Battlefield 4 | XBL

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
angel-legend @

آنلاینش مثل آنلاین BF3 هست؟یعنی اون هیجان و تخریب پذیری رو داره؟بهتره یا بدتر؟مپ هاش چی؟قشنگ تر شده؟سرورهاش بهتر یا بدتر؟
خیلی بهتر و زیبا تر از BF3 است اما برای این نسل نیست! برای نسل بعد و PC این بازی فوق العاده ست!

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
به نظر من همه چیش از bf3 بهتر شده به جز مپ هاش که مفت نمیارزن
مپ های bf3 خدا بودن واسه همین ea اولین dlc که داده تمامه مپ های bf3 رو داره خوده ea هم فهمیده

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
به نظر من همه چیش از bf3 بهتر شده به جز مپ هاش که مفت نمیارزن
مپ های bf3 خدا بودن واسه همین ea اولین dlc که داده تمامه مپ های bf3 رو داره خوده ea هم فهمیده
اولین DLC اسمش China است که چهار تا مپ جدید داره و DLC بعدی شامل مپ های BF3 میشه!
مپ های BF4 مپ های BF3 نداره

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
اگه tdm باز باشی فرق بازی تو نوشهر با مپهای bf4 رو راحت میشه فهمید تو نوشهر که بازی میکردی ادرنالینت با جایی میرسید که میخواستی سکته کنی

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
اون که اره واسه نصل بعد حرفی توش نیست مخصوصا ps4 ولی کووووو تا ما یا من بخرم
راستی الان کنصولای نصل بعد اومده تو ایران قیمتاش چنده xone شنیدم اولین نفر یکی خریده تو ایران 4500000

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
پینگ من چند روز وحشتناک شده ۵۰۰ تا ۱۰۰۰:(
راستی شما هم این باگ گیر کردن ببن هوا و زمین و دریا براتون پیش میاد دیوونم کرده باید صبر کنم درست بشه یا بمیرم!
بافتها هم دیر لود میشه با اسلحه بدون اسکوپ موقع زوم چند لحظه طول میکشه تا بافتها لود بشه جلوت رو نمیبینی

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
سلام
پینگ من چند روز وحشتناک شده ۵۰۰ تا ۱۰۰۰:(
راستی شما هم این باگ گیر کردن ببن هوا و زمین و دریا براتون پیش میاد دیوونم کرده باید صبر کنم درست بشه یا بمیرم!
بافتها هم دیر لود میشه با اسلحه بدون اسکوپ موقع زوم چند لحظه طول میکشه تا بافتها لود بشه جلوت رو نمیبینی
هر وقت بین زمین و زمان گیر میکنی باید صبر کنی تا خودش ولت کنه! :d
اون مشکلات هم بیشتر بخاطر اینترنته تا باگ بازی

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستانه عزیز 1 سوال دارم من چطوری برم comander mod تبلت ندارم ولی گوشیم اندروید خوره میخوام comander باشم
شما باید App مربوط به CM رو دانلود کنید.
از این لینک می تونید App مربوط به اندروید رو دانلود کنید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.warsawcommander_row
لینک دانلود تبلت : https://itunes.apple.com/app/id736832929?ls=1&mt=8

Battlefield 4 Tablet Commander is available now on iOS tablets (iPad 2 and up, aswell as iPad Mini, iOS 6.1 and up) and on Android tablets (Screen sizes 7” and up, 1ghz dual core,1024mb ram,1024×600 resolution, Android 4.0.3 or newer).

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دمت گرم تبلت ندارم فعلا برای گوشی ندادن ولی راهشو پیدا کردم با خود xbox 360 میشه بری به حالت commander mod 1 پلاکم میده اگه برید
جالب بود من رفتم از 1 نواختی در می یاید اگه نمیدونید بگید بگم بهتون ؟

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان ۱ سوال برای شما هم وسط بازی بتل کنسول هنگ میکنه که حتما باید دستگاه رو خاموش روشن کنید واسه من که بدجور رو اعصابمه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر