Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
همين CQ هم عملا" 64 نفره اش شير تو شيره !:d

البته توي يه سري مپ هاي كوچيك مثل LOCKER يا مترو كه بعدا" مياد CQ همون حكم TDM رو داره :d:|

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بچه ها آیا ping حدود 100 کافیه برای بازی کردن آنلاین این بازی؟ من Review رو دیدم به نظرم بخش آنلاینش با اونهمه بازیکن خیلی سنگینه! اینترنت ایران میکشه؟ چون این بازی فقط مولتی پلیر هستش اصلا واسه یه Single رفتن ارزش 2 هزار تومن هم نداره....

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من اصلا اطلاعاتی در مورد مولتی پلیر بازی ندارم ولی قصد دارم نسخه ps4 رو تجربه کنم ..یکی از دوستان فکر کنم ورست میگه که هرچه تعداد بیشتر باشه پینگ کمتری نیاز هست حالت سوالم اینه که زیر 64 نفر نمیشه بازی کرد یت حتما مپ هاش 64 نفریه؟؟

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
من اصلا اطلاعاتی در مورد مولتی پلیر بازی ندارم ولی قصد دارم نسخه ps4 رو تجربه کنم ..یکی از دوستان فکر کنم ورست میگه که هرچه تعداد بیشتر باشه پینگ کمتری نیاز هست حالت سوالم اینه که زیر 64 نفر نمیشه بازی کرد یت حتما مپ هاش 64 نفریه؟؟
زير 64 نفر هم ميتوني بازي كني . مشكلي نيست .

- - -ویرایش - - -

بچه ها آیا ping حدود 100 کافیه برای بازی کردن آنلاین این بازی؟ من Review رو دیدم به نظرم بخش آنلاینش با اونهمه بازیکن خیلی سنگینه! اینترنت ایران میکشه؟ چون این بازی فقط مولتی پلیر هستش اصلا واسه یه Single رفتن ارزش 2 هزار تومن هم نداره....

برو تو منوي استارت ويندوز cmd رو سرچ كن , اجراش كن بعد اين دستور رو تايپ كن ping battlelog.battlefield.com ببين Average چند ميلي ثانيه هست . اگه واقعا پينگت صده خيلي خوبه.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خب حالا یه سوال اگه همه پلیرهایی که تو مپ هستن همگی ایرانی باشن اونوقت اونایی که با خارج پینگشون داغونه ولی با داخل خوبه میتونن راحت بازی کنن؟؟؟؟؟؟

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
آقا average من 378 ـه . خوبه برای بازی 64 نفره ؟
---
ببینم سینگل و مولتی جففتشون 60 فریم هستند ؟
من با همین پینگ داغون بتل 3 مولتی میزدم :|
راهی هست که بشه راحت بازیش کرد ؟ پیشنهادی ... ای ؟ چون اصلا وارد نیستم :D
سینگل و مولتی 60 فریمه ، اگه با همین پینگ قبلا راحت BF3 بازی میکردی BF4 هم میتونی بازی کنی .

خب حالا یه سوال اگه همه پلیرهایی که تو مپ هستن همگی ایرانی باشن اونوقت اونایی که با خارج پینگشون داغونه ولی با داخل خوبه میتونن راحت بازی کنن؟؟؟؟؟؟
اگه همه بازیکن های سرور ایرانی باشن ، پینگ داغون میشه و همه از سرور می افتن بیرون ، تجربه اش هم خیلی زیاد دارم ، البته باید برعکس باشه ولی اینترنت ایرانه دیگه ! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر