Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
اين چه وضعشه اخه؟
Night Operations واسه ويجن ٢ اومد.
من دانلود كردم ( هم بازيم هم اكانتم ريجن ٢ هستن ) ( حتي Premium هم با همين اكانت گرفتم بدون مشكل )
حالا كه تو بازي مپشو انتخاب ميكنم بازم ميره تو استور بتل ميگه بايد اينو بخري/دانلود كني :| الان مم چيكار كنم؟! :|
توي استور بتل هم هنوز نيست اين مپه :|

مال من کماکان همینطوره !!!!
چرا باز نمیشه پس ؟

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
مال من کماکان همینطوره !!!!
چرا باز نمیشه پس ؟

مپو دانلود كردي كه؟ ريجن اكانت و بازيت يكين كه ؟
.
.
.
من واقعا نميدونم اينكاري كه كردم شانسي بود يا واقعا راهشه ولي ميگم شما هم انجام بدين شايد درست شد :d
Ps4 رو restart كن بعد از پروفايلت Log out كن حالا اگه برو تو يه پروفايليركه توش تاحالا بتل ٤ بازي نكردي.
وقتي كه وارد شدي ازت ميخواد EA Account بسازي ، كنسل كن بعد اگه رو صفحه نوشت Night Operations Unlocked يعني درست شده ، حالا از اين پروفايل log out كن برو توي پروفايل اصليت وارد بازي شو مينويسه Night Operations Unlocked :d
واقعا روش مسخره ايه ولي واسه من جواب داد :d

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
این مپ شب خیلی کمپ بازیه ، پدر آدم در میاد.

Nero اگر بازی زمینی میکنی(رو هوا هم بازی میکنم ولی نه اندازه رو زمین:d) اد کن بازی کنیم البته من اهل پارتی نیستم ، چون واقعاً بعضی ها خیلی فوش و دری وری میدن،البته خوب بچه سال هستن.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
این مپ شب خیلی کمپ بازیه ، پدر آدم در میاد.

Nero اگر بازی زمینی میکنی(رو هوا هم بازی میکنم ولی نه اندازه رو زمین:d) اد کن بازی کنیم البته من اهل پارتی نیستم ، چون واقعاً بعضی ها خیلی فوش و دری وری میدن،البته خوب بچه سال هستن.

من در اقصي نقاط جهان بازي مي كنم:d
يادش بخير اون اوايل جو نيروي درياي داشتم روي PS3 يه قايق بر مي داشتم كل پاراسل رو مي تركوندم :d شاهد هم سالبر خودمون همينجاست :d
هلي ايم خوبه بد نيست ولي اتك هلي رو از وقتي يه 25 براش گذاشتن يه 7.62 قاطي كردم :| يه زماني با همين 7.62 توي نوشهر كلي ادم مي كشتيم اما اين 25 كه اومد مارو عادت داد به Splash Damage ديگه شليك با 7.62 كار سختي برام شده

تانك هم خوراكه :d ولي اين محدوديت مهمات دست و بالم رو بسته :| يادش بخير يه زماني يه تانك رو تو فاصله 500 متري از دم بيس US توي خارك بتل3 زدم ! تانك حريف كجا بود ؟! پشت يه سري ساختمون توي پرچم دم بيس RU ! فقط رو نقشه به صورت مارك شده داشتمش با استفاده ازافت ارتفاع گلوله شليك كردم خورد تو سرش تركيد :((:( اون لحظه يكي از بزرگترين لحاظت تانكي عمرم بود :( ( مسخره نكنيد باور كنيد راست مي گم :( )
يه بار ديگه هم كه يه هلي رو با TOW توي گلمود زدم خيلي برام جذاب بود :d

پياده نظام هم اگر پينگ ام خوب باشه كه خوبه :d

اتفاقاً پارتي و جت كردن خيلي خوبه چون اگر نباشه هيچ كار تيمي خاصي صورت نمي گيره
حالا فحش و حرف ناجور هم ديگه بايد با كسايي بازي كرد كه حواسشون باشه

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
اقا واسه تابستون آف خورد کجا رفت ? :( تا کریسمس صبر کنم یعنی ؟
مهدی من اومدم اولین کیل تو رو میزنم که جواب رفیقاتو حداقل بدی :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اقا واسه تابستون آف خورد کجا رفت ? :( تا کریسمس صبر کنم یعنی ؟
مهدی من اومدم اولین کیل تو رو میزنم که جواب رفیقاتو حداقل بدی :d

تو كي به من پيام دادي كه من بي جواب گذاشتم :| كجا چي پرسيدي :|
متاسفانه اخرين OFF موجود رو از دست دادي :|:d الان هم آن چنان گرون نيست كمتر از 30 دلار US بايد باشه

شايد باز هم تخفيف بزنه بايد هر روز يا بلاگ رو چك كني يا استور رو ! EA هم كه پاي ثابت تخفيف هاش بتل4 :d

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
متاسفانه اخرين OFF موجود رو از دست دادي :|:d الان هم آن چنان گرون نيست كمتر از 30 دلار US بايد باشه

شايد باز هم تخفيف بزنه بايد هر روز يا بلاگ رو چك كني يا استور رو ! EA هم كه پاي ثابت تخفيف هاش بتل4 :d

مشکل اینجاست . نسخه ای معمولی رو اینجوری قیمت زده , دوستم توو یه تخیف هایی با پریمیم خریده بود 23 دلار .. بعد 36 گیگ هم دانلود خود بازی هست ریجن دو واسه من
نمیدونم چیکار کنم

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211

2 هفته پلاس ندارم اما اینقدر پست دادین وسوسه شدم 4 گیگ دانلود کردم.
فقط یه سوال. من اکانت اصلیم هم ژاپنه:))
الان بخوام مپای شب رو دانلود کنم همش ژاپنی نوشته! نمیشه از تو خود بازی بزنی بره استور دانلود کنه؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من در اقصي نقاط جهان بازي مي كنم:d
يادش بخير اون اوايل جو نيروي درياي داشتم روي PS3 يه قايق بر مي داشتم كل پاراسل رو مي تركوندم :d شاهد هم سالبر خودمون همينجاست :d
هلي ايم خوبه بد نيست ولي اتك هلي رو از وقتي يه 25 براش گذاشتن يه 7.62 قاطي كردم :| يه زماني با همين 7.62 توي نوشهر كلي ادم مي كشتيم اما اين 25 كه اومد مارو عادت داد به Splash Damage ديگه شليك با 7.62 كار سختي برام شده

تانك هم خوراكه :d ولي اين محدوديت مهمات دست و بالم رو بسته :| يادش بخير يه زماني يه تانك رو تو فاصله 500 متري از دم بيس US توي خارك بتل3 زدم ! تانك حريف كجا بود ؟! پشت يه سري ساختمون توي پرچم دم بيس RU ! فقط رو نقشه به صورت مارك شده داشتمش با استفاده ازافت ارتفاع گلوله شليك كردم خورد تو سرش تركيد :((:( اون لحظه يكي از بزرگترين لحاظت تانكي عمرم بود :( ( مسخره نكنيد باور كنيد راست مي گم :( )
يه بار ديگه هم كه يه هلي رو با TOW توي گلمود زدم خيلي برام جذاب بود :d

پياده نظام هم اگر پينگ ام خوب باشه كه خوبه :d

اتفاقاً پارتي و جت كردن خيلي خوبه چون اگر نباشه هيچ كار تيمي خاصي صورت نمي گيره
حالا فحش و حرف ناجور هم ديگه بايد با كسايي بازي كرد كه حواسشون باشه

جابجا گفتی اسماشون رو اون اسکات هلی ه که داشتی میگفتی:d

------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=W0BaU5P-Xc0&app=desktop
اینم یه ویدیو از بلایی که سر بتل اوردن

هم زمینو داغون کردن (البته کمتر حس میشه روو زمین) هم هوا رو

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
مشکل اینجاست . نسخه ای معمولی رو اینجوری قیمت زده , دوستم توو یه تخیف هایی با پریمیم خریده بود 23 دلار .. بعد 36 گیگ هم دانلود خود بازی هست ریجن دو واسه من
نمیدونم چیکار کنم

خوب برو خودت رو مثل من بزن تو ديوار :|:d من پرميوم رو با تخفيف خريدم ولي بعد چند وقت بازي با پرميوم رو ارزونتر گذاشتن براي فروش :|ادم مي سوخت اصلا" :|
يعني پول بازي رفت تو پاچه ام

من مشكل ات رو دقيقا" نفهميدم محسن ؟ سر قيمتش مشكل داري ؟

2 هفته پلاس ندارم اما اینقدر پست دادین وسوسه شدم 4 گیگ دانلود کردم.
فقط یه سوال. من اکانت اصلیم هم ژاپنه:))
الان بخوام مپای شب رو دانلود کنم همش ژاپنی نوشته! نمیشه از تو خود بازی بزنی بره استور دانلود کنه؟

نه بستگي به بازي داره يعني ريجن بازي براي زبون مهم تره تا خود اكانت البته اكثر بازي هاي غربي كه حتي ژاپني هم باشن انگيسي هم دارن ولي بازي اگر ژاپني باشه و تو خود ژاپن منتشر شده باشه احتمالش خيلي كمه

جابجا گفتی اسماشون رو اون اسکات هلی ه که داشتی میگفتی:d

------------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=W0BaU5P-Xc0&app=desktop
اینم یه ویدیو از بلایی که سر بتل اوردن

هم زمینو داغون کردن (البته کمتر حس میشه روو زمین) هم هوا رو

اره داداش درست مي گي :d اومدم در مورد اتك هلي توضيح بدم رفتم يه صفحه ديگه رو جواب بدم و بيام فكر كردم در مورد اتك نوشتم بعد رفتم سراغ اسكات :d
اسكات به خاطر نفرات تعميري و به خاطر مهمات كمتر محدود اش براي بقيه كوفتي شده :|

والا من كه پريروز بازي كردم گفتم حس نكردم در حد مرگ هلي تركيده باشه ولي خو بايد بيشتر بازي كنم و خودم پشت هلي بشينم تا بگم

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
خوب برو خودت رو مثل من بزن تو ديوار :|:d من پرميوم رو با تخفيف خريدم ولي بعد چند وقت بازي با پرميوم رو ارزونتر گذاشتن براي فروش :|ادم مي سوخت اصلا" :|
يعني پول بازي رفت تو پاچه ام

من مشكل ات رو دقيقا" نفهميدم محسن ؟ سر قيمتش مشكل داري ؟

نه بستگي به بازي داره يعني ريجن بازي براي زبون مهم تره تا خود اكانت البته اكثر بازي هاي غربي كه حتي ژاپني هم باشن انگيسي هم دارن ولي بازي اگر ژاپني باشه و تو خود ژاپن منتشر شده باشه احتمالش خيلي كمه

اره داداش درست مي گي :d اومدم در مورد اتك هلي توضيح بدم رفتم يه صفحه ديگه رو جواب بدم و بيام فكر كردم در مورد اتك نوشتم بعد رفتم سراغ اسكات :d
اسكات به خاطر نفرات تعميري و به خاطر مهمات كمتر محدود اش براي بقيه كوفتي شده :|

والا من كه پريروز بازي كردم گفتم حس نكردم در حد مرگ هلي تركيده باشه ولي خو بايد بيشتر بازي كنم و خودم پشت هلي بشينم تا بگم

اگه ویدیو رو دیده باشی توی ویدیو همه چی واضحه

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
مپو دانلود كردي كه؟ ريجن اكانت و بازيت يكين كه ؟
.
.
.
من واقعا نميدونم اينكاري كه كردم شانسي بود يا واقعا راهشه ولي ميگم شما هم انجام بدين شايد درست شد :d
Ps4 رو restart كن بعد از پروفايلت Log out كن حالا اگه برو تو يه پروفايليركه توش تاحالا بتل ٤ بازي نكردي.
وقتي كه وارد شدي ازت ميخواد EA Account بسازي ، كنسل كن بعد اگه رو صفحه نوشت Night Operations Unlocked يعني درست شده ، حالا از اين پروفايل log out كن برو توي پروفايل اصليت وارد بازي شو مينويسه Night Operations Unlocked :d
واقعا روش مسخره ايه ولي واسه من جواب داد :d

درست شد ، ولی غیر از اون آپدیت یه ۶۰۰ مگ دیگه هم دانلود کردم
البته فقط مپ نایت Zavod اومده :| بقیش کو پس ؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
درست شد ، ولی غیر از اون آپدیت یه ۶۰۰ مگ دیگه هم دانلود کردم
البته فقط مپ نایت Zavod اومده :| بقیش کو پس ؟

بقیش شهرام؟!!مگه نمیدونی؟!!

دایس تو این اپدیت اخری خیلی زحمت کشیده و واقعا نمیشد ازش انتظار داشت مپ دیگه ای هم بده چون تو وسایل نقیله بازی طوری read ــه که ...بلاخره اینم خودش کار میبره و نمیشه از دایس انتظار داشت هم برینه هم رو مپ های شب کار کنه... thanks dice !!

من هنوزم که هنوز اون 600 مگ مپ تو لیست دانلودهام مونده رو حالت pause اصلا حسش رو ندارم دانلودش کنم!!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
يكي به من نيست بگه وقتي پينگ ات با سرور 320 و تايم اوت 22 و تايم اوت اپلود 17 براي چي تو سرور مي موني ؟ الكي موندم SKS باز كنم كه بتونم يه اساينمنت ديگه رو باز كنم كه نشد و ولش كردم چون بايد 50 تا هدشات مي كردم

بعد توي مترو من فقط يه جايي مي رفتم مي نشستم كه بتونم شليك كنم و بكشم و اصلا" به فكر كشته شدن نبودم ( سر همين مورد احمقانه و پينگ K/D من از حدود 1.45 رسيده به 1.2 ) بعد يه يارويي به نام Peiman666 اومد دو سه باري مارو كشت بعد هي شروع كرد به تي بگ كردن !

اخه من با تو كل كل ايي داشتم كه اينطوري مي كني ؟ نمسيس ات كرده بودم ؟ اذيت كرده بودم ؟ فقط داشتم بازي مي كردم بدون اين كه حتي تورو بشناسم !
خيلي دوست داشتم بهش مسيج بدم و يه چيزي بهش بگم اما خودمو نگه داشتم گفتم ولش كن

اخه تي بگ كردن مال كسي كه حرص در آر شده يا باهاتون كل كل داره ! من يه بار توي سن توي بتل3 مسخره بازي C4 در مي اوردم و يه پرچم رو هي C4 مي ذاشتم يارو بعد چندين بار مردن ديگه رفت خودش رو قايم كرد اومد مارو نايف كرد و تي بگ خوب اين درست ولي اين احمق براي چي اين مدلي مي كرد ؟

البته اخرش خورد و تي بگ رو هم نمي دونم ديد يا نه ؟ اما ادمي كه از CoD پاشده اومده بتل فقط CQ بازي كرده و كل كيل هاش با F2000 بوده و از كل ماشين ها و تجهيزات بتل فقط با جيپ و اين جور مزخرفات 10-14 تا كيل داره و بقيه زير 10 واقعا" اين قدر بايد ادعا داشته باشه ؟

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
يكي به من نيست بگه وقتي پينگ ات با سرور 320 و تايم اوت 22 و تايم اوت اپلود 17 براي چي تو سرور مي موني ؟ الكي موندم SKS باز كنم كه بتونم يه اساينمنت ديگه رو باز كنم كه نشد و ولش كردم چون بايد 50 تا هدشات مي كردم

بعد توي مترو من فقط يه جايي مي رفتم مي نشستم كه بتونم شليك كنم و بكشم و اصلا" به فكر كشته شدن نبودم ( سر همين مورد احمقانه و پينگ K/D من از حدود 1.45 رسيده به 1.2 ) بعد يه يارويي به نام Peiman666 اومد دو سه باري مارو كشت بعد هي شروع كرد به تي بگ كردن !

اخه من با تو كل كل ايي داشتم كه اينطوري مي كني ؟ نمسيس ات كرده بودم ؟ اذيت كرده بودم ؟ فقط داشتم بازي مي كردم بدون اين كه حتي تورو بشناسم !
خيلي دوست داشتم بهش مسيج بدم و يه چيزي بهش بگم اما خودمو نگه داشتم گفتم ولش كن

اخه تي بگ كردن مال كسي كه حرص در آر شده يا باهاتون كل كل داره ! من يه بار توي سن توي بتل3 مسخره بازي C4 در مي اوردم و يه پرچم رو هي C4 مي ذاشتم يارو بعد چندين بار مردن ديگه رفت خودش رو قايم كرد اومد مارو نايف كرد و تي بگ خوب اين درست ولي اين احمق براي چي اين مدلي مي كرد ؟

البته اخرش خورد و تي بگ رو هم نمي دونم ديد يا نه ؟ اما ادمي كه از CoD پاشده اومده بتل فقط CQ بازي كرده و كل كيل هاش با F2000 بوده و از كل ماشين ها و تجهيزات بتل فقط با جيپ و اين جور مزخرفات 10-14 تا كيل داره و بقيه زير 10 واقعا" اين قدر بايد ادعا داشته باشه ؟

داداش فک کردم پی اس ان ات یدونه خط تیره داره دیدم 20 نفر اورد همرو ادد کردم:))
اما در اخر پیدات کردم. اکسپت کن.(hamidr805)
پلاس 2 روزه گرفتم.
فردا شب اگه بودی بزنیم چند دست؟

- - -ویرایش - - -

تی بگ دیگر چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر