Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
نمي دونم اينترنت ما باز مرگيشه يا اين دايس و EA پدر سوخته يه خرابكاري ايي روي سرور ها كردن چون با 4.2.2.4 پينگ مي گيرم 200 با سرور اروپايي خود بتل مي گيرم 170تا 220 بعد كه ميرم توي بازي 340 ! يا مثلاً 240 ولي با چندين درصد پكت لاست ! بعدم يهو به كل قطع ميشه وصل نميشه :|

مشكل اينه كه سرور اروپا هم كلاً دو سه تا ديدم اين چند روزه كه همش همون قبلي هارو هم مياورد :| يعني از QUICK MATCH چند بار زدم همش منو انداخت تو همون سرور قبلي كه خلوت بود :| البته تو اين سرور ها مي رفتم كه يكيش فقط گلمود بود كه دوست ندارم :| جالبه هر جا فقط گلمود باشه اين KSA ايي ها مثل مور و ملخ ريختن توش :| نميدونم چه چيزي توي اين گلمود ميخوان ! ولي يكي شون بود با تانك اعصاب مارو خورد كرد چون عين بز وسط نقشه يعني كمپ كرده بود فاجعه هم شليك مي كرد چون دو سه تا تانك از زير دستش در رفت و من بدبخت گانر اش هي پياده كشتم ! تازه نمي فهميد كه بايد بره تغيير مكان بده جا خوش كرده بود و ميدونستم الان يكي مياد C4 مون مي كنه كه همين هم شد :|
البته تو اين مپ ليتنسي عالي بود براي اولين بار ديدم گانر هلي چقدر خوب ميزنه :|:d

@ZEN 2
محمد تو هم همچين مشكلاتي داري ؟

سرعت دانلود-اپلودت رو چک کردی خیلی پایین نیومده باشه؟ مثلا واسه من دیروز 10-20 کیلوبیت شده بود:|

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سرعت دانلود-اپلودت رو چک کردی خیلی پایین نیومده باشه؟ مثلا واسه من دیروز 10-20 کیلوبیت شده بود:|

450 كمه :| باو مشكل از اون طرف هم هست باور كنيد يه سري سرور هارو كلاً جمع كردن انگار
من سرچ كردم براي CARRIER ASSAULT حتي توي سرور براوزر سرور خالي هم نيورد :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
نمي دونم اينترنت ما باز مرگيشه يا اين دايس و EA پدر سوخته يه خرابكاري ايي روي سرور ها كردن چون با 4.2.2.4 پينگ مي گيرم 200 با سرور اروپايي خود بتل مي گيرم 170تا 220 بعد كه ميرم توي بازي 340 ! يا مثلاً 240 ولي با چندين درصد پكت لاست ! بعدم يهو به كل قطع ميشه وصل نميشه :|

مشكل اينه كه سرور اروپا هم كلاً دو سه تا ديدم اين چند روزه كه همش همون قبلي هارو هم مياورد :| يعني از QUICK MATCH چند بار زدم همش منو انداخت تو همون سرور قبلي كه خلوت بود :| البته تو اين سرور ها مي رفتم كه يكيش فقط گلمود بود كه دوست ندارم :| جالبه هر جا فقط گلمود باشه اين KSA ايي ها مثل مور و ملخ ريختن توش :| نميدونم چه چيزي توي اين گلمود ميخوان ! ولي يكي شون بود با تانك اعصاب مارو خورد كرد چون عين بز وسط نقشه يعني كمپ كرده بود فاجعه هم شليك مي كرد چون دو سه تا تانك از زير دستش در رفت و من بدبخت گانر اش هي پياده كشتم ! تازه نمي فهميد كه بايد بره تغيير مكان بده جا خوش كرده بود و ميدونستم الان يكي مياد C4 مون مي كنه كه همين هم شد :|
البته تو اين مپ ليتنسي عالي بود براي اولين بار ديدم گانر هلي چقدر خوب ميزنه :|:d

@ZEN 2
محمد تو هم همچين مشكلاتي داري ؟

سلام

مهدی من همیشه از تو بتل لاگ جوین سرور میشم...

بعضی از سرور ها تغییر اسم میدن که وقتی میخوای سرچ کنی دیگه نمیاره...ولی از توی بتل لاگ اگه سرچ کنی میبینی که چقدر سرور پر هست...البته صبح ها رو که طبیعتا خلوته ولی بعدش اکثرا میان...

پ.ن اون منافقین بتل فرانت چی فکر کردند با خودشون!! -__-

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا جانِ من جواب منم بدید :d

یعنی دهنم سرویس شد این سینگل بازیو تموم کردم، انواع و اقسام باگهارو دیدم تو این 7 تا چپتر :)) هوش مصنوعی بازی افتضاحححح، افتضاحححح :d

چنتا تروفی برام باگ شد باز نشدن :( این تروفی پایین برام باز نشده، من هر سه تا پایان بازیو دیدم، یعنی هر 3 تا تروفی مربوط بهشو گرفتم ولی این یکی باز نشد :| باید چیکار کنم حالا؟؟

Patience is a virtue
trophy_silver.png

Experience all 3 endings in the Campaign

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام

مهدی من همیشه از تو بتل لاگ جوین سرور میشم...

بعضی از سرور ها تغییر اسم میدن که وقتی میخوای سرچ کنی دیگه نمیاره...ولی از توی بتل لاگ اگه سرچ کنی میبینی که چقدر سرور پر هست...البته صبح ها رو که طبیعتا خلوته ولی بعدش اکثرا میان...

پ.ن اون منافقین بتل فرانت چی فکر کردند با خودشون!! -__-

باو من با بتل لاگ يه بار خواستم جوين بشم هر سروري رو برام 6 برابر پينگ ميزد :|
الان مطمئنم سرور براوزر مشكل پيدا كرده چون بهش مي گي سرور هاي فول توي اروپا رو نشون بده ميزنه هيچي بعد ميرم توي ليست FAVORITE هام مي بينم چندين سرور فول اروپا هست :|

بتل فرانت كه خدا بود =))=))=))

آقا جانِ من جواب منم بدید :d

یعنی دهنم سرویس شد این سینگل بازیو تموم کردم، انواع و اقسام باگهارو دیدم تو این 7 تا چپتر :)) هوش مصنوعی بازی افتضاحححح، افتضاحححح :d

چنتا تروفی برام باگ شد باز نشدن :( این تروفی پایین برام باز نشده، من هر سه تا پایان بازیو دیدم، یعنی هر 3 تا تروفی مربوط بهشو گرفتم ولی این یکی باز نشد :| باید چیکار کنم حالا؟؟

Patience is a virtue
trophy_silver.png

Experience all 3 endings in the Campaign

اون اخر بازي كه
ميري سمت كشتي و مواد منفجره كار ميذاري و بعد با چنگكك اندازي ميري سمت پل و بالاي كشتي ! بهت مي گن REMOTE مواد منفجره ها كار نمي كنه و بايد دستي روشون C4 گذاشت !
يه بار بايد C4 رو بدي به ايريش ( همون سياه پوسته) يه بار بدي به هانا ( زن چيني ) يه بار هم اينقدر بهشون ندي تا ... بقيه اش رو ببين :d

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اون اخر بازي كه
ميري سمت كشتي و مواد منفجره كار ميذاري و بعد با چنگكك اندازي ميري سمت پل و بالاي كشتي ! بهت مي گن REMOTE مواد منفجره ها كار نمي كنه و بايد دستي روشون C4 گذاشت !
يه بار بايد C4 رو بدي به ايريش ( همون سياه پوسته) يه بار بدي به هانا ( زن چيني ) يه بار هم اينقدر بهشون ندي تا ... بقيه اش رو ببين :d

داداش من همه اینکار هارو دو بار انجام دادم یعنی 6 بار مرحله آخرو تموم کردم :((
اون 3 تا تروفی که مربوط به این 3 نوع پایان بازی هست رو بهم داده ولی این یکیو نداده بهم :|
الان هیچ راهی ندارم جدی :'(

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
باو من با بتل لاگ يه بار خواستم جوين بشم هر سروري رو برام 6 برابر پينگ ميزد :|
الان مطمئنم سرور براوزر مشكل پيدا كرده چون بهش مي گي سرور هاي فول توي اروپا رو نشون بده ميزنه هيچي بعد ميرم توي ليست FAVORITE هام مي بينم چندين سرور فول اروپا هست :|

بتل فرانت كه خدا بود =))=))=))

اون اخر بازي كه

بهشون ندیم C4 رو چی میشه؟:d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
داداش من همه اینکار هارو دو بار انجام دادم یعنی 6 بار مرحله آخرو تموم کردم :((
اون 3 تا تروفی که مربوط به این 3 نوع پایان بازی هست رو بهم داده ولی این یکیو نداده بهم :|
الان هیچ راهی ندارم جدی :'(

نمي دونم اگ ان طوري باشه احتمالاً گليچ شده :|
يه كاري كن به اينترنت وصل باش و بعد برو توي بازي تا كل بازي هم به بتل لاگ وصل باشه شايد جواب داد
بذار فعلاً برم و بيام اگر درست نشد يه فكري برات بكنم :d

بهشون ندیم C4 رو چی میشه؟:d

هيچي ناو خودمون مي تركه :d:|

بیاید اینم نتیجه درخواستتون دست از سر این بدبختا بردارین (الکی مثلا من خودم نمیخواستم که این مپو بدن:d)

مپ Noshahr Canals هم به نوعی تایید شد

مپ مورد علاقه شما در بتلفیلد برمیگردد!

الان خبرهاش رو سرچ كردم مثل اين كه بله قراره برگرده :x
ولي انگار قراره فقط TDM باشه :((:((:((من TDM دوست ندارم :(( ياد CQ توي نوشهر به خير يا با تانك داشتيم ملت رو له مي كرديم يا تو هلي ها كمپ كرده بوديم يا دور ناو US بوديم يا تو فرودگاه RU :d:d:d

پ.ن :
البته يه مشكلي هست ! من ويدئوش رو ديدم و خيلي تفاوت با نوشهر داشت
يه سري مي گن اين dragon valley كه يكي از مپ هي BF2

نقشه از بالاش رو هم ديدم و مي گم احتمالاً اين نوشهر نبود :|
شايد خيلي خيلي تغيير كرده باشه

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
نمي دونم اگ ان طوري باشه احتمالاً گليچ شده :|
يه كاري كن به اينترنت وصل باش و بعد برو توي بازي تا كل بازي هم به بتل لاگ وصل باشه شايد جواب داد
بذار فعلاً برم و بيام اگر درست نشد يه فكري برات بكنم :d

هيچي ناو خودمون مي تركه :d:|

الان خبرهاش رو سرچ كردم مثل اين كه بله قراره برگرده :x
ولي انگار قراره فقط TDM باشه :((:((:((من TDM دوست ندارم :(( ياد CQ توي نوشهر به خير يا با تانك داشتيم ملت رو له مي كرديم يا تو هلي ها كمپ كرده بوديم يا دور ناو US بوديم يا تو فرودگاه RU :d:d:d

پ.ن :
البته يه مشكلي هست ! من ويدئوش رو ديدم و خيلي تفاوت با نوشهر داشت
يه سري مي گن اين dragon valley كه يكي از مپ هي BF2

نقشه از بالاش رو هم ديدم و مي گم احتمالاً اين نوشهر نبود :|
شايد خيلي خيلي تغيير كرده باشه

نه قشنگ خود نوشهر بود ولی نمیدونم چرا وسط جنگل بود :| دور و برش تا اونجا که یادمه اب داشت

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
اين نوشهر نيست :d
Dragon Valley هستش اگه اشتباه نكنم نسخه باز سازي شده بتل ٢ هست ، فيلماشم توي UTube هست.
اگه واسه همين بخوايم بريم TDM ميره يه قسمتي از مپ كه شباهت زيادي به نوشهر داره :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اين نوشهر نيست :d
Dragon Valley هستش اگه اشتباه نكنم نسخه باز سازي شده بتل ٢ هست ، فيلماشم توي UTube هست.
اگه واسه همين بخوايم بريم TDM ميره يه قسمتي از مپ كه شباهت زيادي به نوشهر داره :d

خود جک فرکز توی ویدیوش میگه noshahr canals... منم احتمال میدم یه قسمت از مپ drogon vally رو کپ نوشهر درست کردن واسه مد tdm

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
داداش NERO 7@ آخر مجبور شدم برای بار 6ام مرحله آخر رو برم تا اون تروفی رو بهم بده :| ولی خب یه خوبی هم داشت که تروفی Full Arsenal برام گلیج شد و همون موقع باز شد :d
فقط 3تا تروفی آنلاین مونده که اونم نت داغونه نمیتونم بازی کنم :-s

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نه قشنگ خود نوشهر بود ولی نمیدونم چرا وسط جنگل بود :| دور و برش تا اونجا که یادمه اب داشت

ما با بچه ها چند سال توي نوشهر پيك نيك مي گرفتيم:d چه روي ناو وسط دريا چه وسط قطارها :d
امكان نداره اون سبك چينش و كانتينرها مربوط به نوشهر باشه مگر اين كه يه بازسازي كامل كرده باشن چون اين كانتينر ها مال نوشهر نبود

داداش NERO 7@ آخر مجبور شدم برای بار 6ام مرحله آخر رو برم تا اون تروفی رو بهم بده :| ولی خب یه خوبی هم داشت که تروفی Full Arsenal برام گلیج شد و همون موقع باز شد :d
فقط 3تا تروفی آنلاین مونده که اونم نت داغونه نمیتونم بازی کنم :-s

خوب ديدي پس اخر بهت داد احتمالاً يه حقه ايي خواستي بزني و سيستم نشناخته كه بهت تروفي رو بده :d

بدترين تروفي انلاين رسوندن 3 تا بمب در مد OBI مي باشد :| پير مي شي خصوصاً توي نسل هشتم :| من توي نسل هفتم گرفتمش :d اونم در عرض 5 دقيقه توي گلمود ! تا بمب اومد پايين پريدم پشت جيپ و رفتم تو دورترين نقطه بمب رو گذاشتم ! همينطوري پيش رفتم تا تروفي رو گرفتم :d

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
بدترين تروفي انلاين رسوندن 3 تا بمب در مد OBI مي باشد :| پير مي شي خصوصاً توي نسل هشتم :| من توي نسل هفتم گرفتمش :d اونم در عرض 5 دقيقه توي گلمود ! تا بمب اومد پايين پريدم پشت جيپ و رفتم تو دورترين نقطه بمب رو گذاشتم ! همينطوري پيش رفتم تا تروفي رو گرفتم :d
بشدت تایید میشه :d
فرض کن به محض اینکه بمب رو ور داری کل پلیرا میرزن سرت جالبیش اینه که یارای خودت هم صبر میکنن تا بمیری خودشون بیان ور دارن بمب رو =))
در کل برو سرور های خلوت وگرنه سرویسی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر