Bay Life: Revolt

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
دوستان من لینک بازی رو با برنامه گرفتم و فایل رو دان کردم و به برنامه دادم اما همچنان بازی از نت دان میشه....بازی رو تو هارد اکترنال ریختم اما تا کپی تو دستگاه رو شرو میکنه stop میخوره
میشه راهنمایی کنین علت چیه؟!!!!!!؟

Abbas.Khm

کاربر سایت
Dec 8, 2018
11
نام
AbbAs
دوستان سلام خسته نباشید
چقدر تایپیک ایکس باکس سوتو کوره
یه سوال دارم
من بازی اکانتی ریختم رو دستگاه ولی اپدیتهای مخصوص وان ایکس رو طرف نریخته
حالا اگر من خوده دیتاهایی ک مخصوص وان ایکس هست ( همون تک پارتیای مخصوص خودش ) رو بریزم رو هارد اکسترنال و بریزم رو دستگاه بازم احتیاج به اینترنت داره ؟

sajjad6988

کاربر سایت
Sep 13, 2011
45
نام
sajad
سلام. دوستان یه سوال داشتم. در توضیحات استفاده از این برنامه نوشته شده : دو کارت شبکه، یکی به صورت کابل و یکی دیگر به صورت کابل یا وایرلس . من دو تا مودم دارم میتونم از این دو بجای کارت شبکه استفاده کنم؟؟ من زیاد در این مورد علم ندارم اگر کسی میدونه کمکم کنه و در این مورد راهنمایی کنه

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,278
سلام. دوستان یه سوال داشتم. در توضیحات استفاده از این برنامه نوشته شده : دو کارت شبکه، یکی به صورت کابل و یکی دیگر به صورت کابل یا وایرلس . من دو تا مودم دارم میتونم از این دو بجای کارت شبکه استفاده کنم؟؟ من زیاد در این مورد علم ندارم اگر کسی میدونه کمکم کنه و در این مورد راهنمایی کنه
دوست عزیز باید 2 تاکارت شبکه داشته باشی نه مودم اضافه یه مودم وایرلس یا معمولی کافیه

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دوستان یه سوال
من متوجه قسمت اول نشدم الان من باید یه کابل کت رو از xbox مستقیم به لپ تاپ وصل کنم و نت رو از وایرلس مودم adsl برای xbox و لپتاپ بگیرم یا نه یه کابل از xbox به مودم adsl وصل کنم یه کابل هم از لپ تاپ به adsl ????

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
درود دوستان گرامی این تاپیک فعال نیست ؟
من مشکلی دارم سرعت دانلودم با هر دی ان اسی روی ایکس باکس با همراه اول ۴جی هم حتی زیر یک مگ است بدرد نمیخوره درحالی که دانلود عادیم تا ۶ مگ هم میزنم . میخوام از این برنامه استفاده کنم ولی توضیحات گنگه مثلا همین اخرین کامنت قبل از من دقیقا سوال من رو پرسیده من هر راهی میرم لینک نیمگیرم هیچ اتفاقی نمیافته دقیقا باید اتصالات فیزیکی به چه صورت باشه چی باید به چی وصل بشه؟مثل برنامه psx helperروی پی اس باید هردو‌کنسول و پی سی روی یک مودم وصل باشن؟ یا نه باید کنسول وصل بشه به پی سی بعد پی سی با وا فای وصل بشه به مودم نفهمیدم من .بقیه راه رو میرم توی وی ام ولی لینک نمیگیرم .
۰۹۳۶۹۴۸۶۹۹۶
ممنون میشم اگر کسی کار کرده راهنمایی کنه یک رفیق گیمر دیگر رو با تشکر از شما دوستان خوب .

• Like
Reactions: Reza0017

jalal azizi

کاربر سایت
Nov 23, 2018
1
خب یه سوال که مد نظرمه الان این نرم افزار چجوری میشه به کنسول شناخت تا بتونه فایل دانلودی که از کنسول شروع شده رو تو نرم افزار تشخیص بده این واسم مهمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر