Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
فكر كنم با مپ هاي NS هم مشكل پيدا كنم :| داخل يكي شون نرفت :| سر لودينگ گير كرد :|

يه نكته ديگه هم اينكه زمان متروي بتل3 ما اينقدر ديگه توي راه پله ها گير نمي كرديم كه اين جا گير مي كنيم :| توي 3 به خاطر اين كه 24 نفره بالاخره يه سوراخ در رو پيدا مي شد ادم از توش فرار مي كرد ولي اينجا هر كي B رو گرفت بايد يارهاش يه قسمت رو كامل ول كنن تا تيم ديگه بتونن بيان بالا :|

كاش به جاي اون خليج عمان مزخرف ، خارك رو ميذاشتن خدايي ايش عجب مپ توپي بود! من خودم تو خط پمپ بنزين محل سوختگيري و كنار اسكله كار مي كردم :d
تو فاير هم كه بودم يه بدبختي از هلي پريد بيرون رفت بالايTOWER اصلي نشست اسنايپ كنه من از اون پايين ديدمش رفتم دكمه باز كردن والو گاز رو زدم اون بالا جذغاله شد :d بيچاره داشت فكر مي كرد از جا مي خوره كه سوخت :d اساينمت اش رو كاملا" بدون بوست گرفتم :d

نكته ديگه اين اضافه شدن MOBILE AA ها واقعا" اعصاب ادم رو خورد مي كنه :| توي 3 ادم از ايگلا و استينگر مي ترسيد اينجا يارو كمپ مي كنه و همينطوري تير و موشك ول ميده تو صورت ادم :|

فعلا" چيز ديگه ايي يادم نمياد !

پ.ن :
تا اومدن سالبر يه 4 تاتون بيايد بازي كنيد :| اين همه بي كلاس نباشيد فقط TDM بزنيد :|:d
پ.ن2 :
الان با advisor EA صحبت كردم گفتش براي اون مشكل نرفتن داخل يه سري مد ها و مپ ها اول اپديت رو پاك كن و دوباره دانلود كن !!!

آخرین ویرایش:

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
نكته ديگه اين اضافه شدن MOBILE AA ها واقعا" اعصاب ادم رو خورد مي كنه :| توي 3 ادم از ايگلا و استينگر مي ترسيد اينجا يارو كمپ مي كنه و همينطوري تير و موشك ول ميده تو صورت ادم :|

MOBILE AA منظورت کدومه ؟ AA Mine ?

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
فكر كنم با مپ هاي NS هم مشكل پيدا كنم :| داخل يكي شون نرفت :| سر لودينگ گير كرد :|

يه نكته ديگه هم اينكه زمان متروي بتل3 ما اينقدر ديگه توي راه پله ها گير نمي كرديم كه اين جا گير مي كنيم :| توي 3 به خاطر اين كه 24 نفره بالاخره يه سوراخ در رو پيدا مي شد ادم از توش فرار مي كرد ولي اينجا هر كي B رو گرفت بايد يارهاش يه قسمت رو كامل ول كنن تا تيم ديگه بتونن بيان بالا :|

كاش به جاي اون خليج عمان مزخرف ، خارك رو ميذاشتن خدايي ايش عجب مپ توپي بود! من خودم تو خط پمپ بنزين محل سوختگيري و كنار اسكله كار مي كردم :d
تو فاير هم كه بودم يه بدبختي از هلي پريد بيرون رفت بالايTOWER اصلي نشست اسنايپ كنه من از اون پايين ديدمش رفتم دكمه باز كردن والو گاز رو زدم اون بالا جذغاله شد :d بيچاره داشت فكر مي كرد از جا مي خوره كه سوخت :d اساينمت اش رو كاملا" بدون بوست گرفتم :d

پ.ن :
تا اومدن سالبر يه 4 تاتون بيايد بازي كنيد :| اين همه بي كلاس نباشيد فقط TDM بزنيد :|:d
پ.ن2 :
الان با advisor EA صحبت كردم گفتش براي اون مشكل نرفتن داخل يه سري مد ها و مپ ها اول اپديت رو پاك كن و دوباره دانلود كن !!!
آقا من که اد فرستادم برات که باهم بازی کنیم !

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
MOBILE AA منظورت کدومه ؟ AA Mine ?

نه منظور همون tungaska يا مثلا" LAV-AD هست كه وسيله نقليه اند و به سمت هر چيزي ميتونن شليك كنن و بتركونن اش :| البته كابوس من بدبخت هلي و جت سوارم :|
لاشخور ها ميرن يه گوشه كمپ مي كنن و اينقدر شعاع شليك شون بالاست كه ادم تا بياد بفهمه چند چنده بهش شليك مي كنن :|

آقا من که اد فرستادم برات که باهم بازی کنیم !

اقا من رو ادد مي كنيد يه پيام هم با بفرستيد بفهمم كي هستيد :| اينقدر اين روز ها همه پيام دوستي مي فرستن كه ادم ميمونه اين يكي منو از كجا ديده :|

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی

پ.ن :
پ.ن2 :

مال منم توی مپ های NS میرفت کلا لگ بود بعد 1 دقیقه بازی کرش میکرد...باEA هم صحبت کردم به نتیجه ای نرسیدم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
براي من كه توي CHINA RISING تو مد AIR SUPERIORITY كلا" لگ هاي وحشتناكي ميزد !
بهت نگفت دوباره دانلود كني و ... ؟

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
نه منظور همون tungaska يا مثلا" LAV-AD هست كه وسيله نقليه اند و به سمت هر چيزي ميتونن شليك كنن و بتركونن اش :| البته كابوس من بدبخت هلي و جت سوارم :|
لاشخور ها ميرن يه گوشه كمپ مي كنن و اينقدر شعاع شليك شون بالاست كه ادم تا بياد بفهمه چند چنده بهش شليك مي كنن :|

اقا من رو ادد مي كنيد يه پيام هم با بفرستيد بفهمم كي هستيد :| اينقدر اين روز ها همه پيام دوستي مي فرستن كه ادم ميمونه اين يكي منو از كجا ديده :|

منم اددت کرده بودم اکسپت نکردی
یه squad بزنین بریم آنلاین ملت و خفه کنیم

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
براي من كه توي CHINA RISING تو مد AIR SUPERIORITY كلا" لگ هاي وحشتناكي ميزد !
بهت نگفت دوباره دانلود كني و ... ؟

هی میگفت دوباره نصب کن:| یه بار دیگه من دیتاش رو دانلود کردم منتهی قسمت نشد تست کنم...

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
هی میگفت دوباره نصب کن:| یه بار دیگه من دیتاش رو دانلود کردم منتهی قسمت نشد تست کنم...

نه اگه حذف مي كردي و دانلود مي كردي احتمال زياد درست ميشد ولي سيستم PS4 جاي كار داره :| بعضي چيزهارو نميشه تك تك حذف كرد :|
البته جديدا" تست نكردم ببينم هنوز همونطوره يا نه :|

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
نه اگه حذف مي كردي و دانلود مي كردي احتمال زياد درست ميشد ولي سيستم PS4 جاي كار داره :| بعضي چيزهارو نميشه تك تك حذف كرد :|
البته جديدا" تست نكردم ببينم هنوز همونطوره يا نه :|

من با psx ریخته بودم...دوبار بازی رو کلا پاک کردم و دوباره همرو از اول ریختم ولی تاثیری نداشت

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اون aDVISOR احمث EA گفتم ايني كه تو داري مي گي روي PS3 ه روي PS4 سيستم فايل ها جور ديگه ايست نفهميد :| منم بهش اعتماد كردم گفتم اين بهتر مي فهمه و ميدونه صبح رفتم EPIC FAIL شدم :|

اقا كسي ديده تا حالا روي PS4 بشه فايل خاصي رو پاك كرد ؟ مثلا" فلان DLC رو پاك كرد ؟

3 تا از مپ ها اصلا" بالا نميان :|
GUILIN PEAKS - SILK ROAD - OPERATION MORTAR ! بقيه بالا ميان ولي مپ هاي NS افت فريم دارن :| خصوصا" وقتي به كشتي ها ميرسيم توي CARRIER ASSAULT افت فريم خالي ميشه :|

رفيق بايد دوباره دانلود مي كردي همون فايل هارو نميتونستي دوباره بريزي!

يه روش با ال مي گم بهتون براي داخل لاكر يا مترو وقتي ديگه كاري از دست تون بر نمياد :d
EOD BOT رو برداريد بيفتيد به جون ملت نميدونيد چه صفايي ميده :d يعني همه فرار مي كنن نميدونن از كجا بدون :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اون aDVISOR احمث EA گفتم ايني كه تو داري مي گي روي PS3 ه روي PS4 سيستم فايل ها جور ديگه ايست نفهميد :| منم بهش اعتماد كردم گفتم اين بهتر مي فهمه و ميدونه صبح رفتم EPIC FAIL شدم :|

اقا كسي ديده تا حالا روي PS4 بشه فايل خاصي رو پاك كرد ؟ مثلا" فلان DLC رو پاك كرد ؟

3 تا از مپ ها اصلا" بالا نميان :|
GUILIN PEAKS - SILK ROAD - OPERATION MORTAR ! بقيه بالا ميان ولي مپ هاي NS افت فريم دارن :| خصوصا" وقتي به كشتي ها ميرسيم توي CARRIER ASSAULT افت فريم خالي ميشه :|

رفيق بايد دوباره دانلود مي كردي همون فايل هارو نميتونستي دوباره بريزي!

يه روش با ال مي گم بهتون براي داخل لاكر يا مترو وقتي ديگه كاري از دست تون بر نمياد :d
EOD BOT رو برداريد بيفتيد به جون ملت نميدونيد چه صفايي ميده :d يعني همه فرار مي كنن نميدونن از كجا بدون :d

امروز امتحان کردم درست شده بود:bighug: یه مپ از ns رفتم به اسمش توجه نکردم ولی خیلی قشنگ بود و منظره باز زیاد داشت منتهی پینگ خراب بود اومدم بیرون:|

اره این eod bot لامصب جونش از تانک بیشتره :| یه سری با M60-E4 افتادم دنبالش ریش ریش اش کردم :d

یه سوال...من بازی رو دوباره اینستال کردم ...الان رفتم توو بازی دیدم همه ASSIGMENT هام پاک شده و دوباره باید از اول بگیرم:| به نظرتون به EA بگم برمیگردونه؟(واسه تفنگ هارو میگم چون توی بتل لاگ زده باز کردمشون

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوباره دانلود كرده بودي يا همون هارو ريختي ؟!
اقا اگه لينك DLC هارو داري و رويجن 2هستند به من بده تا دوباره دانلود كنم

اگر منظورت ASSIGNMENT هاي سينگله كه اره پاك ميشن چون وابسته به سيو هاي روي خود دستگاه هستند اما اگر منظورت مولتي هان كه نبايد پاك بشن !

@ shahramuae

رفيق من چك كردم ادد نكرده بودي اسم ام رو اشتباه زدي ! دوتا اندرلاين داره ID ايم !

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
دوباره دانلود كرده بودي يا همون هارو ريختي ؟!
اقا اگه لينك DLC هارو داري و رويجن 2هستند به من بده تا دوباره دانلود كنم

اگر منظورت ASSIGNMENT هاي سينگله كه اره پاك ميشن چون وابسته به سيو هاي روي خود دستگاه هستند اما اگر منظورت مولتي هان كه نبايد پاك بشن !

@ shahramuae

رفيق من چك كردم ادد نكرده بودي اسم ام رو اشتباه زدي ! دوتا اندرلاين داره ID ايم !
من که اد فرستادم و اوکی شد:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر