Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,346
نام
مهدی
سلام دوستان بازی ارزش خریدن رو داره نسبت به نسخه چهارم چه تفاوتی کرده گرافیک چقدر بهبوده پیدا کرده؟
سلام.هر كاربري يه نظري داره نميتوني تكيه كني به نظرات.من الان لولم 18 هست.به نظرم مولتي و گرافيكش فوق العاده عالي و معتاد كنندست.سرعت و هيجانش هم عالي و بالاست.من همون روزه اول نتنها 260 هزار نسخه فيزيكي رو خريدم بلكه 180 هزار هم دادم بابت پرميوم كردنش ! به نظرم لذت بخشه اما باز هر كس سليقه داره من به نوبه ي خودم عاشق پليس بازي هستم !

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,193
سلام.هر كاربري يه نظري داره نميتوني تكيه كني به نظرات.من الان لولم 18 هست.به نظرم مولتي و گرافيكش فوق العاده عالي و معتاد كنندست.سرعت و هيجانش هم عالي و بالاست.من همون روزه اول نتنها 260 هزار نسخه فيزيكي رو خريدم بلكه 180 هزار هم دادم بابت پرميوم كردنش ! به نظرم لذت بخشه اما باز هر كس سليقه داره من به نوبه ي خودم عاشق پليس بازي هستم !
بنده هم گرفتم واقعا انلاینش عالیههههه
من تا به حال بتل بازی نکرده بودم
مخصوصصا بلود مانب فقط خیلی قوی هستن و اصلا مثل کال نمیشه راحت کشتشون
دوستان میشه راجب مدها هم توضیحی بدید
راستی بازی با شوک بیشتر میچسبه ،قتی با کلت یا شات گتن شلیک میکنی حس خوبی میده
افلاینشم خوبه نمیدونم چرا دوستان نپسندیدن
کسی خواست واسه انلاین اد کنه شب بازی کنیم m26ir

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
اگه شیری میخوای بگیری بگیر وگرنه فیزیکی ارزش نداره
سلام سال نو مبارک ببخشید بازی چه مشکلی داره که فیزیکی ارزش نداره من به شدت پیشنهاد می کنم مود های عالی داره فقط گرافیکش کم تر از بتل 4 و مپاش کوچیکتر هست تازه تیم دت مچ 64 داره موفق باشید

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,193
سلام سال نو مبارک ببخشید بازی چه مشکلی داره که فیزیکی ارزش نداره من به شدت پیشنهاد می کنم مود های عالی داره فقط گرافیکش کم تر از بتل 4 و مپاش کوچیکتر هست تازه تیم دت مچ 64 داره موفق باشید
برادر گرفیکش پایینه؟؟؟؟؟
منم فیزیکی گرفتم!!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
سلام دوستان بازی ارزش خریدن رو داره نسبت به نسخه چهارم چه تفاوتی کرده گرافیک چقدر بهبوده پیدا کرده؟
به شوتر علاقه داری؟
یه بازی دزد و پلیسی خیلی معتاد کننده و البته خوب
هسته گیم پلی همون ۴ هست با یه سری تغییرات ریز و درشت
به نظر شخصیه بنده کاملا ارزش داره چون طولانی مدت هم ساپورت میشه و میتونه سرگرمت کنه

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلام به همه بعد از ٣-٤ روز تجربه بازي توضيحاتي درموردش ميدم واسه اونايي كه بازيرو تهيه نكردن و شك دارن در خريدش.
اول از همه اگه طرفدار بتلفيلد هستيد بازي رو حتما تهيه كنيد مطمئن باشيد خوشتون مياد.
در مورد سينگل پلير بازي بگم كه واقعا پيشرفت فرق العاده اي داشته نسبت به دو نسخه قبل هم گرافيك هم داستان هم هيجان ( به شرط اينكه روي سخت ترين درجه باشه + پيدا كردن همه ي Collectible ها در حين اولين بار بازي كردن كه باعص روشن تر شدن و جذاب تر شدن داستان ميشه )
واقعا گيمپلي خيلي خوبه و اينكه خودتون ميتونيد طريقه ي از بين بردن دشمناتونو انتخاب كنيد. مثلا بي صدا دونه دونه دستگير كردن يا كشتنشون با سر و صدا و يا براي مثال توي يكي از مراحل ٣-٤ تا راه بود واسه رد كردنش يكي ميشد از بالا رفت يكي از در اصلي يكي هم از راه ديگه كه هر كدوم چالش هاي خاص خودشو داشت. اينجور گيم پلي واقعا پيشرفته واسه اين فرنچايز و اميدوارم توي نسخه هاي بعدي ادامه داشته باشه.
موسيقي بازي هم بسيار خود بود و بازي رو هيجان انگيز تر ميكن موقع درگيري با دشمنا.
اما بخش انلاين:
گرافيك خوبه اما نميدونم چرا خيلي سطح پايين به نظر ميرسه واقعا افت گرافيك داره نسبت به بخش داستاني.
Mode هاي فوق العاده جالب و سرگرم كننده اي مثل Heist و Howire داره كه واقعا خوب ساخته شدن.
اما تنها مشكل انلاينش ( به نظر من ) سرعتي بودن بيش از حدشه ! واقعا خيلي شلوغ ميشه همه جا با اينكه تعداد پلير كمن ! دليلشم اينه مثلا تري Heist دو Objective با فاصله كم كنار همن و همه چه پليس چه خلافكار ميريزن اونجا كه انيدوارم با پچ اين مشكلو برطرف كنن و توي مپ 4 objective بذارن و به دلخواه بتونيم به عنوان خلافكار پول هارو ازشون برداريم و پليس ها هم قبل اينكه برسيم به objective ها بتونن اونارو تحت كنترلشون قرار بدن ( چه باحال شد :d ) !
انلاين اين بازي حداقل براي من تا حدودي مثل بتل ٣ هست از نظر سرگرم كردن و اعتياد اور بودن ، در كل از بتل ٤ جذاب تره هرچند مقايسه اين دو اصلا درست نيست و هر كدوم نكات + و - خودشونو دارن.
اميدوارم نسخه بعدي هم ادامه ي اين سري باشه و مشكلات انلاينو حل كنن مطمئنم بازي فوق العاده اي ميشه.
ببخشيد ممكنه حرفام اشتباه باشن نظر شخصيمه به تو چه :d

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,346
نام
مهدی
سلام.ندیدم کسی خبرش رو بزاره توی فروم و اینجا هم کسی نگفت پس خودم میگم:d
از دیشب کاربران پرمیوم دوبل شده xp که میگیرن.تا کی هست معلوم نیست ولی سری قبل که 2 روز بودش اما من سری قبل به خاطر گشت و گزار های عید 1مین هم نتونستم بازی کنم:(اما این سری من دیشب یه کلی بازی کردم و امروز صبح هم یه کلی دیگه بازی کردم لول رو رسوندم به 30 .ظهر هم میخوام بکوب بشینم پاش. به هر حال یادتون باشه فقط برای پرمیوم دارها هست نه عموم ! گفتم بهتون بگم هرکس خواست نهایت استفاده رو بکنه.
کاش پول ها رو هم دوبل میکردن.به جای اینکه هر کیل 100 دلار بده 200 دلار میداد میشد نور الی نور :d

- - -ویرایش - - -

یکی مودا رو جز blood money و tdm و conquest ها توضیح بده
خب 3تا مد رو که بلدی.من نوشته انگلیسیشونو درست بلد نیستم فارسی مینویسم.
موده *هیست* که دزدها 2 بسته رو میخوان بدزدن و بسته ها رو باید به هلیکوپتری که تحت هوش مصنوعی کنترل میشه برسونن و پلیس ها فقط کارشون دفاع هست و نباید بزارن این 2بسته خارج بشن.
مود *کراس شیر* هم که یکی از دزدها به تیمش خیانت کرده و به همراهی پلیس ها میخواد از منطقه فرار کنه.پلیس ها وظیفشون اینه که اسکورت کنن همون دزد خیانت کار یا همون VIP رو و تیم دردها هم باید VIP رو قبل از فرار از منطقه بکشنش.( توی این مد رسپانسیو نداریم)
مود *ریکیوز* هم دو نفر گروگان توی محل هست که پلیس ها باید نجاتشون بدن و دزدها هم باید مانع این کار بشن.(توی این مود رسپانسیو نداریم)
مود * هات وایر * هم تقریبا مثل کانکوست هست فقط پرچم ها ماشین هستن.هر دو تیم باید ماشین های علامت گزاری شده رو سوار شن و تا میتونن با نهایت سرعت بروننش و امتیاز ها رو کسب کنن.تیم مقابلم ییه تعدادیشون باید مشغول روندن باشن و یه تعداد دیگشون باید ماشین های تیم حریف رو منفجر کنن که مانع کسب امتیاز شن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر