Battlefield 4 | PS3

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
تو كه ديشبم ضايع شدي :d
با شهامت تمام از توي بيس تون QUAD BIKE ورداشتي اوردي منو توي BM 142 بزني ! ( من فقط سوارش شده بودم بيس D داخل زاوود رو كامل له بكنم بعد برم بگيرمش اين وسط همين رفيق مون هم كشته شد :d ) ورداشت با تمام سرعت و مهارت اومد روي من C4 بذاره غافل از اينكه من كامل داشتم مرحله پياده شدن و C4 گذاشتتنش رو مي ديدم C4 گذاشت اومد فرار كنه كه UMP من دخلش رو اورد :d

يكي ديگه از بچه ها هم از اون RPG هاي فوق دقيق من رو دريافت كرد :d اين هلي زني چه حالي ميده :d يه TRIPLE KILL گرفتيم :d
البته دلم براي خلبانش سوخت چون بيچاره بعد خوردن اولين RPG خيلي قشنگ علي رو كنترل كرد ولي خوب ديگه ... :d

در مورد DLC بعدي !:|
بايد بگم خوش امديد به مپ هاي باز سازي شده BF2 و BC2 و BC1 و ... :| كلا" به ته ديگه خوردن ديگه نمي تونن يا نميخوان مپ طراحي كنن :|
چه موقع اتفاق افتاده بوده که من نبودم؟؟؟؟ :d البته الان اینترنت من آشغال شده دیگه کم میام.
واسه مپ های بازسازی شده طوری نیست اون مپ ها عالی بودن. خیلی بهتر از مپ های الان BF4.

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
دوستان من اخبار و تاپیک های سه تا ورژن رو دنبال میکنم، اینو بگم که ورژن PS3 فعلا از همه کمتر مشکل داره !
نسخه PC که به باگفیلد تغییر نام داده :d
نسخه 360 وضعیتش از PC بهتره ولی هنوز هم کلی مشکل داره
نسحه PS3 بی مشکل نیست ولی نسبت به بقیه ورژن ها بهتره !

پس فعلا لذت ببرید ! :d

من رو ps3 تموم کردم دسته کمی از این دو نسخه نداره همون باگفیلده :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
مرد میخوایییم بییاد Death match پاشو بیا :D من هیچ باگی ندیدم اگرم بوده خیلی خیلی خیلی کم بوده!
Team Death match?:d بتلفيلد خريديم CQ RUSH بازي كنيم TDM چيه اخه:d
باگ هم فراوونه، بتلفيلد بدون باگ بتلفيلد نيست:d بهترين نسخه ي بتل روي كنسول BFBC2 ،كه از نظر باگ اينا خيلي بهتر بود اما باز هم باگ هاي عجيب غريبي داشت:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من رو ps3 تموم کردم دسته کمی از این دو نسخه نداره همون باگفیلده :d

تویه بار اولی که بازی رو رفتم خیلی باگ دیدم (ناخواسته)
ولی بعد از اینکه سیوام پاک شد رویه حالت آنلاین بازی رو دارم بازی میکنم خیلی کمتر شده احساس میکنم برطرف شده
تویه همون 13 دقیقه اول کلی باگ دیدم ولی الان خبری ازشون نیست

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چه موقع اتفاق افتاده بوده که من نبودم؟؟؟؟ :d البته الان اینترنت من آشغال شده دیگه کم میام.
واسه مپ های بازسازی شده طوری نیست اون مپ ها عالی بودن. خیلی بهتر از مپ های الان BF4.

همين ديشب بود !!! بنده خدا ترول شد :d

با RPG هلي زدن خيلي حال ميده ولي ترنسپورت هلي زدن خيلي بهتره :d

متاسفانه اين گنده كاري هاي كه دارن روي اينترنت انجام ميدن پاش به كنسول ها كشيده شد ! چون يه سري پورت هارو دست دست دارن مي كنن و خبرش رو از طريق تاپيك بتل 4 PC دارم و ميدونم اونها هم براي رفتن به بتل لاگ مشكل دارن !
براي كنسول ها هم عملا" سرور براوزر و پيدا كردن بازي رفته روي بتل لاگ فقط نميشه ديدش ! به همين خاطر وقتي بتل لاگ بد بالا بياد يا مثل امروز به خاطر اينترنت بالا نياد شما به EA ONLINE وصل ميشي ولي به هيچ بازي ايي نميتوني جوين شي ! فقط توي مچ ميكينگ ميمونه !
يه بار مودم خاموش روش كردن كار ميده اما با پديده لگ رو به رو ميشيد :|

جالبيش اينه لگ داريد ولي پينگ تون فوقالعاده است :d نميدونم تيم حريف نوب بود واقعا" يا اين كه به خاطر اين اينترنت فوق العاده ما تونسته بودم ملت رو بتركونم ولي هر كي جلوم ميومد بدبخت نميتونست منو بكشه و من مي كشتمش :d
يه بار اين اتفاق براي محسن توي بتل 3 افتاده بود:d فكر كنم ملت نميتونستن محسن رو بكشن ولي محسن بقيه رو ميكشت :d

همين الان هم بتل لاگ اصلا" بالا نمياد !

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
همين ديشب بود !!! بنده خدا ترول شد :d

با RPG هلي زدن خيلي حال ميده ولي ترنسپورت هلي زدن خيلي بهتره :d

متاسفانه اين گنده كاري هاي كه دارن روي اينترنت انجام ميدن پاش به كنسول ها كشيده شد ! چون يه سري پورت هارو دست دست دارن مي كنن و خبرش رو از طريق تاپيك بتل 4 PC دارم و ميدونم اونها هم براي رفتن به بتل لاگ مشكل دارن !
براي كنسول ها هم عملا" سرور براوزر و پيدا كردن بازي رفته روي بتل لاگ فقط نميشه ديدش ! به همين خاطر وقتي بتل لاگ بد بالا بياد يا مثل امروز به خاطر اينترنت بالا نياد شما به EA ONLINE وصل ميشي ولي به هيچ بازي ايي نميتوني جوين شي ! فقط توي مچ ميكينگ ميمونه !
يه بار مودم خاموش روش كردن كار ميده اما با پديده لگ رو به رو ميشيد :|

جالبيش اينه لگ داريد ولي پينگ تون فوقالعاده است :d نميدونم تيم حريف نوب بود واقعا" يا اين كه به خاطر اين اينترنت فوق العاده ما تونسته بودم ملت رو بتركونم ولي هر كي جلوم ميومد بدبخت نميتونست منو بكشه و من مي كشتمش :d
يه بار اين اتفاق براي محسن توي بتل 3 افتاده بود:d فكر كنم ملت نميتونستن محسن رو بكشن ولي محسن بقيه رو ميكشت :d

همين الان هم بتل لاگ اصلا" بالا نمياد !
من که ایران نیستم، اینجا هم یک هفته ای هست اینترنتم اوضاش ریخته بهم هر چی هم می گم پینگم مشکل داره گوش نمیدن :|
UMP-45 خیلی خوب بود، از وقتی 500 تا Kill باهاش گرفتم دیگه باهاش بازی نکردم تا بقیه اسلحه هارو هم 500 تا بگیرم.

king_of_persia

کاربر سایت
Oct 20, 2011
74
نام
رحیم
تو كه ديشبم ضايع شدي :d
با شهامت تمام از توي بيس تون QUAD BIKE ورداشتي اوردي منو توي BM 142 بزني ! ( من فقط سوارش شده بودم بيس D داخل زاوود رو كامل له بكنم بعد برم بگيرمش اين وسط همين رفيق مون هم كشته شد :d ) ورداشت با تمام سرعت و مهارت اومد روي من C4 بذاره غافل از اينكه من كامل داشتم مرحله پياده شدن و C4 گذاشتتنش رو مي ديدم C4 گذاشت اومد فرار كنه كه UMP من دخلش رو اورد :d
تا دکمه رو زدم دیدم شهید شدم :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مشكلات اينترنت ديشب ديگه خيلي اذيت ميكرد !

حالا اين مشكلات يه طرف جديدا" هر دفعه كه ميخوام برم OP LOCKER بازي كنم وسط مسابقه فريز مي كنه :| ديشب با بچه ها بودم فريز كرد منم ديگه نرفتم :|

اگر ميخواي با BM142 شليك كني اول بايد X بزني بري روي صندلي شليك كننده اونجا ديگه بشته به نوع كنترلي كه انتخاب كردي ميتوني شليك كني

يه چيز جالب ديگه ! ميتونيد تيم هاتون رو به جاي 12 نفره 13 نفره كنيد ! فقط بايد تيم مقابل يه كاماندر داشته باشه در اينصورت اونها 12 نفر حساب ميشن بعد اگر تيم مقابل همين تيم هم 12 نفره باشه اگر سوييچ كنيد يه تيم 11 نفره ميشه يكي 13 تايي !
ديشب هم با همين بچه ها داشتيم بازي مي كرديم اون 6-7 به 13 تا !!! يعني در بالانس اين بتل 4 من موندم !

مثل يه دوران بتل3 شده كه به خاطر فشار نيفتادن روي سرور هاشون به جاي 24 نفره همه بازي ها زير 20 تا بود!

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دیروز دوبار تو OP Locker هم برای من فریز کرد. مپ کوچک بیشترین فریز داره بعد از اون هم Flood Zone. آره مهدی متوجه شدم :d
داستان :
چند روز پیش بر علیه یک تیم اول توی Dawnbreaker و بعد توی Rogue Transmission بازی کردیم که Level هاشون بالای 87 و 90 بود. دوتاشو همش توی Attack Chopper بودن. اینقدر این دوتا هماهنگ بودن که همیشه در یک Pass تانک را از روبه رو حتما می زدن. یک موقع بود که من سوار AA بودم و رحیم و آرمین سوار M1. همون اول بازی مشغول capture بودیم یهو با یک pass از روبه رو تانک رحیم را سریع زد و بعد AA منو که من سریع پریدم بیرون ولی بعدش مردم. loadout هم hydra rocket معمولی بود فقط تو این فکر بودم که چطوری این تانکهای مارو اونم با protection و reactive armor سریع می زنن اونم دوتا دوتا؟ attack chopper خودمونو بدون Gunner بردم بزنمشون دیدم commander ما یکی از خلبان هارو HVT کرده. وقتی باهاشون درگیر شدم دیدم فقط gunner داره TV missle اسپم می کنه. از اونجایی که وقتی موشک می زد موشک می شد HVT :d گفتم gunner خودشو پرت می کنه بیرون چرا ؟ ولی خوب وقتی زدمشون دوتاشون پریدن بیرون منم به خاطر اینکه بقیه دوستاشون داشتن با stinger چاپر منو مورد عنایت قرار می دادن منم پریدم بیرون وقتی روی زمین درگیر شدم جفتشونو مثل گلابی زدم. بعدش که دوباره spawn شدن با RPG چاپرشونو یکبار دیگه تونستم بزنم ولی دهن تیم ما و خود منو حسابی سرویس کردن ولی روی زمین بیرون یک وسیله بلد نبودن بازی کنن. تو Battlelog که رفتم توی پروفایلشون دیدم KD هر کدود 5 یا 4.9 بود و کلا 150 kill بدون vehicle نداشتن. یک بار هم راند بعد یکیشون بعد از زدن هلیکوپتر و پریدن بیرون knife کردم که حال پیروزی قبلیش گرفته بشه. جدای از این مورد میکس TV و Hydra فوق العادس تو attack chopper. همینطور Igla و Stinger :d

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
خوب بالاخره ما هم افتخار بازی با این دوتا حرفه ای بالا ^ ^ همین بالایی خودم رو داشتم :d
آماره کشته شدنشون و تعداد کسایی که کشتن رو میدیدم از خودم خجالت میکشیدم :d اما هر دوتاشون جواب Friend Request منو ندادن :d
اما خوب منم کم کم دارم سر فرم می افتم و درسته زیاد میمیرم ولی دیگه میتونم با اسلحه سبک هم بکشم
فقط بلد نیستم این وسایلی رو که با لول آپ شدن بازی میشه رو استفاده کنم تازه فهمیدم لول آپ که میشی میتونی رویه وسیله های نقلیه امکانات اضافه کنی و مثلا موشک بزنی باهاشونو...
کاش یه راهنمایی چیزی میکردین زودتر :d
یه نکته دیگه من بعضی وقتها اسنایپر میشم اسلحه ای که دارم باید با دو تیر حریفم رو بکشم در صورتی که اسنایپر ها منو همیشه با یه تیر راهی ملکوت اعلا میکنن ، باید تویه اون زمینه هم لول آپ بشم تا اسلحه های اصلی بازی بشن؟ من چون عمران خودندم فقط مهندس رو انتخاب میکنم :d بیشتر به کلاسمم میخوره :d

آخرین ویرایش:

king_of_persia

کاربر سایت
Oct 20, 2011
74
نام
رحیم
دیروز دوبار تو OP Locker هم برای من فریز کرد. مپ کوچک بیشترین فریز داره بعد از اون هم Flood Zone. آره مهدی متوجه شدم :d
داستان :
چند روز پیش بر علیه یک تیم اول توی Dawnbreaker و بعد توی Rogue Transmission بازی کردیم که Level هاشون بالای 87 و 90 بود. دوتاشو همش توی Attack Chopper بودن. اینقدر این دوتا هماهنگ بودن که همیشه در یک Pass تانک را از روبه رو حتما می زدن. یک موقع بود که من سوار AA بودم و رحیم و آرمین سوار M1. همون اول بازی مشغول capture بودیم یهو با یک pass از روبه رو تانک رحیم را سریع زد و بعد AA منو که من سریع پریدم بیرون ولی بعدش مردم. loadout هم hydra rocket معمولی بود فقط تو این فکر بودم که چطوری این تانکهای مارو اونم با protection و reactive armor سریع می زنن اونم دوتا دوتا؟ attack chopper خودمونو بدون Gunner بردم بزنمشون دیدم commander ما یکی از خلبان هارو HVT کرده. وقتی باهاشون درگیر شدم دیدم فقط gunner داره TV missle اسپم می کنه. از اونجایی که وقتی موشک می زد موشک می شد HVT :d گفتم gunner خودشو پرت می کنه بیرون چرا ؟ ولی خوب وقتی زدمشون دوتاشون پریدن بیرون منم به خاطر اینکه بقیه دوستاشون داشتن با stinger چاپر منو مورد عنایت قرار می دادن منم پریدم بیرون وقتی روی زمین درگیر شدم جفتشونو مثل گلابی زدم. بعدش که دوباره spawn شدن با RPG چاپرشونو یکبار دیگه تونستم بزنم ولی دهن تیم ما و خود منو حسابی سرویس کردن ولی روی زمین بیرون یک وسیله بلد نبودن بازی کنن. تو Battlelog که رفتم توی پروفایلشون دیدم KD هر کدود 5 یا 4.9 بود و کلا 150 kill بدون vehicle نداشتن. یک بار هم راند بعد یکیشون بعد از زدن هلیکوپتر و پریدن بیرون knife کردم که حال پیروزی قبلیش گرفته بشه. جدای از این مورد میکس TV و Hydra فوق العادس تو attack chopper. همینطور Igla و Stinger :d
اون دو تا یعنی رو عصب بودن فقط تو چاپر بودن:| همون که با rpg زدیشون من کلی حال کردم:)>-
ولی بازی بعدی که کلا سرویس کردیم شون b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر