Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
با سرعت 800 کیلومتر بر ساعت با هلیکوپتر بکوبید زمین اینگار داری نازش میکنی چون نه تنها منفجر نمیشه مثل کانگورو میپره بالا:|
بیخیال این بازی اسمش بتلفیلد نیستl-)تنش رو یه مقدار به کال اف دیوتی چسبونده یه مقدار دیگه هم به بتلفیلد دایس.این واقعیته.مثلا توی بتل4 حوصلت سرمیرفت میفرتی یه گوشه به مناظر نگاه میکردی لذت جبه جنگ واقعی رو میبردی.ولی این همش درگیری و سرعت اکشن به شدت بالا !
من در کل ازش راضیم و قطعا نسخه اصلیش رو تهیه خواهم کرد و پرمیومی هم توی کار باشه پرمیومش هم میکنم ولی مطمنا به چشم بتلفیلد نگاهش نمیکنم چون اعصاب ندارم بخواد کسی روی اسمی به این مقدسی خطشه وارد کنه !
ولی با بیسیم پلیس هاش خیلی حال میکنم ها:dیا با اون صدای زنه که توی لودینگ میگه به بانک دستبرد زدن :D احساس میکنی swat واقعی هستی نشستی تو پایگاه تجهیزات رو برمیداری نقاب رو میکشی پایین از زمین و هوا خراب میشی روی دزدها:d یعنی داستان دزد و پلیسی قشنگ پیاده شده ایول.
در کل پیشنها میشه بازی به همه عزیزانم:bighug:

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ببخشید اینترنت شما چه سرعتی هست که لگ ندارید؟
ممنون
512 کیلوبیت. به سرعت ربطی نداره البته. پینگم خوبه. معمولا پینگم با جاهای مختلف 110 بالاتر نیست.
با سرعت 800 کیلومتر بر ساعت با هلیکوپتر بکوبید زمین اینگار داری نازش میکنی چون نه تنها منفجر نمیشه مثل کانگورو میپره بالا:|
بیخیال این بازی اسمش بتلفیلد نیستl-)تنش رو یه مقدار به کال اف دیوتی چسبونده یه مقدار دیگه هم به بتلفیلد دایس.این واقعیته.مثلا توی بتل4 حوصلت سرمیرفت میفرتی یه گوشه به مناظر نگاه میکردی لذت جبه جنگ واقعی رو میبردی.ولی این همش درگیری و سرعت اکشن به شدت بالا !
1- مگه کسی گفته این یه بتلفید شماره دار و اصلیه که حتما باید مثل 4 باشه. جالب اینه که شما همش روی 4 پافشاری میکنید در حالی 4 آشغالترین بتلفیلد بعد از 3 و بدکمپانی 2 بود.
2- این یه Spin off ـه و یه حالت فان داره و اصلا هم نمیخواد مثل شماره اصلی مثلا شبیه ساز جنگ واقعی باشه. همه چیز هم گواه بر این موضوع هستن.

بهتره دیدتون رو به این شماره عوض کنید. اگر انتظار دیگه ای دارید مشکل از خودتونه :D

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
512 کیلوبیت. به سرعت ربطی نداره البته. پینگم خوبه. معمولا پینگم با جاهای مختلف 110 بالاتر نیست.

1- مگه کسی گفته این یه بتلفید شماره دار و اصلیه که حتما باید مثل 4 باشه. جالب اینه که شما همش روی 4 پافشاری میکنید در حالی 4 آشغالترین بتلفیلد بعد از 3 و بدکمپانی 2 بود.
2- این یه Spin off ـه و یه حالت فان داره و اصلا هم نمیخواد مثل شماره اصلی مثلا شبیه ساز جنگ واقعی باشه. همه چیز هم گواه بر این موضوع هستن.

بهتره دیدتون رو به این شماره عوض کنید. اگر انتظار دیگه ای دارید مشکل از خودتونه :D
عجب منطقی!!:))
الان از نظر شما هر بازی که شماره دار نباشه و spin off باشه به درد نخوره و ماله نوب هاست؟شبیه مسولین کپکام داری حرف میزنی!!
چیزایی هم که درمورد بتل4 گفتی فقط نظر شخصی شماست!بتل 4 کاملترین نسخه سری هست.
من از بتل 1942 تا 4 رو بازی کردم.4 از همشون کاملتره.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
اصلا نمیدونم چرا ولی بازی خیلی گیرا و دلچسب بود واسه من. بعد از مدت ها حس و حال یه بازی مولتی خوب رو بهم داد.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
خیلی خوبه :shrewd::thumbup::tick: مد hotwire خیلی فانه ! با M320 زدم یه ماشیت که 4 نفر توش بودن ترکید چه حالی داد :victory::scare:یه سری ایرادات کوچیک داره که با آپدیت میشه برطرف بشن ! گرافیک هم عالیه ! بیشتر شبیه بتل 3 هست ! :x حتما دانلود کنید بازی کنید :wow::shrewd: yay :d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من نظر نهایی نمیدم چون حدود 4 ساعت بازی کردم. باید خیلی بیشتر بازی کنم تا نظر نهایی بدم اما ...

دوستان میدونن که من از روز اولی که بتای قبلی رو بازی کردم شروع کردم به کوبیدن این بازی. اما این بتا خیلی خیلی خیلی بهتر شده بود. نکته مثبتی که داشت، به نظرم میاد Base گیم پلی این بازی روی BF3 ساخته شده با کمی سرعت بیشتر. لگد سلاح ها بیشتر و مثل قبل شده و مثل 4 نیست که لگد نزنه. باگ های غیر عادی توی این 3 ساعت ندیدم و یه گیم پلی ترو تمیز رو تجربه کردم. شاید نکته ای که برام عجیب بود نبود تخریب پذیری توی بازی بود!
کاستومایز سلاح ها خیلی درگیری میطلبه :D باید پک باز کنید و به شانستون ازش قطعه در بیاد و بعدش باید پول جمع کنید که بخرید. اینطوری نیست هرتی بهتون همه چی رو بده. حتی خود سلاح ها رو هم باید بخرید.
سرورها با اینکه بتا هستن فوق العاده شدن و هیچ رابر بندینگ و ایراد نت کد ندیدم من. توی کانکوئست 64 نفره حتی 1 بار هم لگ و دیلی و ایرادات متداول شماره 4 رو نداشتم من.

در کل تا اینجای کار خیلی خوشم اومده از بازی چون منو یاد BF3 انداخت. (برخلاف شماره 4 که چنین حسی نداشتم و با باگ سرو کله میزدیم)

صد در صد با شما موافقم
اصلا باورم نمیشد بتا باشه و خیلی خوب کار شده
بازی از خیلی جهات به BF3 نزدیک با اینکه خبری از جت و تانک و ... نیست پس معلومه حسابی روش کار شده
______

بازی پرمیوم داره؟ نسخه Deluxe بازی شامل کل مپهایی که قرار بیاد براش میشه؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
عجب منطقی!!:))
الان از نظر شما هر بازی که شماره دار نباشه و spin off باشه به درد نخوره و ماله نوب هاست؟شبیه مسولین کپکام داری حرف میزنی!!
من از بتل 1942 تا 4 رو بازی کردم.4 از همشون کاملتره.

بورو خدا روزیت رو جای دیگه بده داداش. من حوصله و وقت بحث با شماها رو ندارم. موفق باشی.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
هرچی شبیه بتل3 باشه خداس و هرچی شبیه بتل4 باشه جیزه؟

تنها مشکل من با هارد لاین این ترکوندن ماشین ها با تفنگ معمولیه و گرنه بقیه چیزهاش رو دوست دارم

درمورد بتل4 هم بگم که از Fall Patch به این ور به یه بازیه ایده ال تبدیل شده و مشکلات فنیش تقریبا به صفر رسیده جز چند مورد جزیی
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ویدیو ای از بازی توی اپارات سراغ ندارید که جدید باشه...من هرچی دیدم قدیمی بود توی اپارات....یو*تیوب هم اذیت میکنه من رو

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153

تنها مشکل من با هارد لاین این ترکوندن ماشین ها با تفنگ معمولیه و گرنه بقیه چیزهاش رو دوست دارم

درمورد بتل4 هم بگم که از Fall Patch به این ور به یه بازیه ایده ال تبدیل شده و مشکلات فنیش تقریبا به صفر رسیده جز چند مورد جزیی
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ویدیو ای از بازی توی اپارات سراغ ندارید که جدید باشه...من هرچی دیدم قدیمی بود توی اپارات....یو*تیوب هم اذیت میکنه من رو

بازی را میتونی از stream خود ps4 به صورت زنده نگاه کنی

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

کسی نگفته بتلفیلد 4 جیزه. مسئله اینجاست که بتلفیلد 3 خیلی شاهکار بود. :D

در ضمن واسه این 4 خیلی خیلی خیلی آپدیت دادن تا به یه چیز درست و حسابی تبدیل شد. واقعا به قدری زجر داد منو (و اعضای کلنمون رو ) که هممون بیخیالش شدیم دیگه و منتظر موندیم بینیم این هارد لاین چی میشه.

این تخریب ماشین ها رو هم مطمئنن اگر ببینن اعتراض زیاده (که هست) درستش میکنن. کار سختی نیست.

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بوی BF3 میاد؟!:d:-/
Let's Back To Work!:d
یعنی ارزش داره بخاطرش 2باره PS4 بخرم؟ Fardin@

عجب منطقی!!
yahoo_21.gif

Looool!
بتل4 نه تنها به گیم پلی سری وفادار نبود،بلکه با تغییرات احمقانه به بدترین شکل خودش رسید! همه چیز برای نوب ها و کمپر های لاشخور طراحی و ساده سازی شده تا به بهترین نحو از بازی لذت ببرند.. بعد از 300 ساعت BF3 بازی کردن و بعدش کوچ کردن به BF4 ، لحظه ای رو بدون ناسزا گفتن با تیم سازنده نگذروندم! BF4 یک کلاس آموزشی حرفه ای است جهت مبحث "چگونه یک سیستم عالی را به لجن بکشانیم!" !
به هیچ وجه من الوجوه هم فاز طرفداران BF4 رو درک نمی کنم!

آخرین ویرایش:

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
چرا اینقدر از این که ماشین ها راحت میترکن ناراحت هستید ؟ :d بلد نیستم فیلم بگیرم ولی وقتی 4-5 نفری سر یه چهار راه منتظر میمونیم تا یه ماشین بیاد بعد خفتش می کنیم و همه با هم بهش شلیک می کنیم یه حالی میده :d اگه شد فیلم میگیرم تا ببینید چقدر لذت داره این ماشین ترکوندن ... :x

بدبختی پینگ فقط صبح ها خوبه ! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر