این بازی یعنی Commander Video قبلا در بازی Super Meat Boy نیز حضور داشته!

screen-btr-01.png

وبسایت رسمی + تریلر + تصاویر :

لینک - 26 مگ :

• Like
Reactions: S.T Infamous

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اقا ممنون از زحمتت ولی فکر نکنم بازیه جالبی باشه اگر بازی در سطح شانک یا sword and soldier یا planet vs zombies میشناسی معرفی کن حال کنیم بازم ممنون

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اقا ممنون از زحمتت ولی فکر نکنم بازیه جالبی باشه اگر بازی در سطح شانک یا sword and soldier یا planet vs zombies میشناسی معرفی کن حال کنیم بازم ممنون
حالا یه امتحانی بزن, شاید خوشت اومد
در مورد بازیهایی مشابه اونایی که نام بردی, اگه دیدم معرفی می کنم
در ضمن سبک بازی planet vs zombies همون Tower Defense هست که توی این سبک بازی زیاده مثل : Immortal Defense - Defense Grid: The Awakening - power defense و مخصوصا garden defense

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
سلام
شرمنده سوالم نامربوطه ولی میشه یه چند تا بازی تو سبک shank‏ معرفی کنی چون مثل اینکه شما تبحر خاصی تو بازیهای دو بعدی و پلتفرمر دارید ممنون

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام
دان كردم ..و انزيپ كردم ولي داخل فولدر يه سري فايل زيپ شده هستش كه باز نميشه و خطا ميزنه..وتكراري...چكار بايد كرد دوست عزيز؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
دان كردم ..و انزيپ كردم ولي داخل فولدر يه سري فايل زيپ شده هستش كه باز نميشه و خطا ميزنه..وتكراري...چكار بايد كرد دوست عزيز؟
من خودم هر دو لینک پست اول رو امتحان کردم
یه عکسی از فایلها + اروری که میده بگیر ببینم

سلام
شرمنده سوالم نامربوطه ولی میشه یه چند تا بازی تو سبک shank‏ معرفی کنی چون مثل اینکه شما تبحر خاصی تو بازیهای دو بعدی و پلتفرمر دارید ممنون

دوست عزیز ,اگه به چشمم خورد حتما معرفی می کنم
فعلا تنها چیزی که یادم میاد بازی TAGAP هستش. یه نگاهی بنداز :

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اگه اشتباه نکنم این کرکتر تو قسمت super meat boy هم بود که باید unlock ش میکردیم.

چشم بسته غیب گفتی ها - خب تو پست اول نوشتم این موضوع رو که D:
واقعا شخصیت جالبی داره این CV
کسی تونسته غول اول رو رد کنه ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
در کمال ناامیدی اسم بازی رو سرچ کردم و مطمئن بودم تاپیکی نداره ، ولی بدجوری سورپرایز شدم ! :D
Bit. Trip Runner بازی فوق العاده جالبی بود (Bit Trip Beat هم خیلی باحال بود ، ولی این یکی چیز دیگه ای بود) و خیلی من رو سرگرم کرد. خبر خوب برای طرفدارهای بازی (فکر میکنم به نصف انگشت های یک دست هم نرسن !) این که نسخه دومش چند روز دیگه داره میاد !!
مثل اینکه خیلی مفصل تر از قبل هم شده. طراحی های بازی بهتر شده و انگار سبک های گرافیکی مختلفی توش وجود داره. البته شاید این رنگ آمیزی شدید و شلوغ بودن محیط ها ، کار رو یه کم سخت تر کنه !

26 فوریه با Bit. Trip Runner 2 همراه باشید ! :D

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
نمی دونم چرا این تاپیک رو ندیده بودم ولی الان که دیدم رفتم دانلودش کنم که بازی کنم :D ولی ارور openal32.dll می ده چه جوری رفعش کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر