Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter HL2-GF
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان من نزدیک 2 ساعته که دارم میرم واقعا نظیر نداره یه لحظه فکر کردم دارم PS4 بازی میکنم کلا یه بازی متفاوتیه و خیلی با حاله ;)

بنده هم 3 ساعتی بازی انجام دادم..چیز هایی که ب هدلم نشت رو میگم(نمیگم مشکل !)
اول از همه روایت داستان از نظر من فاجعست!
دوم : اینکه هی سویچ میکنی رو ایدن ...نمیدونم چه طوری بگم...یه طوری هست که به دل ادم نمیشنه...حساب کن تو صحنه مبارزه هستی ...میای سویچ میکنی و هی میچرخی تو دورو اطراف!سرعت بازی گرفته میشه هیجان بازی گرفته میشه..کلا نسبت به HR پایین تر هست..
کنترل بازی هم نمیشه گفت بد...خوب هست..
///////////////////////////////////////////////////////////
گرافیک بازی عالی هست و یکی از بهترین ها هست(فقط تورو روح اموات دیوید کیج نیا با TLOU مقایسه کن که ضایع هست!)
چهره و انمیشن فوقالعاده هست
حالت درام بازی و حس دراماتیک و ارتباط بین کاراکتر فوقالعده هست ..ولی سویچ زیاد تغریبا از الو تا اخر بازی رو ایدن یه خورده خراب میکنه رتباط رو..
یه چیز هم تو تریلرا نبود که من تو بازی دیدم شکه شدم!:d
در کل حرف نداره...حتما ارزش خرید و ارجینال هم داره.

در مورد روایت داستام کمی موافقم نه بد بود نه خوب به نظرم متوسط ولی می تونست خیلی بهتر از این باشه
در مورد سویچ کردم
والا خب اصلا اون بخش رو طراحی کرده واسه ایدن که به کمک جودی بیاد
شما داری میگی تو صحنه درگیری خب اگه میخواست جودی اون صحنه رو بره دیگه نیاز به طراحی ایدن نبود.تو اون لحظه سویچ میکنی کلا بازی رو باید با ایدن بری در واقع جودی هیچ نقشی نداره تو اون لحظه
به نظر من هیجانش به همین بخشه که ایدین به جودی کمک میکنه تو درگیری ها .حس دوستی یک روح و یه ادم رو خیلی خوب به تصویر میکشه :دی
در ضمن جودی خودش قسمت های زیادی از درگیری ها رو تنهایی و بدون کمک میره پس نمیشه به این بخش ایرادی گرفت :d

- - -ویرایش - - -

آقا مگه اون صحنه بچه رو سانسور نکرده بودن !! پس چرا بود؟ :|

کدوم منبعی گفت که اون قسمت ادیت شده بود ؟ :-/

عاغا این که من دارم سانسور شدس تابلو :| اصن کیج از این کارا نمیکنه معمولا توش این صحنه آزاد اون قسمت که ویرایش شده رو تو پ خ واسم بفرستین ببینم کدوم قسمته . بازی کامل نباشه جواب نمیده من دیگه بازی نکردم تا کاملشو بگیرم یا همون نسخه نهایی اسپشیال

آقا من بازی رو تموم کردم ، کماکان بهترین تجربه ی من در کارهای دیوید کیج همون Fahrenheit باقی موند .دلیل اصلیشم هم نحوه ی روایت داستان بود که باعث میشد احساس کنی انتخاب هات بی تاثیر اند و این خیلی بده . در ضمن دوربین هم بعضی وقت ها کاملن روی مخ هست . اما خود داستان و مخصوصن شخصیت ها خیلی خیلی خوب از آب در اومدن . همچنین یک سری از موقعیت ها واقعا عالی از آب در اومدن و واقعن قابل ستایش هستند . در مورد گیم پلی هم نسبت به Heavy Rain واقعن پیشرفت رو میتونید حس کنید ، مخصوصا در مبارزه ها .
در کل به نظر من نسبت به Heavy Rain و Fahrenheit ضعیف تر بود و حرف زیادی برای گفتن نداشت .

Last edited by a moderator:
به نظرم بازی خوبی بود ولی نه اونطوری که انتظار داشتم

پایان های مختلفو رفتین؟؟
من Life انتخاب کردن با ryan
ولی باحال ترین قسمتش به نظرم
still heregبود

تا رسیدن بازی به دستم تنها کاری که میتونم بکنمb-)

60301628879944061472.jpg

دانلود Main Menu rar

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or