Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من الان تو استور بودم رفتم این آپگرید نسخه PS3 به PS4 رو دیدم ... تو توضیحات نسخه PS4 نوشته که باید با همون اکانتی که بازی رو خریداری کردی آنلاین بشی و بازی کنی ...
این یعنی اینکه نمیشه با یه نفر دیگه شیر کرد بازی رو تو PS4 :(
تا اونجايي من ميدونم نفر دوم اينجوري هست يعني نميتونه بره تو اكانت خودش بازي كنه

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
جاي دكمه ي Spot با scoreboard بايد عوض بشه.
اگه اینطور بشه ما باید دست راستمونو برداریم که روی شوک LOOK هست اونوقت اگه یه جتی چیزی رد شه نمیتونیم هم به سمتش تصویرو بچرخونیم و هم SPOT کنیم!
SPOT جاش خوبه و واسه ما که با SELECT تو PS3 عادت کردیم همون دست چپ هست و حتی از SELECT هم راحت تره (چون دیگه نمیخواد دستتو بکشی وسط کنترولر همونجا جلو دستته)

- - -ویرایش - - -

اين گيف رو ببينين :)) :d
اون زیریا چی میکشن:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

اینو یکی الان گذاشته بود توی پیج فیس دوغ بتل ، ادمین پیج هم ازش تشکر کرده بود انگار رسمی هست
حالا جامپ و اسپات به کنار با تاچ پد نارنجک میندازه ! /:):d

ارشيا فكر نكنم درست باشه چون خيلي داغونه ! اخه كدوم احمقي مياد با L1 بپره :| مثل اين مي مونه كه بخوايم كمبو هارو توي GoW به جاي 4 دكمه اصلي با 4 تا D-PAD انچام بديم :|
بدتر از اون ! با زدن R3 ميره توي AIM يعني زمان بيشتري مي بره !

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,611
نام
حسین
نابوده این چیه بابا:D فکر نکنم درست باشه AIM ش پرس انالوگ راست؟:)) مسخرست
lean که اصلا نیاز به این کارا نداره وقتی پشت چیزی سنگر میگیرید Aimکنید خودکارlean میکنه توی pcاینطور بود

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تا اونجايي من ميدونم نفر دوم اينجوري هست يعني نميتونه بره تو اكانت خودش بازي كنه
خوب نميشه شير كرد ديگه:d بتلفيلد هم كه مولتي پلير هست اصلا نميشه با وضعيت قانون شير شريكي خريد.
فقط ميشه بازي ها يي كه سينگل خوبي دارن شريكي خريد.
-----
نگران دكمه ها نباشيد ١٠٠ مدل تغييرات داره:d تو بتاي PS3 كه اينجوري بود

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان

اینو یکی الان گذاشته بود توی پیج فیس دوغ بتل ، ادمین پیج هم ازش تشکر کرده بود انگار رسمی هست
حالا جامپ و اسپات به کنار با تاچ پد نارنجک میندازه ! /:):d
63573863544999626627.gif

یعنی اگه قابل تغییر نباشه... با DS4 میکوبم تو سرم!!!

این پایینی خیلی خیلی بهتره! (همونی که کیا قبلا گذاشته بود)

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
همونطور که DICE گفته تنظیمات قابل تغییر!
حتی یه تنظیم هم داره که دقیقا همونه که تو BF3 بازی میکردیم
اگه اشتباه نکنم دایس بعد از بتا گفت که با تنظیمات Veteran میشه کنترل بازی رو مثل اون چیزی کرد که توی BF3 بود

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من ميتونم حتي تانك رو با كنترل هاي بتا برونم ولي نميتونم با اين مدل جديد كنترل هلي كوپتر اصلا" كنار بيام :| كاش برش گردونن به مدل بتل3 :|

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من ميتونم حتي تانك رو با كنترل هاي بتا برونم ولي نميتونم با اين مدل جديد كنترل هلي كوپتر اصلا" كنار بيام :| كاش برش گردونن به مدل بتل3 :|
مهدي جان حالت خوبه؟:d
پست بالاي سرتو بخون ببين محسن چي نوشته:d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مهدي جان حالت خوبه؟:d
پست بالاي سرتو بخون ببين محسن چي نوشته:d

بله عزيزم صادق جان خوندم :d
ولي ببين سيستم خلباني هلي توي بتل3 تا بتل4 خيلي فرق داره توي 4 به نظر من نميشه اون مانور هاي خاص 3 رو داد ويه جورايي خشك شده اما اسون اما توي 3 سخت بود ولي اگر ياد مي گرفتي خوب ميشد

من خودم فكر مي كنم اگر بخوان اون سيستم بتل3 رو بذارن يه جورايي بالانس بهم ميخوره پس نميذارن ! اگر گفتن سيستم كنترل قبلي رو ميذارن براي وسايل الزامي ندادن كه مثلا" مال هلي رو مثل قبل كنن شايد كلا" در مورد ماشين ها و تانك ها گفتن

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
بله عزيزم صادق جان خوندم :d
ولي ببين سيستم خلباني هلي توي بتل3 تا بتل4 خيلي فرق داره توي 4 به نظر من نميشه اون مانور هاي خاص 3 رو داد ويه جورايي خشك شده اما اسون اما توي 3 سخت بود ولي اگر ياد مي گرفتي خوب ميشد

من خودم فكر مي كنم اگر بخوان اون سيستم بتل3 رو بذارن يه جورايي بالانس بهم ميخوره پس نميذارن ! اگر گفتن سيستم كنترل قبلي رو ميذارن براي وسايل الزامي ندادن كه مثلا" مال هلي رو مثل قبل كنن شايد كلا" در مورد ماشين ها و تانك ها گفتن
اتفاقا برعکس اون چیزی که توی میگی کنترل هلی نسبت به قبل خیلی هم بهتر شده اینو من از هر کدوم از کسانی که توی BF3 توی چاپر حرفه ای بودن پرسیدم بهش اعتراف کردن حتی منی که چاپر سوار نیستم با این کنترل جدید چنان مانورهایی میتونم بدم که قبلا با کنترل BF3 خوابش رو هم نمیدیدم حالا خودت حساب کن حرفه ایهای چاپر چه کارهایی که با این کنترل جدید انجام نمیدن ضمنا دلیل نمیشه چون تو خوشت نیومده نظر بقیه که خیلی هم با این کنترل حال کردن رو بیخیال بشن:d
کی گفته کنترل رو مثل قبل نمیزارن؟وقتی که خودشون گفتن توی بازی نهایی میتونید با تنظیمات Veteran کنترل بازی رو شبیه به BF3 داشته باشید یعنی اینکه واسه همه وسیله ها میشه اینکار رو انجام داد
اینم متنش خودت میتونی بخونی:d
We’ve increased the available controller options in Battlefield 4, including the new controller layout and multiple alternatives that we hope will make you feel right at home. If you’re more comfortable with the controls from Battlefield 3, we’ve got you covered. Just by bringing up the options menu, you can choose the “Veteran” layout, which is similar to that in Battlefield 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر