Battlefield 4 در يكي از كنسول هاي نسل بعدي بسيار بهتر است !

• Thread starter !_Meshki_!
  • تاریخ آغاز
M

!_Meshki_!

battlefield-4-angry-sea-single-player-screens_7-wm-670x376.jpg

Jack Frags يوتيوبـره معروف قول يك Direct Feed ـه 1080p از بازي Battlefield 4 بر روي كنسول هاي نسل بعدي را در تاريخ 29 اكتبر داده است . طبق گفته هاي او در يكي از نسخه هاي نسل بعد گرافيك بسيار بهتر است .
" ويدئو گيم پلي از Xbox One و PS4 را در تاريخ 29 اكتبر پخش خواهم كرد ; ساعت ها گيم پلي از مالتي پلير PS4 و سينگل پلير Xbox One را دارم . تا آن موقع نمي توانم چيز بيشتري بگويم اما با ديدن اين ويدئو شگفت زده خواهيد شد زيرا Battlefield 4در يكي از نسخه هاي نسل بعد بسيار بهتر به نظر مي رسد . "

منبع

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اونموقع میخوام بدونم واسه روزلوشن پایینتر و افت فریم چی جور میکنید ...

همین الانشم رزولوشن BF4 رو X1 خیلی بالاتره. کلا بسیار غنی و شفاف تر هست و اگرم نباشه بخاطر اینه که DICE بی لیاقت هست و خود BF4 هم ضعیف ترین بازی تاریخ. ولی عوضش این آپدیت جدید که بیاد رزولوشن بازی از اینی که هست هم بالاتر میره و به فکر این جانب از 4K هم بالاتر میزنه. شاید بشه 5K. یعنی حتی اگه 6K هم بشه من تعجب نمیکنم. تازه بدون در نظر گرفتن اینفینیتی پاور آو کلود چون همونطور که گفتم کارمندان DICE بسیار آدم های بی لیاقتی هستن و بلد نیستن با معجزه قرن کار کنن.

ولی در کل عشق است Ryse!:bighug:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اینم از COD

Hey, been on the road last couple weeks so haven’t had a chance to update, but wanted to confirm that for Xbox One we’re 1080p upscaled from 720p. And, we’re native 1080p on PS4. We optimized each console to hit 60 FPS and the game looks great on both. Still on the road, but glad to see the great reception to Extinction. Can’t wait for next week's launch.
اوه لول !!! IW رسما تائید کرد . EPIC FAIL =)) !

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
همین الانشم رزولوشن BF4 رو X1 خیلی بالاتره. کلا بسیار غنی و شفاف تر هست و اگرم نباشه بخاطر اینه که DICE بی لیاقت هست و خود BF4 هم ضعیف ترین بازی تاریخ. ولی عوضش این آپدیت جدید که بیاد رزولوشن بازی از اینی که هست هم بالاتر میره و به فکر این جانب از 4K هم بالاتر میزنه. شاید بشه 5K. یعنی حتی اگه 6K هم بشه من تعجب نمیکنم. تازه بدون در نظر گرفتن اینفینیتی پاور آو کلود چون همونطور که گفتم کارمندان DICE بسیار آدم های بی لیاقتی هستن و بلد نیستن با معجزه قرن کار کنن.

ولی در کل عشق است Ryse!:bighug:
اگه یه ماکروفنا این پستارو داده بودن الان حداقل اخطار گرفته بودن اما این پست و پستایی شبیه این خیلی قشنگ همینجوری دست نخورده میمونه
راستی خسته نشدید از دیشب تا الان هی دارید حرفای تکراری میزنید:-/ دیگه خود درگیریم حدی داره دیگه همه ترولاتون مثل همه

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بابا یه high end pc بخرید اینقدر درگیر این داستان ها نشید مشکل بازی اورجینال. تعویض. اتصال به اینترنت هم ندارید همیشه هم گرافیکش بهترینه البته اگر اینقدر براتون گرافیک اینقدر براتون مهمه که ثانیه ی 1 صفحه داره اضافه می شه

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
:))
Infinity Ward's Mark Rubin has confirmed that Call of Duty: Ghosts will run natively at 1080p on PlayStation 4, and is upscaled to 1080p from 720p on Xbox One. "We optimized each console to hit 60 FPS and the game looks great on both," Rubin said.
Resolution rumors caused an online stir this week, but it's been put to rest. Call of Duty turned 10 years old this week. For more on the history of the franchise, check out the series' stats infographic and IGN's Visual History of Call of Duty.

IW هم همانند دایس به باقالیا پیوست و نشون داد عرضه نداره!!!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
نتیجه گیری های امروز
1- bf4گرافیک نداره اشعال
2- dice نتونسته از قدرت کامل 1 استفاده کنه
3- نسخه نهایی بازی نیست که رو 1 اجرا بشه هنوز ساختش کامل نشده مل 4 نسخه نهایی مال 1 هنوز جای کار داره
4- فقط بازی های انحصاری ملاک هستند
این بود انشای من

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
حالا bf4 براتون حکم ترلزو رو پیدا کردخ؟!!اون چیزی که مشخصه اینکه تا چندین ماه بعد از شروع نسل x1 ارزش بیشتری برای خرید داره.چون هم بازیهای بیشتری داره هم محتویات انحصاری بیشترب داره مخصوصا برای آمریکاییا.کی بر میگرده به 720 بودن بازی نگاه می ندازه؟الان gta5 به خاطر رزولشن بالاش فروش رفت؟مشتری میره کنسول بگیره که بازی کنه یا در کل سرگرم بشه چیکار داره چنتا چندضلعی داره رندر میشه یا ....واقعا تا شیش ماه دیگه شما می خوایید بگردید و عکس از bf4 بزارید؟اون موقع ملت دارن dr3یا تایتان فال میزنن روشن میشن.بس کنید فن بازی رو.

Forgotten

Legend of Death
کاربر سایت
Sep 20, 2012
164
اگه یه ماکروفنا این پستارو داده بودن الان حداقل اخطار گرفته بودن اما این پست و پستایی شبیه این خیلی قشنگ همینجوری دست نخورده میمونه
راستی خسته نشدید از دیشب تا الان هی دارید حرفای تکراری میزنید:-/ دیگه خود درگیریم حدی داره دیگه همه ترولاتون مثل همه

اصلا دقت کردی همه ی این ms fan های لجوج یا بن میشن یا اخطار می گیرن یا اگه خبری در مورد ps اومد اون رو قفل می کنن و اگه هر خبری از ضعف xbox از هر منبعی بود خودشون فعالیت بیشتری تو اون دارن!!!

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
خیلی مسخرس چند صفحه هست که همه فقط ترول و حرف های تکراری میزنن. همش تقصیر این لایک های مسخره هست. دوستان ایکس باکسی هم دیگه اهمیت ندن به بعضی پست ها خواهشن ;)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
راستی خسته نشدید از دیشب تا الان هی دارید حرفای تکراری میزنید
:-/
دیگه خود درگیریم حدی داره دیگه همه ترولاتون مثل همه

والا از این زاویه به قضیه نگاه کنیم شماها باید بخاطر اسکی رو اعصاب کاربران دیگه کلا بن میشدید!:D پست من صرفا گلچینی از نطق حضرات در این دو روز بود! دیگه وقتی از نظر خودت این حرف ها اینقدر چرته ببین ما چی میکشیم!:D

کل دنیا دارن میگن نسخه X1 ضعیف و غیر قابل مقایسه با PS4 هست انوقت شماها دارید اثبات میکنید که نه اتفاقا خیلی هم غنی تره و اگر هم در موارد محدودی راضی بشید تفاوت های اندکی وجود داره بخاطر بی لیاقتی DICE و مزخرف بودن BF4 هست!

حداقل اگه بیایید همه این ضعف هارو بندازید گردن لانچ تایتل بودن BF4‌ و ادعا کنید در آینده قضیه معکوس میشه باز یه چیزی اما اینکه با وجود این همه ضعف آشکار باز هم ادعا کنید نسخه X1 برتره دیگه خیلی رو میخواد!

لطفا کم میارید به ریختن اشک تمساح و جو دادن نپردازید! خیلی راحت با قضیه کنار بیایید! من هم قول میدم بهتون دیگه به Ryse گیر ندم!:D

اوه لول !!! IW رسما تائید کرد . EPIC FAIL
yahoo_24.gif
!

رزولوشن که مهم نیست! یه مشت پیکسل بی خاصیت اضافه هست! مهم غنای تصویر هست که خیلی واضح هست این قضیه به نفع X1 تموم میشه چون حتما IW به عمد رزولوشن رو که اهمیت نداره آورده پایین تا کیفیت X1 چند برابر بشه. (دو روز دیگه عین همین حرفارو نزدن من اسمم عوض میکنم)

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
به به ! لحظه به لظحه قدرت ماورایی نهفته در کلود و eSRAM داره از زوایای مختلف خودش رو نشون میده ! اینم از COD , البته انتظار میره تا دقایقی دیگر COD و IW هم توسط دوستان به زباله دان منتقل شــــن !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر