Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
ممنون
پرچم ایران رو هم میشه گذاشت روی اسلحه و لباس یا نه؟(دیدم این رو یکی از دوستان پرسیده بود اما من متوجه نشدم)
رو لباس رو تا حالا ندیدم ولی اگه امبل داشته باشی میوفته رو اسحله /تانک/هلیکوپترو .........

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اتفاقا تاثیر داره,جالبه وقتی طرف رو میبینی که از رو به رو با فاصله نسبتا زیاد بهت تیراندازی میکنه و میری پشت کاور,درحالیکه پشت کاور میری حدود 3 یا 4 گلوله میل میکنی که خیلی رو اعصابه,مخصوصا زمانیکه healthــت پایین باشه که اون موقع میمیری.

در مورد conquest شصت و چهار نفر هم اگه پینگت بالا باشه متاسفانه بعد چند دقیقه خودت میری سراغ quit چون بازی روان اجرا نمیشه و فقط اعصاب خورد برای ادم میمونه.

DoppelGang3rX1

شما از سرویس کاهش پینگ رو کنسول استفاده میکنید الان؟پینگتون چنده؟

تو بازی مشکلی ندارید؟

و این سوالم رو هنوزم دارم.

تو ایران سرویس دهنده ای داریم که پینگ 50 رو برای فرد گارانتی کنه؟ (حالا چه سرویس گرون باشه یا ارزون, فقط منظورم اینه که دسترسی به این پینگ امکان پذیر هست یا نه؟)
بله و پینگم 100 تا 110 هست تو بازی...و مشکلی ندارم

تو پست قبلیم جواب سوالت رو دادم....همچین پینگی در شرایط فعلی با نت ایران با خارج وجود نداره...شاید سال های اینده بشه...چیزی به اسم گارنتی هم در زمینه اینترنت وجود نداره اون هم گارانتی پینگ..

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
894
بله و پینگم 100 تا 110 هست تو بازی...و مشکلی ندارم

تو پست قبلیم جواب سوالت رو دادم....همچین پینگی در شرایط فعلی با نت ایران با خارج وجود نداره...شاید سال های اینده بشه...چیزی به اسم گارنتی هم در زمینه اینترنت وجود نداره اون هم گارانتی پینگ..

دوست عزیز peace !ما همگی با هم دوستیم,نیازی به رنگی کردن متن و وایلنس لفظی نداریم:)

منظورم از گارانتی,گارانتی که به وسایل الکترونیکی تعلق میگیره نیست,تو زبان و فرهنگ لغوی ما گارانتی به معنی شرط هست,شرط!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوست عزیز peace !ما همگی با هم دوستیم,نیازی به رنگی کردن متن و وایلنس لفظی نداریم:)

منظورم از گارانتی,گارانتی که به وسایل الکترونیکی تعلق میگیره نیست,تو زبان و فرهنگ لغوی ما گارانتی به معنی شرط هست,شرط!
اشتباه برداشت نکن...رنگی کردم تا بخش سوال و جواب مشخص بشه..منظور خاصی نداشتم..میخوای ابیش کنم؟.
کلا همون ضمانت که منظورت هست نیست...isp ها اکثرا پینگ رو ساپورت نمیکنند..

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من چند وقته یه مشکلی دارم,و اون اینه که اسلحه جدید بهم نمی ده!!!!!!!کسی می دونه چرا و می تونه راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟
ممنون

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان من 512 مخابرات دارم؛ اگر ممکنه راهنمایی کنید چجوری پینگ بهتری بگیرم؟ کدوم سرویس مناسب تره یا با همین به مشکلی بر نمی خورم؟

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,037
سلام
من چند وقته یه مشکلی دارم,و اون اینه که اسلحه جدید بهم نمی ده!!!!!!!کسی می دونه چرا و می تونه راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟
ممنون

با هر نوع اسلحه که بازی کنی ، اسلحه های اون دسته برات باز میشه تا موقعی که به آخرین سلاح از اون دسته برسی. آخر راند تو پروگرس هم مینویسه اسلحه بعدی که میخواد باز شه چیه.اگر هم DLC داری باید assignment ها رو کامل کنی تا برات اسلحه جدید باز شه.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
894
حالم از این اسنایپر ها بهم میخوره! با اینکه تو بعضی از سرور ها ادمین تو نووتیس نوشته که اسنایپر ممنون ولی هر کسی برای خودش شده اسنایپر.

گروه اولِ مثلآ اسنایپر ها, بازی شروع نشده دوتا دوتا هر کدوم یه پشت بام رو قبضه میکنن بعد اسم خودشون هم هانتر گذاشتن درحالیکه از هر 5تا شاتشون یکیش به کیل منجر میشه!

گروه دوم که میبینن از همکاراشون بالا پشت بوم هستن,میرن پرت ترین نقطه حدودا 1سانتی متری warning area بعد سینه خیز میشن و شکار میکنن.

انقدر شده من کل منطقه رو دور زدم و رفتم از پشت نایف کردمش,فوق العاده حال میده وقتی طرف نایف تو گلو باهات فیس تو فیس میشه...

بعدش هم که این شات گان! بولشت به تمام معنا هستش.

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
با هر نوع اسلحه که بازی کنی ، اسلحه های اون دسته برات باز میشه تا موقعی که به آخرین سلاح از اون دسته برسی. آخر راند تو پروگرس هم مینویسه اسلحه بعدی که میخواد باز شه چیه.اگر هم DLC داری باید assignment ها رو کامل کنی تا برات اسلحه جدید باز شه.
ممنون از راهنماییت
بله,تا اسلحه آخری باز کردم ولی آخری باز نمیشه!!برا باز شدن اسلحه آخری چی کار باید کرد؟؟؟؟؟؟لطف می کنی اگه جواب بدی
ممنون

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
سلام
چرا این بازی رو وان اینطوریه ؟ :D
سیو شما هم میپره ؟؟ چیکار کنم سیو بخش داستانی برگرده ؟؟؟
اره برای من دو بار پاک شد:|
من مجبور شدم بازیو یکسره بشینم تموم کنم :|
آپدیت آخر بازیو دانلود کن شاید درست بشه

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
894
با لندن بین 120 تا 180

دوست عزیز پینگ شما که خوبه! اون اختلاف پینگی هم که دارید به خاطر کانکت شدن به سرورهای رندوم هستش که پینگشون متفاوت در میاد,که وودافون معمولا همیشه پینگش خوبه...

بتلفید رو امتحان کردید باهاش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر