Bay Life: Revolt

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
Quantum Break Episode Pack
http://assets1.xboxlive.com/15/b6ec...antumBreak.DLC_1.0.0.0_neutral__n8p1nce9y4t28
75.60GB

من این لینک رو با کامپیوتر دانلود کردم وقتی که می خوام به کنسول منتقل کنم تو قسمت map to به جای اینکه local باشه همش می نویسه internet و از حجمم کم می کنه. به دادم برسیم چه کار کنم؟

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
آقا مشکل حل شد.
اسم فایلی که از کامپیوتر گرفته بودم رو از
QuantumBreak.DLC_1.0.0.0_neutral__n8p1nce9y4t28
به
QuantumBreak.DLC_1.0.0.1_neutral__n8p1nce9y4t28
تغییر دادم درست شد الان داره میگیره ولی انگار سرعت انتقال فایل یکم کنده چون تو نیم ساعت 14 درصد منتقل کرده.

• Like
Reactions: sadegh93

erfanpourhasan

کاربر سایت
Oct 27, 2013
14
نام
عرفان پورحسن
سلام دوستان
آقا یک مشکل عجیب هست نمیدونم چه کنم!
من قبلا خیلی راحت بازی میریختم حالا الان تو ریختن این بازی fifa 16 به ارور خوردم.
خواهشا کمک کنید.
با اینترنت میره تا با local که میزنم نصب قطع میشه.

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
اسم فایلی رو که می خواد با اینترنت بگیره با اسم فایلی که خودت دانلود کردی با هم فرق دارن. کافیه اسم فایل خودت رو به اسم فایلی که می خواد با اینترنت بگیره تغییر بدی بعد اوکال کنی

• Like
Reactions: erfanpourhasan

erfanpourhasan

کاربر سایت
Oct 27, 2013
14
نام
عرفان پورحسن
اسم فایلی رو که می خواد با اینترنت بگیره با اسم فایلی که خودت دانلود کردی با هم فرق دارن. کافیه اسم فایل خودت رو به اسم فایلی که می خواد با اینترنت بگیره تغییر بدی بعد اوکال کنی
والا من اسمشون هم یکی کردم ولی همین مشکل رو داشت
شما میتونید اسم بازی fifa 16 بگید یا یک روش دیگه ای مطرح کنید؟

rozezard_ka

کاربر سایت
Nov 3, 2006
4
نام
احمدرضا
سلام
دوستان من قبلا با برنامه کار میکردم و خیلی راحت لینک می گرفتم و بازی را نصب می کردم با برنامه،الان هم راحت برنامه لینک ها را برام در میاره ولی وقتی می خوام از کامپیوتر به کنسول نصب کنم و وقتی فیلد های URL و مسیر فایل را وارد میکنم، استارت را که میزنم ارور میده
برنامه را پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نشد،اطفا کمک کنید
مرسی

alih660

کاربر سایت
Apr 16, 2016
19
سلام
دوستان من قبلا با برنامه کار میکردم و خیلی راحت لینک می گرفتم و بازی را نصب می کردم با برنامه،الان هم راحت برنامه لینک ها را برام در میاره ولی وقتی می خوام از کامپیوتر به کنسول نصب کنم و وقتی فیلد های URL و مسیر فایل را وارد میکنم، استارت را که میزنم ارور میده
برنامه را پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نشد،اطفا کمک کنید
مرسی
قبل از اجرای برنامه حتما توی cmd عبارت زیر را بصورت ادمین بزن
net stop http
فایروال خاموش باشه

• Like
Reactions: rozezard_ka

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر