Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
این تکون خوردن بی خودی جت واسه چیه ؟! تا قبل این اپدیت جت یه مسیر صاف میرفت اما الان انگار تکون میخوره و چاله هوایی وجود داره ۰۰۰۰ این مشکل از پینگ هست یا خود بازی اینجور شده؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
این تکون خوردن بی خودی جت واسه چیه ؟! تا قبل این اپدیت جت یه مسیر صاف میرفت اما الان انگار تکون میخوره و چاله هوایی وجود داره ۰۰۰۰ این مشکل از پینگ هست یا خود بازی اینجور شده؟

نه مشکل از لتنسی توست

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
من بازیم ریجن 2 هست و اکانتم ریجن یک نتونستم زاوود نایت مود بازی کنم یه اکانت ریجن 2 ساختم دیدم با اون بخوام بازی کنم از لول یک میاد کلی ضد حال شد :d کسی اگه مشکل منو داره بیاد بازیامونو با هم عوض کنیم .به ریجن یک شما نیازمندیم :d
دو روز پیش دیدم بیزن داره بازی میکنه خلاصه بهش جوین شدیم افتادم تو تیم دشمن :d دوستشم بود ایدیش yakoza-jpn اینا بود اقا این با جتش اشک مارو در اورده بود ماشالا بیزن خودش با little bird تو مپ فقط مارو میزد :)) البته غیر یه راند همرو ما بردیم :d
ولی جالب بود بیزن دوستش همیشه اخر بازی جزو 2 نفر اول بازی بودن اینطرف ام من با یه پسره اسمش ارش بود دایم جزو 3 نفر اول بودیم اونم با پینگ ساعت 1 نصف شب داغون بود :-b بچه ها ایران اگه پینگشون مثله خارجیا باشه تو bf میتونن جزو ranking بالا باشن

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من بازیم ریجن 2 هست و اکانتم ریجن یک نتونستم زاوود نایت مود بازی کنم یه اکانت ریجن 2 ساختم دیدم با اون بخوام بازی کنم از لول یک میاد کلی ضد حال شد :d کسی اگه مشکل منو داره بیاد بازیامونو با هم عوض کنیم .به ریجن یک شما نیازمندیم :d
لازم نیست شما با اون اکانت ریجن ۲ بازی کنید۰فقط کافیه اون زاوود شب رو با همون اکانت ریجن ۲ دانلود کنید ۰بعد اکانت رو پریماری کنید که محتواش بین بقیه اکانت ها شیر بشه۰

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دو روز پیش دیدم بیزن داره بازی میکنه خلاصه بهش جوین شدیم افتادم تو تیم دشمن :d دوستشم بود ایدیش yakoza-jpn اینا بود اقا این با جتش اشک مارو در اورده بود ماشالا بیزن خودش با little bird تو مپ فقط مارو میزد :)) البته غیر یه راند همرو ما بردیم :d
ولی جالب بود بیزن دوستش همیشه اخر بازی جزو 2 نفر اول بازی بودن اینطرف ام من با یه پسره اسمش ارش بود دایم جزو 3 نفر اول بودیم اونم با پینگ ساعت 1 نصف شب داغون بود :-b بچه ها ایران اگه پینگشون مثله خارجیا باشه تو bf میتونن جزو ranking بالا باشن

منم اخرای دست paracel storm جوینتون کردم اسکواد بیژن اینا...یبار هم تورو زدم:d:p منتهی لگ داشتم بیخیال شدم رفتم:|

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
منم اخرای دست paracel storm جوینتون کردم اسکواد بیژن اینا...یبار هم تورو زدم:d:p منتهی لگ داشتم بیخیال شدم رفتم:|

کلا همتون گیر داده بودین منو بکشین :d بیزن که انگار رادارش فقط منو پیدا میکرد :)) تو تانک که بودم یاکوزا منو با هواپیما میزد رو زمینم بیزن با little bird :|
خخخخخخ

- - -ویرایش - - -

لازم نیست شما با اون اکانت ریجن ۲ بازی کنید۰فقط کافیه اون زاوود شب رو با همون اکانت ریجن ۲ دانلود کنید ۰بعد اکانت رو پریماری کنید که محتواش بین بقیه اکانت ها شیر بشه۰

متاسفانه اکانت پلاس ام رو ریجن یکمه این کارم نمیشه کرد حالا برا اینکه بی نصیب نمونم از لول یک شرو میکنم :d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871

سلام!

yakoza-jpn نیست Yak0za-japs ــه!:d

رو وسیله های زمینی سعی کن پینت نذاری چون تابلو میشی اگه کسی زیر نظر بگیرتت خیلی راحت بین بقیه تانک ها پیدات میکنه! اون تیکه ای که تو golmud railway با تانک رفتی زیر پل بدتر منو وسوسه کردی بزنمت :d

اون راند خیلی جالب بود چون تو اومدی میلاد اومد بعدشم چند تا ایرانی دیگه اومدن من خیلی تعجب کردم تو یه دست 5 تا ایرانی بود!!

اگه دقت میکردی من تو اکثره راند ها وسط بازی غیبم میزد چون کانکشنم به سرور قطع میشد دوباره باز میومدم..

چطور می تونم با ایرانی ها بازی کنم؟! من هر چی بازی کردم کلهم خارجی بودن!

از بچه ها اد کن وقتی دیدی ان هستند از بتل لاگ یا از پروفایلت جوین اونها شو...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
رسما" سر اپديت بازي دهنم سرويس شد
چندين و چند بار خود بازي اپديت رو قطع كرد و خطاي cannot download داد و بايد ميزدي retry كنه !ى بعضي مواقع تا يه مقدار مي رفت دوباره بر مي گشت عقب تر مي رفت جلو باز برمي گشت عقب تر
براي حدود 2400 مگ اپديت كه قبلا هم يه مقدارش رفته بود جلو حدود 3 گيگ مصرف كردم

بعد هم كه جوين بچه ها شدم ديدم يه مقداري از loadout هام ريست شده و اصلا" سرور خالي بود :| حالا بعدا" انشالله :d

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
سلام!

yakoza-jpn نیست Yak0za-japs ــه!:d

رو وسیله های زمینی سعی کن پینت نذاری چون تابلو میشی اگه کسی زیر نظر بگیرتت خیلی راحت بین بقیه تانک ها پیدات میکنه! اون تیکه ای که تو golmud railway با تانک رفتی زیر پل بدتر منو وسوسه کردی بزنمت :d

اون راند خیلی جالب بود چون تو اومدی میلاد اومد بعدشم چند تا ایرانی دیگه اومدن من خیلی تعجب کردم تو یه دست 5 تا ایرانی بود!!

اگه دقت میکردی من تو اکثره راند ها وسط بازی غیبم میزد چون کانکشنم به سرور قطع میشد دوباره باز میومدم..

اونجا که رفتم زیر پل شانس اووردی که تیر تانک ام load out شده بود اگه یه تیر داشتم دقیقا تو لوله تانکم بودی :)) به جاش اونشب با هواپیما با هایدرا که خودت همش منو میزدی زدمت کلی ذوق کردم :d
دیشب ام خیلی خوب بود operation locker خوب بازی کردیم .یه بارم باهات سوار little bird شدم .خیلی pilot خوبی هستی. چطوری اینقد خوب میتونی هلی یا هواپیما رو کنترل کنی؟ با little bird از یه جاهایی رد میشدی من میگفتم الان میریم تو دیوار :d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
اونجا که رفتم زیر پل شانس اووردی که تیر تانک ام load out شده بود اگه یه تیر داشتم دقیقا تو لوله تانکم بودی :)) به جاش اونشب با هواپیما با هایدرا که خودت همش منو میزدی زدمت کلی ذوق کردم :d
دیشب ام خیلی خوب بود operation locker خوب بازی کردیم .یه بارم باهات سوار little bird شدم .خیلی pilot خوبی هستی. چطوری اینقد خوب میتونی هلی یا هواپیما رو کنترل کنی؟ با little bird از یه جاهایی رد میشدی من میگفتم الان میریم تو دیوار :d

اونجا که منو با فانتان زدی بد منو خفت کرده بود aa شما, تو هم از بالا رو سرم خراب شدی :d

نه با خیال راحت بشین لگ نباشه تو درو دیوار نمیرم :d

ب
عد هم كه جوين بچه ها شدم ديدم يه مقداري از loadout هام ريست شده و اصلا" سرور خالي بود
:|
حالا بعدا" انشالله

NERO 7 خلوت نبود که,من و بیژن با هم حدود 100 تا کیل گرفتیم !

من پایلوت Z11 رو زدم بعد به سهیل گفتیم از بالای شانگهای پرید پایین اون رو گرفت دو تا اتک بودیم,گفتم مهدی تو هم سوار شو ولی صدای مارو نداشتی انگار...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
NERO 7 خلوت نبود که,من و بیژن با هم حدود 100 تا کیل گرفتیم !

من پایلوت Z11 رو زدم بعد به سهیل گفتیم از بالای شانگهای پرید پایین اون رو گرفت دو تا اتک بودیم,گفتم مهدی تو هم سوار شو ولی صدای مارو نداشتی انگار...

چرا باو صداتون رو داشتم به همين خاطر وقتي كشته شدم رفتم سيستم مهندس ام رو از تخريبچي به تعميركار ( :d ) تغيير دادم ولي خوب نميتونم حرف بزنم :|
نميدونم اون موقع كه من بودم حدود 27 نفر توي سرور بودن بعد هم يهو بتل 4 خودش برا خودش بسته شد اومدم باز جوين بشم بهتون ديگه سرور پر شده بود :| بعد هم همينطوري رفتم PvZ :|

فقط من هنوز كه هنوز نفهميدم اون رفيق خلبان مون كه توي هلي بود دقيقا" خواست چي كار كنه و چرا يهو KIA شديم :|
بدبختي اينجا بود من LOADOUT هلي ايم ريست شده بود حتي اسلحه دوم هم نداشتم فقط 30 ميلي داشتم :|

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
بچه ها اگه میشه منو هم اد کنید
alininja1370
تو فرند هام کسی بتل بازی نمیکنه! :d ۷۵ درصدشون دستینی می زنن :d
من قبلا فقط کمی تجربه cod داشتم تو بخش آنلاین و این بازی اولین بازی از بازی های دایس هست که مولتی می زنم!
بیشتر هم بخش همون فتح پرچم رو بازی می کنم و کمتر هم از وسایل نقلیه استفاده می کنم شاید کمی تانک!
زیاد حرفه ای نیستم تو بتل و کم تجربم ولی خب بد هم نیستیم :d

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
چرا باو صداتون رو داشتم به همين خاطر وقتي كشته شدم رفتم سيستم مهندس ام رو از تخريبچي به تعميركار ( :d ) تغيير دادم ولي خوب نميتونم حرف بزنم :|
نميدونم اون موقع كه من بودم حدود 27 نفر توي سرور بودن بعد هم يهو بتل 4 خودش برا خودش بسته شد اومدم باز جوين بشم بهتون ديگه سرور پر شده بود :| بعد هم همينطوري رفتم PvZ :|

فقط من هنوز كه هنوز نفهميدم اون رفيق خلبان مون كه توي هلي بود دقيقا" خواست چي كار كنه و چرا يهو KIA شديم :|
بدبختي اينجا بود من LOADOUT هلي ايم ريست شده بود حتي اسلحه دوم هم نداشتم فقط 30 ميلي داشتم :|

اون خلبانه من بودم :d 2 نفر با استینگر زوم کرده بودن هلی هیت خورد دیگه هر چی کشیدم بالا نیومد رفتیم تو باقالیا :d من با z11 اصلا خوب نیستم بیشتر little bird بر میدارم به بیزن گفتم من هلی م خوب نیست خودت پایلوت باش که دیدم رفت تو هلی خودش :-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر