Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
NERO 7 من نیستم خوش میگذره؟میبینم که هنوز توی آلکاتراز به سر میبری و نمیتونی موقع بازی کردن صدا بدی :d

ياد باد آن روزگاران ياد باد :((
آري هنوز مقيم الكاتراز هستم و حتي به قسمت انفرادي منتقل شدم :d البته اب باريكه ريموت پلي را داريم اما باز هم بي صدا و فقط شنونده ايم :d خدا بيامرزه پدرشون رو اين 3.5 ميلي متري رو توي دسته تعبيه كردن حداقل بنشويم :d

نه باو تو كه نيستي دنيا برام زندونه زندونه زندوننننننننننننه :d

محسن يادته با كله رفتم تو برج پالايشگاه فاير :d چند شب پيش با اين محمد به صورتي كشته شدم كه اين بنده خدا مثل اون موقع تو يه ساعت داشت مي خنديد :|:d

جای مهدی خالی,بود میدید ریسک به چی میگن,و چه حرکاتی تو بازی زده شد:d

متاسفانه داگ فایت هلی ها رو به طرز فجیعی تمسخر امیز کردن,چون با نشونه گیری قبل از اپدیت اگه بخوای بزنی هیچ هیتی نمیگیری هیچ!!هلی ها موقع داگ فایت رسما دزد و پلیس بازی میکنیم دنبال هم...

attack rage :|

seige of shanghai-800 ticket-NON gunner

t3xutw7ikhoz3h1gtixp.png

اين ها نوب كشي بوده آقا نوب كشي :|:d
اصلا" بدون گانر هيچي قبول نيست :|:d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
اين ها نوب كشي بوده آقا نوب كشي :|:d
اصلا" بدون گانر هيچي قبول نيست :|:d

نه این yak0za on dr*gs بود :d

نوب کجا بود مرد مومن :dاتفاقا این نوب ها چون فقط از استینگر استفاده میکنن واسه همین خیلی تو هوا اذیت کننده میشن

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
محسن يادته با كله رفتم تو برج پالايشگاه فاير :d چند شب پيش با اين محمد به صورتي كشته شدم كه اين بنده خدا مثل اون موقع تو يه ساعت داشت مي خنديد :|:d
مگه میشه یادم بره توی فایراستورم داشتیم با وایپر بازی میکردیم و تو خلبان بودی همین که اومدی از خودت تعریف کنی که من فلان هستم و حرفه ای یهو دم چاپر گرفت به برج پلایشگاه و با کله رفتیم توی زمین:))

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مگه میشه یادم بره توی فایراستورم داشتیم با وایپر بازی میکردیم و تو خلبان بودی همین که اومدی از خودت تعریف کنی که من فلان هستم و حرفه ای یهو دم چاپر گرفت به برج پلایشگاه و با کله رفتیم توی زمین:))

نه ديگه اشتباه كردي مستقيم رفتيم تو خود برج :d
يادمه كه اومدم از بين برج ها رد كنم ولي دير چرخيده بودم بعد قشنگ ديدم كه برج مياد توي سينه ما شايد هم ما داشتيم ميرفتيم تو سينه برج :d

بعد از اون تا چند لحظه كپ كردم چون گفتم الان محسن بووووق رو مي كشه بهمون بعد ديدم داره قهقهه ميزنه :d
ياد باد :(

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
يادمه كه اومدم از بين برج ها رد كنم ولي دير چرخيده بودم بعد قشنگ ديدم كه برج مياد توي سينه ما شايد هم ما داشتيم ميرفتيم تو سينه برج :d

بعد از اون تا چند لحظه كپ كردم چون گفتم الان محسن بووووق رو مي كشه بهمون بعد ديدم داره قهقهه ميزنه :d
سلام داداش امروز خیلی بازی حال داد.
شبا ساعت چند بازی میکنی معمولا؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام داداش امروز خیلی بازی حال داد.
شبا ساعت چند بازی میکنی معمولا؟

نوكرم
بازيت خوبه ولي نياز به تجربه داري يه 200 ساعت ديگه بازي كني و حواست جمع باشه و تجربه هارو به ياد بسپري روون ميشي

من اصلا" معلوم نيست ! شب ها هم اگه بيام اكثرا" ميرم مترو چون ريموت پلي كه بازي مي كنم صفحه كوچيكه نميتونم جايي رو ببينم ميرم مترو كه مپ كوچيكتره تا دشمن رو ببينم

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
نوكرم
بازيت خوبه ولي نياز به تجربه داري يه 200 ساعت ديگه بازي كني و حواست جمع باشه و تجربه هارو به ياد بسپري روون ميشي

من اصلا" معلوم نيست ! شب ها هم اگه بيام اكثرا" ميرم مترو چون ريموت پلي كه بازي مي كنم صفحه كوچيكه نميتونم جايي رو ببينم ميرم مترو كه مپ كوچيكتره تا دشمن رو ببينم

اوکی
شب بازی میکنم حالا اگه شد که باهم میزنیم اگه نه فردا هستی؟
اگه اره که من صبح زود پاشم:)

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اوکی
شب بازی میکنم حالا اگه شد که باهم میزنیم اگه نه فردا هستی؟
اگه اره که من صبح زود پاشم:)

نه امروز صبح هم شانسي بود مثلا" فردا اصلا" صبح خونه نيستم
شب ها رو هم اگه خسته نباشم چند ساعتي بازي ميكنم

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
نه امروز صبح هم شانسي بود مثلا" فردا اصلا" صبح خونه نيستم
شب ها رو هم اگه خسته نباشم چند ساعتي بازي ميكنم

اوکی پس مثله اینکه کلا قسمت نی.
چون پس فردا میرم سفر.
بعدشم که کلا کنکور دارم یه 1 سالی فک کنم نباشم

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273

من هرچی سعی کردم جوین شم بهتون پریشب نشد :| ایندفه اسکواد ساختی اینوایتم کن

آقا ست آپ خوب برای مپ شب چیه ؟
دچار وسواس مغزی شدم نمیدونم کدوم گان با آی آر اسکوپ و بردارم

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen

نخیر اشتباه میکنی این صحنه رو دقیق یادمه یه تانک اومد فلگ C رو گرفت و داشت به سمت فلگ B میرفت تو هم مثلا اومدی یه دور پلیسی بزنی و بیای بالای کله تانک که دمت گرفت به برج و با ملاج اومدیم کف زمین :))

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
نخیر اشتباه میکنی این صحنه رو دقیق یادمه یه تانک اومد فلگ C رو گرفت و داشت به سمت فلگ B میرفت تو هم مثلا اومدی یه دور پلیسی بزنی و بیای بالای کله تانک که دمت گرفت به برج و با ملاج اومدیم کف زمین :))
نامردیه:d
چرا من و ارشیا از این کارا میکردیم ما ر به بووووووق میکشیدی:d
خدایی اگه پول داشتم BF4 ر برای PC میخریدم بیای دوباره بووووووق بگی :d
دلم تنگ شده برات=((

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
نامردیه:d
چرا من و ارشیا از این کارا میکردیم ما ر به بووووووق میکشیدی:d
خدایی اگه پول داشتم BF4 ر برای PC میخریدم بیای دوباره بووووووق بگی :d
دلم تنگ شده برات=((
منم دلم واسه شما تنگ شده ولی فعلا سرم شلوغه فرصت ندارم بیام بازی کنم,ایشالا چند ماه دیگه دوباره برمیگردم و بووووووق گفتن رو شروع میکنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر