Batman: Arkham Origins | PS3

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
گند زدی باو با این خبر در کردنت :| :دی
تکذیب شد ، خبرش رو همین الآن آریا گذاشت :دی

Batman: Arkham Origins - Official Trailer
[TABLE="class: smplTable mb30 w706"]
[TR]
[TD]File format:[/TD]
[TD]Video (avi) - high quality (720p)[/TD]
[/TR]
[TR="class: odd"]
[TD]File size:[/TD]
[TD]70.42 Mbyte[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
تریلری رو هم که امر فرمودین مستقیم کردیم
خودم هم نمیبینم :| :دی
خواهش میکنم! :d وظیفه بود! :d
نمیدونستم کرم دارن و چیزی که رسما تایید شده رو،رسما تکذیب میکنند! :|
تو که انقدر ac دوست داری باید خبر خوبی برات باشه صدای اتزیو رو هم می شونی به جای بتمن:dالبته با صداگذار جدید
اتزیو فن نیستم:-" ، و اینکه کلا تعصبی روی صداپیشه های غربی ندارم که بگم : واااااو! اینجا صدای کاراکتر محبوبم رو اینه،بسی کیف بنمایم :d مثلا صدای کریتوس هم بزارن روی بتمن برام مهم نیست! :d (البته با تغییر صداپیشه ی کاراکترهای محبوبم مشکل خواهم داشتا :-" فرق داره اینا :d )
حالا بحث انیمه،یا دوبله ژاپنی بازی ها باشه فرق میکنه! :d :d :d

---
خوب تریلر رو هم دیدم! بسی خفن بود! :d فقط لعنت خداوند بهشون! من Deathstroke میخوام! :(( کاش به جای پیش خرید،مثل کتومن به صورت کد میزاشتن توی بازی! :-s حیف شد:-s
از Deathstroke بیشتر بتمن خوشم اومد :-" کلا عشق است شمشیر>:)

مولتی پلیر بازی هم تایید شد و گفته شد توسط استدیو Splash Damage ساخته میشه. این همون استدیو سازنده Brink هست البته بازی Wolfenstein هم تو کارنامه دارن!

مولتی پلیر بازی هم تایید شد و گفته شد توسط استدیو Splash Damage ساخته میشه. این همون استدیو سازنده Brink هست البته بازی Wolfenstein هم تو کارنامه دارن!
ET رو که واقغا خوب ساختن!Brink رو هم توی سرش نزنید!از بازی هایی بود که خودش اشغال بود ولی مولتیش بد نبود!با حال و هوای این سری اشنا باشن من امیدوارم به کارشون.
آقا یکی اسم Viliain های بازی رو بگه
زیادن:d
black mask که main antagonist هست
assassin ها تا حالا deadshot deathstroke bane و copperhead معرفی شدن
یه سری ماموریت فرعی وجود داره به اسم most wanted که جوکر یکی از villain های این بخش هست
anarky هم که کلا یه بخش جدا داره برای خودش
mad hatter هم توی بازی هست ولی نمی دونم توی کدوم بخش جا می گیره
--------------------------
این سه تایی هم که می گم کلا تایید شده نیست خودم دوست دارم توی بازی باشن lady shiva و KGBeast و Talon :d

آخرین ویرایش:
بازی رو پیش خرید کردم تم زیبایی هم داده + یک دی ال سی هم برای پیش خرید کننده ها هست که تو توضیحات صفحه بازی چیزی ازش نگفته ولی تو بخش دی وان دیجیتال گفته!

ايمورتال 9 ملقب به مرتضي :d

فايده نداره تو اين بازه اخر سال 2013 بازي جديد و خفن خيلي مياد بعد ملت پول هاشون رو بايد درست خرج كنن تازه نسل بعد هم داره مياد :|
گر چند من خودم زياد بتمن باز نيستم ولي اركام سيتي رو بازي كردم . اي كاش از اين سيستم مپ و مرحله سازي كه امكان داره به يه نقطه چند بار برسي مي كشيدن بيرون

اين بار هم اون سيستم جرم شناسي و مدرك پيدا كردن در صحنه جرم رو انگار بيشتر استفاده كردن و امارش رفته بالا ! من خودم از اون سيستم خوشم ميومد اما اگر زياد استفاده كنن ازش لوث ميشه :|

ايمورتال 9 ملقب به مرتضي :d

فايده نداره تو اين بازه اخر سال 2013 بازي جديد و خفن خيلي مياد بعد ملت پول هاشون رو بايد درست خرج كنن تازه نسل بعد هم داره مياد :|
گر چند من خودم زياد بتمن باز نيستم ولي اركام سيتي رو بازي كردم . اي كاش از اين سيستم مپ و مرحله سازي كه امكان داره به يه نقطه چند بار برسي مي كشيدن بيرون

اين بار هم اون سيستم جرم شناسي و مدرك پيدا كردن در صحنه جرم رو انگار بيشتر استفاده كردن و امارش رفته بالا ! من خودم از اون سيستم خوشم ميومد اما اگر زياد استفاده كنن ازش لوث ميشه :|
اتفاقا اون سیستم جرم شناسی تو نسخه ها قبل ضایع شده بود و خیلی خوب از پتانسیلش استفاده نشده بود. اگه اینجا بیشتر بها داده باشن که نقطه قوته اصلا!
بعدشم مثلا بازی های تاپ اخر نسل چیان؟ اون از بتلشیت :dکه خودمم از خریدش پشیمونم. کال اف هم که کلا همیشه هست. یه NFS هست که تا نیاد نمیشه چیزی درباره ش گفت. اتفاقا موفقیت این بین بازی هایی که قراره بیان تا حدودی تضمین شده تر هست. نمایش هاش هم که نشون از درک درست استدیو جدید از دنیای بتمن دارند. کسلوانیا هم که خیلی مونده تا اومدنش و رسما تا اون موقع کپک میزنیم:d
تو خودت ذوق بتمن نداری الکی گیر میدی:d

اون اوایلش که اصلا حس خوبی نبست به AO نبود،اصلا دوست نداشتم خاطرات محشر شهر آرکام خراب بشه ولی تکرارش عالی می شد!اما بعد از نمایش GamesCome هوس بتمن کردم دوباره،نسخه فیزیکی که نه ولی دیجیتالی رو در فکرش هستیم.

ولی از صحبت های زیاد در مورد FastTeravel و Remote Claw خیلی خوشم نیومد،نمایش قابلیت های RC جالب نبود،بدجور توی نمایش ها مخفی کاری رو سریع،آسون کرده !یعنی این از خودم مطمعن هستم اگر بازی نخواد،فاتحه این دو مکانیسم می خونم.(ای کاش و کاش درجه سختی بازی رو تا حد مرگ می بردن بالا یک نفس تازه به مبارزات از این نظر می دادن-Complete the g without dying هم اینجا دردی دوا نمی کنه)

بخش چند نفره هم تا تجربه کردنش ،بازخوردش روی هواست! کلا ولی باز هم بتمن توی اوج و مزاحمی نداره،نه نسل بعد و نه بازی های اطرافش،حداقل برای طرفداراش مخصوصا اگر درجه سختی بازی یک بازنگری اساسی روش شده باشه و حسابی سخت بشه،یعنی یک جوری سخت بشه که واقعا بشه حس کرد داری با بتمن مبارزه می کنی:bighug:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or