Batman: Arkham Origins | PS3

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
نیم ساعت دیگه دانلودم تموم میشه ..
صبرم داره سرریز میشه ...
برا گرافیک هم فقط باید رو PC با Physx بازی رو انجام داد تا معنی واقعی فیزیک تو بازی رو درک کرد ...
فیزیک بتمن بهترین فیزیک نسل بود ...
تا وقتی نسخه pc بیاد و کرک شه یه بار باید رو PS3 تمومش کنم ...
اره نسخه ps3 یکمکی گرافیکش پایینه ولی نسخه وی یو و pc غوغاست. من که کلا تو ps3 برام عادیه مخصوصا چون رو مانیتور بازی میکنم نبود aa بدجور حس میشه و این که بازی ها رو ps3 720p هستن اعصابمو داغون میکنه ولی با وی یو هم دارم بتمن ارکهام سیتی ارمورد رو روی pc بازی میکنم ولی خوبی وی یو اینه که aa داره اونم از نوع fxaa و این که 1080 هم بازی هست.

الان یعنی میخواهید بگید گرافیک نسخه جدید رو پلی3 از گرافیک AC رو پلی3 پایین تره؟ یکی که هر دو رو رو این پلتفرم رفته بگه

دوستان لطف کنن بگن Draw distance بازی در حد قبل هست؟ شهر اون روحی که توی Arkham City بود رو داره؟
ممنون

دقیق تر توضیح بدین

- - -ویرایش - - -

دوستان شروع بازی در حد AC هست یا نه؟
من که بستم تو راهه ولی از یکی از رفیقا شنیدم شرووع فوق العاده ای داره انشالله من هم شنبه تجربه میکنم هر دو نسخه اسپشیال و معمولی رو

- - -ویرایش - - -

الان یعنی میخواهید بگید گرافیک نسخه جدید رو پلی3 از گرافیک AC رو پلی3 پایین تره؟ یکی که هر دو رو رو این پلتفرم رفته بگه

نه باوو همین تازه یه ویدیو اومده 17 دقیقه از گیم پلی بازی تو ps3 و ویدیو هم جدید جدید هست.گرافیک فوق العادست من مشکلی ندیدم.البته اون اشخاصی که میگن گرافیک پایینه 100 درصد نسخه اسپشیال که توسط angelic هک شده رو بازی کردند ولی من شنبه هم نسخه اسپشیال و هم نسخه معمولی که توسز duplex هک شده رو بازی میکنم.ممکنه تو نسخه معمولی گرافیک عالی باشه و تو انگلیک این طور باشه.

خوب بالاخره مورد انتظارترین بازی سالم رو تجربه کردم ...
یادمه موقعی که بازی معرفی شد و اعلام کردن که راکستدی بازی رو نمیسازه خیلی ها از بتمن نا امید شدن و گفتن گند میخوره به بازی!
مطمئنم .. مطمئنم اگه همون اشخاص فقط نیم ساعت ابتدایی بازی رو تجربه کنند جلو بازی زانو می زنند ...
همه چی تو بازی عالی بوده ..
اول بگم که کات سینای بازی قشنگ روانی می کنه آدم رو بس که حرفه ای و عالی طراحی شدن .. یعنی کف و خون با هم قاطی کردم ...
گیمپلی بازی همونطور که توی تریلرها معلوم بود تغییر آنجنانی نداشته چون گیمپلی بازی کامل بود .. فقط نحوه به کار گیری این گیمپلی تو بازی مهمه که خوشبختانه تو این مورد هم گیمز مونترئال سر بلند بیرون اومده و بهترین استفاده رو ازش داشته ... مبارزات کامل تر و صد البته سخت تر شدن ... دشمنا بسیار سمج هستن و اگه فقط لحظه ای غفلت کنید شکست می خورین!
تازه مدهای سخت تری هم تو بازی وجد داره .. قسمت +NG هم وجود داره و اگه از اونجا هم یه بار دیگه بازی رو تموم کنی یه درجه سختی دیگه براتون باز میشه که مطمئنم اون درجه سختی روانی م یکنه آدم رو .. :دی بی صبرانه منتظرم دور سوم رو اون درجه بازی رو برم ... :bighug:
نمیدونم چرا نگران گرافیک بازی هستین! گرافیک بازی و مخصوصا، مخصوصا نرخ فریم ریت رو نسخه PS3 شادتون می کنه .. من با اینکه آرکام سیتی رو با بالاترین تنظیمات گرافیکی رو PC بازی می کردم ولی تا حتی توی نسخه کنسولی AO پیشرفت گرافیکی رو می بینم .. مخصوصا انیمیشن های بازی. طراحی خود شخصیت بتمن هم واقعا عالی و پر جزئیاته .. بافت بی کیفیت ندیدم و اگرم دیده باشم خیلی خیلی کم بوده. تکسچر لودینگ هم تو بازی وجود نداره ... اصلا نگران گرافیک نباشید که گرافیک بازی هم راضیتون می کنه! چیزی که خودم با تریلرها کمکی نگرانش بودم ولی با تجربش فهمیدم این نگرانی هم بیخود بوده ...
هممون می دونیم که بزرگترین مشکل آرکام سیتی نبود باس فایتای درست حسابی بود! اولین باس بازی که خلیی عالی و لذتبخش بود .. نسخه تکامل یافته یکی از باس های آرکام آسایلوم بود ...
راجع به داستان هم تو این یک ساعتی که بازی کردم به جرات می گم که روایتش بی نقص بوده .. به قدری عالی شخصیت بتمن رو وارد داستان می کنه که انگار شما هم برای اولین باره با بتمن آشنا میشید! بتمن هنوز شناخته شده نیست و همه ازش می ترسن ...
این بتمن جوان خیلی خشن تر از دو بتمن قبلیه ... سر باس اول اصلا باید ببینید چیکار می کنه ... :دی
اون ته ریشش هم قشنگ یه قهرمان واقعی و با ابهت ازش ساخته ...
اینقدر هیجانزدم از بازی که واقعا نمیدونم دیگه چی بگم! فقط نکته مثبت دیدم تو بازی! تازه وارد شهر شدم که از بازی اومدم بیرون ...
یه چند دقیقه ای هم تو شهر گشتم و از بزرگی محیط فکم افتاد پایین! حالا این محیط بزرگ به کنار ...
جزئیاتشم عالی بود ...
خلاصه خودتون رو برای یه فوق شاهکار دیگه آماده کنید ...
بتمن مطمئنم میترکونه ...
حالا صبر کنید نمرات بیاد.
اگه منتقدا بی انصافی نکنند پیشبینی من قطعا متای بالای 90 هستش ...

آقا ابوالفضل یعنی خراب این تعریف ها و توضیحات مختصرتم، ایول :bighug:
ما که فعلا هنوز به تجربه بازی نرسیدیم،ولی یک جوری ما رو پرت کردی توی بازی که حد نداره:d

دقیق تر توضیح بدین

نه باوو همین تازه یه ویدیو اومده 17 دقیقه از گیم پلی بازی تو ps3 و ویدیو هم جدید جدید هست.گرافیک فوق العادست من مشکلی ندیدم.البته اون اشخاصی که میگن گرافیک پایینه 100 درصد نسخه اسپشیال که توسط angelic هک شده رو بازی کردند ولی من شنبه هم نسخه اسپشیال و هم نسخه معمولی که توسز duplex هک شده رو بازی میکنم.ممکنه تو نسخه معمولی گرافیک عالی باشه و تو انگلیک این طور باشه.

از اون حرف ها بودا!!!
چه فرقی داره کی بازی را ریلیز میکنه اولا که بازی هک نمیشه منم اگه نسخه اورجینال زودتر دستم برسه میتونم به راحتی بک اپ بگیرم تو وب اپلود کنم.
دیگه اون کسی که بازی را ریلیز میکنه تو خود محتویات بازی که دست نمیبره که گرافیک بالا یا پایین بشه:d

من که دارم دیوونه میشم نمیدونم اول نسخه ی PS3 رو بگیرم یا صبر کنم واسه PC بیاد~x(
ولی یاد Arkham City که میوفتم میبینم نسخه PC ارزش صبر کردنو داره ^:)^

از اون حرف ها بودا!!!
چه فرقی داره کی بازی را ریلیز میکنه اولا که بازی هک نمیشه منم اگه نسخه اورجینال زودتر دستم برسه میتونم به راحتی بک اپ بگیرم تو وب اپلود کنم.
دیگه اون کسی که بازی را ریلیز میکنه تو خود محتویات بازی که دست نمیبره که گرافیک بالا یا پایین بشه:d
نسخه ای که duplex ریلیز کرده 14.5 گیگه ولی نسخه 12.5 Special Edition ...معمولا" نسخه Special Edition حجمش باید بیشتر باشه
که نشون میده بازی درست دامپ نشده.

آخرین ویرایش:
نسخه ای که duplex ریلیز کرده 14.5 گیگه ولی نسخه 12.5 Special Edition ...معمولا" نسخه Special Edition حجمش باید بیشتر باشه
که نشون میده بازی درست دامپ نشده.
اگه بازی درست دامپ نشده باشه اصلا بالا نمیاد و بلک اسکرین میده یا فریز میکنه
الان من این نسخه به ظاهر خراب را 8 ساعت بازی کردم کوچکترین مشکلی نداشته

خب دوستان من هم کمی از بازی رو انجام دادم... و اومدم اینجا تبریک بگم! یک بازی خوب دیگه از این ابر قهرمان محبوب ساخته شده!
امیدوارم تا آخر به همین زیبایی باشه... جمع دشمنان بتمن و جمع بهترین صداپیشگان، توی این نسخه جمع هست!
برید حالشو ببرید...

خب دوستان من هم کمی از بازی رو انجام دادم... و اومدم اینجا تبریک بگم! یک بازی خوب دیگه از این ابر قهرمان محبوب ساخته شده!
امیدوارم تا آخر به همین زیبایی باشه... جمع دشمنان بتمن و جمع بهترین صداپیشگان، توی این نسخه جمع هست!
برید حالشو ببرید...

اقا دیگه یه کاری نکن ما سکته کنیم :d این قدر خبر خوب هست درباره این بازی که رفتم هوا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or