Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ممنون از جواب کامل.عالی بود اسلحه رو گرفتم ولی چه فایده:(امان از دست این پینگ.دنبال یه اسلحه بودم که بتونه این اختلاف تا حدودی جبران کنه که این هم اثر نکرد بازیشو خیلی دوست داشتم حیف شد..
ببخشید دوست عزیز اگه زحمت نیست میخواستم راجع به express train هم یه توضیحی بدی چون من واقعا نمی فهمم چی میگه خیلی ممنون.
راستی این بتل لاگ هم هیچ وقت باز نمیشه کلا مشکل داره یا مال من اینجوریه؟
سوالام زیاد شد شرمنده ممنون میشم کمکم کنی خودم هر چی گشتم متوجه نشدم.
------------------------------
به این هم بی زحمت یه نگاهی بندازین شاید کمکتون کنه .میگه برای بدست اوردن f2000 باید دو تا تروفی دیگه رو هم به غیر از مال خودشو انجام بدیم؟

Battlefield 4: Second Assault Assignments Guide - PlaystationTrophies.org

براي غلبه بهتر بر پينگ بايد از اسلحه هاي با ROD بالا استفاده كنيد مثلا" فاماس با ROD حدود 1000 توي AR ها عاليه ولي خوب زود خشاب تموم مي كنيد و گلوله هاش كمه بايد حتما" از پرك هاي افزايش مهمات استفاده كنيد
تو كاربين ها هم ACW-R كه اسلحه محبوب خودمه و MTAR-21 خوب اند

اون مربوط به تروفي نه باز كردن اسلحه
شما براي باز كردن F2000 بايد SECOND ASSAULT داشته باشيد و بعد داخل مترو ( طبقه پايين ) 10 نفر رو بكشيد و يه KILLSTREAK هم بگيريد و چيزاي ديگه كه يادم نمياد البته لگد F2000 زياده به كار كردن باهاش نمي ارزه مگر اين كه اونقدر باهاش پيشرفت كنيد كه بتونيد تجهيزات خاص رو روش بذاريد تا بهتر شه

بتل لاگ رو از PC باز كن اكانت ORIGIN ات رو داخلش وارد كن و بع همه چي رو ميتوني ببيني اگر نتونستي با هيلتر شكن باز كن

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
مثل اینکه قراره یه dlc مجانی با 5 تا تفنگ بیاد. تاریخ انتشارش کی هست؟
این اسلحه ها هست:
AN-94 (Assault Rifle)
L86A2 (LMG) یادش بخیر این 2 تا تفنگ های باحالی بودن.
Groza-1 و Groza-4 (PDW,Carbine)
Mare's leg (sniper secondary) یه جور وینچستر لوله کوتاه هست که تا پنجاه متر هدشات بزنی میوفته طرف.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
مثل اینکه قراره یه dlc مجانی با 5 تا تفنگ بیاد. تاریخ انتشارش کی هست؟
این اسلحه ها هست:
AN-94 (Assault Rifle)
L86A2 (LMG) یادش بخیر این 2 تا تفنگ های باحالی بودن.
Groza-1 و Groza-4 (PDW,Carbine)
Mare's leg (sniper secondary) یه جور وینچستر لوله کوتاه هست که تا پنجاه متر هدشات بزنی میوفته طرف.

اين همراه spring patch مياد...توي ارديبهشت

اسلحه هاش: an94-g3a3 و ٣ تاي ديگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
دوستان من اصلا نمیتونم به EA و سورور ها وصل شم ، در صورتی که پینگم حدود ۷۰ (‌ گوگل )‌ ، نتورک تست هم خوبه ، نوشته به PSN هم وصلم ، ولی توو بتل نمیتونم آنلاین شم ...
کسی این مشکل و نداره ؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
دوستان من اصلا نمیتونم به EA و سورور ها وصل شم ، در صورتی که پینگم حدود ۷۰ (‌ گوگل )‌ ، نتورک تست هم خوبه ، نوشته به PSN هم وصلم ، ولی توو بتل نمیتونم آنلاین شم ...
کسی این مشکل و نداره ؟

برای من هم این اواخر اینطوری شده,close app کن دوباره استارت بزن اکثر مواقع درست میشه...

وضعیت سرور ها هم فکر کنم کمی ابری هست چون وسط بازی لاست سشن میده وهمه از بازی اوت میشن و وضعیت سرور رو افلاین اعلام میکنه!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
برای من هم این اواخر اینطوری شده,close app کن دوباره استارت بزن اکثر مواقع درست میشه...

وضعیت سرور ها هم فکر کنم کمی ابری هست چون وسط بازی لاست سشن میده وهمه از بازی اوت میشن و وضعیت سرور رو افلاین اعلام میکنه!

منم چند وقته لاست کانکشن میده ولی فک کنم ایراد از نت خودمونه...چون سرعت PSN ام هم خیلی کند شده

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
منم چند وقته لاست کانکشن میده ولی فک کنم ایراد از نت خودمونه...چون سرعت PSN ام هم خیلی کند شده

بعضآ اره ولی امروز اینطور نبود چون همه ی پلیر ها همزمان اوت شدند!من رفتم بتل لاگ دوباره جوین شم که دیدم کلا زده این سرور در حال حاضر افلاینه! 0/0 !

احساس میکنم تو خیلی از سرور های دیگه هم این اتفاق افتاد چون بعدش همه هجوم اوردند به سرور هایی که پلیرهاش زیاد و طوری شده بود که من نفر 10 تو صف بودم و انصراف دادم! و فقط سه یا چهار تا سرور فول بود!!

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273

اوضاع کلا خرابه ، با بد بختی وصل میشم ، بعد از چند دقیقه همون لاست کانکشن میاد
امروز هم که کلا خود کنسول هم به PSN وصل نمیشه !!!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی

من ميگم مشكل از اپديت ٢.٥ به ابن ور درست شد

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879

شهرام حالا که پی اس ان رو گفتی احتمالا مشکل از نتت هست چون من امروز راحت بازی میکردم بغیر از اون یک مورد که گفتم و الا به psn خیلی راحت کنکت میشم...

کلا بتل داستانی شده,شب نت داغونه درست زمانی که سرور ها واقعا شلوغ هستند,صبح نت بهتر میشه ولی سرور ها اکثرا خلوت هستن و منم کار دارم...

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
شهرام احتمالا مشکل از نتت هست چون من امروز راحت بازی میکردم بغیر از اون یک مورد که گفتم...

کلا بتل داستانی شده,شب نت داغونه درست زمانی که سرور ها واقعا شلوغ هستند,صبح نت بهتر میشه ولی سرور ها اکثرا خلوت هستن...

الان يعني در عرض چند ثانيه فرندها رو واسه شما لود ميكنه؟ پارتي ميتونه بره؟

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
من ميگم مشكل از اپديت ٢.٥ به ابن ور درست شد

شهرام حالا که پی اس ان رو گفتی احتمالا مشکل از نتت هست چون من امروز راحت بازی میکردم بغیر از اون یک مورد که گفتم و الا به psn خیلی راحت کنکت میشم...

کلا بتل داستانی شده,شب نت داغونه درست زمانی که سرور ها واقعا شلوغ هستند,صبح نت بهتر میشه ولی سرور ها اکثرا خلوت هستن و منم کار دارم...

نه میگم که خود کنسول به PSN وصل میشه ، حتی تست کانکشن هم درسته ، ولی بتل رو که اجرا میکنم هی میگه به EA و PSN وصل نیستی !!! یه ۱۰-۲۰ باری باید Retry رو بزنم تا وصل شه !!!
بعد هم وسط بازی بعضی وقتا یوهو لاست کانکشن میاد !!
البته امروز کنسول و آپدیت کردم ، امیدوارم بهتر شده باشه

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
سلام منم یه زمانی مشکل وصل شدن داشتم که زنگ زدم isp بهم manual dns دادن منم پورتشو تو تنظیمات مودم وارد کردم و همیتطور تو قسمت connection ps4 ام وارد کردم از اون موقع دیگه مشکلی ندارم از نظر پینگ ام خیلی بهتر شد نسبت به گذشته .چند روز پیش ام میخواستم killzone ویتا مولتی بزنم دیدم وصل نمیشه رفتم dns تو تنظیمات ویتا زدم درست شد به نظرم دوستانی که مشکل دارن یه تست بکنن برا من که جواب داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر