Battlefield 4 | Xbox 360

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
تو این تاپیک تو این سایت میگه میشه با این روش من سر در نیاوردم شما ببینید میتونید انجامش بدین ؟

Battlefield 4 Official Support Thread - XBP Games Support - XboxPirate Gaming Forums
اینجا یه روش داده که باهاش میشه روی کنسولای ۴گیگ اجرا کرد بازیرو...
گفته که دیسکی که کانتنا توشه(1) رو اکسترکت میکنی توی pc با نرم افزار Xbox backup creator و اون فایل دو گیگی که به دست میاد رو با نرم افزار horizon میریزی توی فلشی که با دستگاهت فرمتش کردی...
[در واقع یه پوشه میده که داخلش چندتا پوشه‌ی دیگست و در آخرم به یه فایل به اسم 454109BA00000000 میرسین]
بعدش فلش رو به کنسول وصل میکنی و فایل دو گیگی رو میریزی توی هارد داخلی(4g) و بعدشم دیسک بازی رو میزاری و بازی رو اجرا میکنی!

آقا بدون هارد و با فلش اجرا ميشه يا قيدشو بزنيم ؟؟؟؟لطفا يه نفر توضيح بده
اگه هارد داخلی نداره کنسولت باید قیدش رو بزنی...

آخرین ویرایش:

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
اینجا یه روش داده که باهاش میشه روی کنسولای ۴گیگ اجرا کرد بازیرو...
گفته که دیسکی که کانتنا توشه(1) رو اکسترکت میکنی توی pc با نرم افزار Xbox backup creator و اون فایل دو گیگی که به دست میاد رو با نرم افزار horizon میریزی توی فلشی که با دستگاهت فرمتش کردی...
[در واقع یه پوشه میده که داخلش چندتا پوشه‌ی دیگست و در آخرم به یه فایل به اسم 454109BA00000000 میرسین]
بعدش فلش رو به کنسول وصل میکنی و فایل دو گیگی رو میریزی توی هارد داخلی(4g) و بعدشم دیسک بازی رو میزاری و بازی رو اجرا میکنی!

اگه هارد داخلی نداره کنسولت باید قیدش رو بزنی...

کنسول من 4 گیگه از دوستان کسی امتحان کرده بگن

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من که به خاطر GTAV هم که شده رفتم و یه هارد 120 گرفتم حالا میفهمم که چه حرکت انقلابی کردم وگرنه الآن باید به زمین و زمون فحش میدادم

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
دوستان مولتی بازی در چه حدیه؟؟؟؟ (نسبت به COD )
ارزش داره که یه هارد بخرم؟؟؟

آخرین ویرایش:

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
واقعا برای ea متاسفم با این بازی افتضاح :|
کمپین بازی واقعا فاجعه س
داستان افتضاح . گیم پلی معمولی .هوش مصنوعی در حد باقالی. تکسچرها دیر لود میشه و بازی پره باگه :|

البته مولتی پلیر بازی خوبه.به خصوص سروراش که عالی ان

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
حالا دارم میفهمم چیو داشتم از دست میدادم بازی واقعا محشر کرده بتل فیلد اینبار این بهترین نسخه ای که تا حالا از بتل فیلد دیدم

هیییییی هااااا

Last edited by a moderator:

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
آقا من این روشه که مال اسلیم 4 گیگ
هست رو انجام دادم ولی وقتی می خواد بره تو بازی دوباره می گه باید نصبش کنی
کسی می دونه کمک کنه ؟
در ضمن کسی می دونه قیمت هارد ایکس باکس چنده که به کنسول اسلیم بخوره؟

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خدایی خیلی بازی رو کوبوندن و نظرات جوری بود که فکر میکردیم با یه بازی افتضاح طرفیم ولی اصلا اینطور نبود.بازی با هیجان بالا شروع میشه ولی متاسفانه به مرور ضعیف میشه.
باگ که خیلی داشت ولی سعی کردم بهش توجه نکنم تا بیشتر از بازی لذت ببرم.هوش مصنوعی هم روی مخ بود و حرفی درموردش نیست.ولی گیم پلی ـش خیلی حال داد بهم و خیلی خوب بود.صداگذاری هم حرف نداشت و بهترین بخش بازی بود.داستان هم من از اون دسته ـم که به نظرم بازی اکشن نیازی به داستان نداره:مولتی هم هنوز امتحان نکردم ولی شک ندارم محشره.
در کل دوستان امتحان این بازی تجربه ی بدی نیست چون بعضی جاها فوق العاده آدرنالین رو میبره بالا:d

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
اسپویل شدید آخر بازی، اگر تمام نکردید باز نکنید.

در صحنه آخر بازی که باید بمب رو به یکی بدیم من دادم بهIrish، حالا اگر به جای اون به Hanna میدادیم چی میشد؟ آخر دیگه ای داشت؟

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
اقا من اینو نصب میکنم هر دو دی وی دی رو قبل اینکه داخل بازی بشه میگه دو گیگ از فضای هارد رو لازم دارم برای چی بعد هارد دستگاه رو انتخاب میکنم
مینویسه وارنینگ بعد میاد صفحه اصلی ایکس باکس میشه یکی کمک کنه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
اسپویل شدید آخر بازی، اگر تمام نکردید باز نکنید.

در صحنه آخر بازی که باید بمب رو به یکی بدیم من دادم بهIrish، حالا اگر به جای اون به Hanna میدادیم چی میشد؟ آخر دیگه ای داشت؟

کلا سه تا پایان داشت ! یکی دیگشم این بود که اینقدر صبر میکردی تا اون کشتی پشت سری منفجر بشه !
متاسفانه اون یکی سوالتو نمیدونم ! :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر