Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اون خلبانه من بودم :d 2 نفر با استینگر زوم کرده بودن هلی هیت خورد دیگه هر چی کشیدم بالا نیومد رفتیم تو باقالیا :d من با z11 اصلا خوب نیستم بیشتر little bird بر میدارم به بیزن گفتم من هلی م خوب نیست خودت پایلوت باش که دیدم رفت تو هلی خودش :-b

اي اقا خوب هلي رو مي داد دست خودم تا نشون بدم خلباني با اين دايناسور مانند هاي روسي و چيني يعني چي :|:d
البته هيچي وايپر نميشه ولي خوب جور زمانه اين شده كه بيشترين كيل ام با هلي توي بتل 4 رو با چيني و روسيه دارم :|
مي دادي به خودم ميرفتم چندتا مانور سريع مي دادم كف كني بعد هم اخرش يهو مستقيم برات مي رفتم تو برج پالايشگاه فاير استورم :|:d يا خارك ... :|8-|

اقا ليتل و اينهارو كه بر مي درايد خداييش بدون تعميركار سيار بريد :|:d اصلا" با تعمير كار يه جوريه :|:d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
اقا ليتل و اينهارو كه بر مي درايد خداييش بدون تعميركار سيار بريد :|:d اصلا" با تعمير كار يه جوريه :|:d

من همیشه بغیر از دوستام تو بقیه موارد خارج از اسکوادم تا کسی سوار هلی نشه...

تو 99% موارد هم repairer ندارم تو هلی.

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام
بچه ها میشه سیو بتل 4 رو از ps3 به ps4 انتقال داد ؟ :d
بعد من این رو رو ps3 مولتی رفتم میخواستم برای ps4 هم بگیرم ارزش داره ؟ یا رو همون 3 برم؟
چون هارد لاین رو رو ps4 رفتم اصلا حال نداد و این که هارد لاین جدید تره . موندم این 4 رو بگیرم یا هارد لاین ؟ بیشتر بخاطر شلوغی سرور ها و ساپورت بازی منظورمه .
بظرتون کدون رو بگیرم ؟

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلام
بچه ها میشه سیو بتل 4 رو از ps3 به ps4 انتقال داد ؟ :d
بعد من این رو رو ps3 مولتی رفتم میخواستم برای ps4 هم بگیرم ارزش داره ؟ یا رو همون 3 برم؟
چون هارد لاین رو رو ps4 رفتم اصلا حال نداد و این که هارد لاین جدید تره . موندم این 4 رو بگیرم یا هارد لاین ؟ بیشتر بخاطر شلوغی سرور ها و ساپورت بازی منظورمه .
بظرتون کدون رو بگیرم ؟

درود بر تو
اگه با يه اكانت ساين اين بشي اره ميشه ( اكانت ps3 و ps4 جفتشون يكي باشه )
100% بتل ٤ اگه هم واست مقدوره Premium بگير كه واست تازگي داشته باشه و همون مپاي ps3 رو نري.
ولي بازي زمين تا اسمون فرق داره.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
@ZEN 2
داداش به اين رفقات بگو كمتر فحش بدن !:| باو ما دو ساعت بازي كرديم باهاتون اما اون رفيقت كلي عصباني بود انگار :| همش در حال فحش دادن بود :|

بعد نميدونم صداي من رو نداشتيد يا حواستون نبود ولي كار تيمي و گروهي مون خيلي ضعيف بود ! هر چي من داشتم تو لاكر مي گفتم بابا بيايد A رو بگيريد الان از عقب ميان براتون همه چسبيده بوديد تو C:|

ديروز با دو سه تا از بچه هاي ديگه رفتيم بازي كرديم خيلي عالي بود :d سالبر و دوتا دوست جديد به اسم فرشيد و امير !
واقعا" فوق العاده بود خصوصا" اين كه براي چندمين بار پينگ رويايي داشتم :((:((:(( ( اشك شوق :d ) به حدي پينگ عالي بود كه من فكر مي كردم سرور مشكل داره چون قبل اين كه يارو بتونه واكنش نشون بده شليك مي كردم و يارو كشته ميشد

پ.ن :
NIGHT OPERATIONS براي ريجن2 و اروپا هم اومد

آخرین ویرایش:

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
اين چه وضعشه اخه؟
Night Operations واسه ويجن ٢ اومد.
من دانلود كردم ( هم بازيم هم اكانتم ريجن ٢ هستن ) ( حتي Premium هم با همين اكانت گرفتم بدون مشكل )
حالا كه تو بازي مپشو انتخاب ميكنم بازم ميره تو استور بتل ميگه بايد اينو بخري/دانلود كني :| الان مم چيكار كنم؟! :|
توي استور بتل هم هنوز نيست اين مپه :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
@ZEN 2
داداش به اين رفقات بگو كمتر فحش بدن !:| باو ما دو ساعت بازي كرديم باهاتون اما اون رفيقت كلي عصباني بود انگار :| همش در حال فحش دادن بود :|

بعد نميدونم صداي من رو نداشتيد يا حواستون نبود ولي كار تيمي و گروهي مون خيلي ضعيف بود ! هر چي من داشتم تو لاكر مي گفتم بابا بيايد A رو بگيريد الان از عقب ميان براتون همه چسبيده بوديد تو C:|

ديروز با دو سه تا از بچه هاي ديگه رفتيم بازي كرديم خيلي عالي بود :d سالبر و دوتا دوست جديد به اسم فرشيد و امير !
واقعا" فوق العاده بود خصوصا" اين كه براي چندمين بار پينگ رويايي داشتم :((:((:(( ( اشك شوق :d ) به حدي پينگ عالي بود كه من فكر مي كردم سرور مشكل داره چون قبل اين كه يارو بتونه واكنش نشون بده شليك مي كردم و يارو كشته ميشد

سلام

من که فحش ندادم...بغیر از بیژن که باهاش صمیمی هستم اگه کسی دیگه بیاد تو اسکواد من همه جوره مراعاتش میکنم که بهش خوش بگذره...ولی خب یه دست صدا نداره...در مورد صدای تو این رو بگم که تو فقط گفتی صدامو دارید منم بهت سلام دادم ولی جوابی ندادی...همین

من فقط بیژن رو میشناسم و محسن همین,اون پسر 14 ساله دو روزه با ما بازی میکنه.

در مورد کار تیمی بگم بهت,اگه میخوای یه کار تیمی درست داشته باشی فقط اصولش دونفرست همین!هر چی تعداد بالا تر بره بیشتر کیفیت بازی لطمه میبینه! این اعتقاد منه!مگه اینکه طرف سابقه داشته باشه و بدونه نباید برای هر چیزی حرف بزنه تو بازی و تو مواقع کمی با هم تیمیش صحبت کنه چون تمرکز ادم بهم میخوره! حالا یه عده که برای جنگولک بازی میرن بازی اونا هر چقدر تعدادشون بالاتر باشه براشون بهتره چون میخوان تفریح کنن...

من امروز با یکی از فرندهام که تو امریکاست بازی میکردم,یک کلمه هم حرف نمیزد ولی کیفیت بازی تیمی من و اون خیلی خوب بود خیلی قشنگ همدیگرو کاور میکردیم و فقط هم من حرف میزدم باهاش اونم فقط کلمه ,تا از c4 و اینا در امان باشیم!

من الان نیازمند یه گانر خوب برای اتک هستم که باهاش تیمی کار کنم,من رو هر وسیله ی دونفره با یه نفر دیگه (نه بیشتر) میتونم نتیجه خوبی بگیرم !تعریفه من از تیم وورک اینه,من نه با برد و باخت تیم کار دارم نه چیزه دیگه چون بعضا افرادی تو تیم هستن که شما لیدربرد هم باشی نمیتونی تیم رو نجات بدی,در نیتجه من بازی رو میکنم که خودم ازش لذت میبرم و اگه با کسی بازی کنم که از اول مبنا تیم وورک باشه تا جایی که از دستم بر میاد ساپورتش میکنم و باهاش هماهنگ میشم..

اکثر بچه های ایرانی بعده یکی دو مپ میرن بیرون که اینطور بازی فایده نداره...

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام

من که فحش ندادم...بغیر از بیژن که باهاش صمیمی هستم اگه کسی دیگه بیاد تو اسکواد من همه جوره مراعاتش میکنم که بهش خوش بگذره...ولی خب یه دست صدا نداره...در مورد صدای تو این رو بگم که تو فقط گفتی صدامو دارید منم بهت سلام دادم ولی جوابی ندادی...همین

در مورد کار تیمی بگم بهت,اگه میخوای یه کار تیمی درست داشته باشی فقط اصولش دونفرست همین!هر چی تعداد بالا تر بره بیشتر کیفیت بازی لطمه میبینه! این اعتقاد منه!مگه اینکه طرف سابقه داشته باشه و بدونه نباید برای هر چیزی حرف بزنه تو بازی و تو مواقع کمی با هم تیمیش صحبت کنه چون تمرکز ادم بهم میخوره! حالا یه عده که برای جنگولک بازی میرن بازی اونا هر چقدر تعدادشون بالاتر باشه براشون بهتره چون میخوان تفریح کنن...

من امروز با یکی از فرندهام که تو امریکاست بازی میکردم,یک کلمه هم حرف نمیزد ولی کیفیت بازی تیمی من و اون خیلی خوب بود خیلی قشنگ همدیگرو کاور میکردیم و فقط هم من حرف میزدم باهاش اونم فقط کلمه ,تا از c4 و اینا در امان باشیم!

من الان نیازمند یه گانر خوب برای اتک هستم که باهاش تیمی کار کنم,من رو هر وسیله ی دونفره با یه نفر دیگه (نه بیشتر) میتونم نتیجه خوبی بگیرم !تعریفه من از تیم وورک اینه,من نه با برد و باخت تیم کار دارم نه چیزه دیگه چون بعضا افرادی تو تیم هستن که شما لیدربرد هم باشی نمیتونی تیم رو نجات بدی,در نیتجه من بازی رو میکنم که خودم ازش لذت میبرم و اگه با کسی بازی کنم که از اول مبنا تیم وورک باشه تا جایی که از دستم بر میاد ساپورتش میکنم و باهاش هماهنگ میشم..

باو من هم كه تو رو نگفتم :|:d
اون رفيق سن و سال دارت بود كه يه مقداري زياد ...:| اينطوري هم اعصاب خودشون رو خورد مي كنن هم ديگران رو !
احتمالا همون چون حس مي كنم ميكروفون ام خرابه چون بعد كه عوضش كردم بچه ها گفتن صدات مياد

والا نفر بيشتر تنها در صورت گروهي كار كردن و خصوصا" پياده كار كردن خيلي بهتر جواب ميده
ما ديروز 3-4 تايي بازي مي كرديم و خيلي هم عالي بود چون حتي اگر تو تانك يا LAV هم بودم بچه ها مي گفتن بيا فلان جا كمك يا براي زدن تانك با هم گروهي كار مي كرديم تا چند تا RPG يهو بهش بخوره يا حتي به خاطر نفرات زياد هر كسي يه وظيفه ايي به عهده مي گرفت نميشه گفت نفرات كم هم باعث بدي كار ميشه بايد درست تقسيم بندي كرد و در ارتباط بود

فكر كنم يه بار برات تعريف كردم كه من و محسن FallenRage ( كه از همين جا اعلام مي كنم دلم براش كلي تنگ شده :( ) توي هلي كاملا" هماهنگ بوديم و قوانين خاص داشتيم تا هماهنگي مون كامل بمونه درسته كه ناهماهنگي هم پيش مي اومد اما در بيشتر از 80-90 درصد موارد موفق بوديم

مرد حسابي من كه اعلام كردم گانر اتم :|:d خواستي گروهي كار كنيم بيا PM تا قوانين گروهي رو همين جا بذاريم
هلي هم كه گفتيد اون همه ضعيف شده چيزي نبود كه باو :| البته اتك جت رو تست كردم ديدم بلللللللللله !!! فاجعه شده بود ! يه موقعي بايد از توپ اش فرار مي كرد حالا ميشه زير اش دوش گرفت :|:d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
سلام

اره شما درست میگی ولی این تعریفی که از همکاری کردی توو کانکوئست هست(مخصوصا روی وسایل نقلیه)...همکاری توو دامینیشن قشنگ خوراکه یه اسکواده
5 نفر که حرفه ای باشن و واسه مسخره بازی و فان نیومده باشن بازی میتونن یه تنه تیم مقابلو فلج کنن
ما قبلنا همچین اسکوادی رو بعضی اوقات داشتیم ولی با رفتن بعضی بچه ها دیگه اون جمع جور نشد و اکثرا 2یا3 نفر تیم ورک انجام میدادیم

اینی هم که درباره کم حرف زدن گفتین رو واقعا قبول دارم و فقط درمواقع ضروری به هم اسکوادیت راهنمایی بدی که از فلان جا دارن میان یا مثلا بگی منو ریوایو ندید کمپیدن اینجا:d

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با این اپدیت به همه وسایل گند زدن حتی به تانک...تیر میزنی به تانک مقابل گوست شات میشه انگار که بهش نخورده:|

- - -ویرایش - - -

هلي هم كه گفتيد اون همه ضعيف شده چيزي نبود كه باو :| البته اتك جت رو تست كردم ديدم بلللللللللله !!! فاجعه شده بود ! يه موقعي بايد از توپ اش فرار مي كرد حالا ميشه زير اش دوش گرفت :|:d

چطور به این نتیجه رسیدی؟ همه هلی باز ها میگن داغون شده (دلیل ضعیف شدن:راکت میزنی داست میشه ) درمورد وسایل دیگه هم این صادقه

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چطور به این نتیجه رسیدی؟ همه هلی باز ها میگن داغون شده (دلیل ضعیف شدن:راکت میزنی داست میشه ) درمورد وسایل دیگه هم این صادقه

من هنوز زياد بازي نكردم ولي ديروز 2 بار توي دوتا مپ مختلف تانك من رو هلي به سادگي هر چه تمام تر زد :| تفاوت خاصي نسبت به قديم حس نكردم ولي خوب بايد حتما" خودم پشت هلي بشينم ببينم با چه مقدار راكت ميشه تانك رو زد ولي ديروز يارو دوبار رو تانك من شيرجه رفت تا تونست من رو بزنه
البته دليل اين كه Dust ميشه رو من مشكلات اينترنتي جديدي كه خودشون درست كردن و گرنه ديروز راحت يارو با 20 تا راكت منو تركوند :| ربطي هم به نوب بودن يا غيره نداره وقتي داره بهت شليك مي كنه ديگه كاري نميشه :|

نكته ايي هم كه متوجه شدم اينه كه تاثيرات انفجار روي جاده ها و زمين خيلي خيلي زياد شده ! اگر مين روي زمين رو بزني چاله ايي درست ميشه كه خيلي راحت ميتونه تانك با اون ابعاد رو تو خودش گير بندازه
ديروز هم تو كاسپين همينطوري شد چون تو دو سه تا چاله گير كردم هلي مارو اون وسط گير اورده بود :|

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
اقا team workو ول كنين به داد من برسين :d الان بار دومه Night Ops رو دانلود كردم ايندفعه كه ميزنم ميره تو استور بازي وقتي رو NO كليك ميكنم ميره تو استور سوني بعدم زده كه دانلود شده :| چيكار كنم بره تو بازي ؟ :|

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
اقا team workو ول كنين به داد من برسين :d الان بار دومه Night Ops رو دانلود كردم ايندفعه كه ميزنم ميره تو استور بازي وقتي رو NO كليك ميكنم ميره تو استور سوني بعدم زده كه دانلود شده :| چيكار كنم بره تو بازي ؟ :|

درست شد ! :d
واقعا مپ خيلي خوبيه اي كاش مپاي بيشتريو بدن عالي ميشه واقعا

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
سلام

اين پسر 14 ساله خيلي موقع بازي حرف ميزنه :dامروز ام كه بيژن با دوستش مارو با اين پسره تو locker گذاشتن :-b منم نظرم اينكه تو وسيله نقليه 2 نفره خوبه فقط ولي 5 نفره ام تو مپا كه همه زميني هستيم اگه هماهنگ باشيم تيم مقابل كلي تو دردسر ميوفته مخصوصا اگه يه نفر هميشه راديو بيكن بذاره وقتي اسكواد ميخواد يه بيس مشخص از دشمن بگيره .بايد به نظرم اين مدلي يه نفرم با lmg باشه كه ساپورت كنه تيمو .كه اونم در تخصص خودمه :d از وقتي با LMG بازي ميكنم ديگه سراغ DMR نميرم
اونروز كه تو LITTLE BIRD بودي من اومدم مهندس شدم .بيژن ام رفته بود تو هلي تيم مقابل ديگه با هم هيچ كاري نداشتين ملت ميتركوندين :d منو بيژن با هم بعدا رو زمين درگير شديم كه 2 يا 3 باري منو كشت منم با lmg بيژن تو هلي زدم رفتم هليشو برداشتم كلي حال كردم :d اولش نميدونستم بيژن تو هلي دشمنه هي ميگفتم شما چرا از بغل هم رد ميشين كاري بهم ندارين :-o

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر