Batman: Arkham Origins Blackgate | PS Vita

نمره شما به این بازی چنده ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    28

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
42329469454943196164.jpg

آخرین اسکرین شات های رسمی بازی:

- - -ویرایش - - -

بازی با قیمت 35 پوند از فردا قابل دانلود هست تو استور اروپا و خبری از امریکا نیست فعلا!

35 پوند اونم با پوندی 5000 بس ناجوانمردانه فضایی هستش، اینطوری باید بارو بندیل رو ببندیم بریم US چون با آمریکا درمیاد 120 هزار تومن اما با اروپا 175 هزار تومن!

اگر تو اکانت UK خودم اعتباری نداشتم حتما میرفتم US.

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
چرا افکت آتیش اینجوریه ؟ شطرنجیه ! تو آنچارتد ـم اینجوریه و تو موست وانتد ـم نور چراغ مایشنا اینجوریه ! مشکل چیه ؟

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
چرا افکت آتیش اینجوریه ؟ شطرنجیه ! تو آنچارتد ـم اینجوریه و تو موست وانتد ـم نور چراغ مایشنا اینجوریه ! مشکل چیه ؟

Unit 13 هم همینطوری بود، خیلی تو ذوق میزنه، کنسول کشش نداره دیگه کیفیت بافتشو میارن پایین پیکسل پیکسل میشه.

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
ریمنه رو تعویض کنم نسخه ویتا اومد سریع بگیرمش لعنتی با روح و روانم بازی میکنه:D
خیلی راضیم ازش ! مراحل چلنج هم داره؟

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
بازی تو استور ریجن 2 ( امارات ) اومد . قیمت 35 دلار فول !( 34.99 )
فعلا 10 نفر به بازی 5 ستاره دادن تو استور :D ! معلومه منم شدید منتظرم فیزیکیشو بیارن برم بگیرم !
از اون بازیاست که تا قیامت مشغول پلات کردنشم :D ( مثل هات لاین میامی :| )
دوستانی که بازی کردند حتما بیان توضیح بدن تا ساعاتی دیگر دوست خفنمون marc the geek احتمالا بازیو ویدیوشو منتظر میکنه :D من میگیرم براتون توضیح میدم چی گفته :D

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
[SUB][SUP]Batman: Arkham Origins Blackgate

[/SUP][/SUB]
[SUB][SUP]Batman: Arkham Origins Blackgate[/SUP][/SUB]
GamesRadar – 3.5/5
IGN – 7.4/10
TouchArcade – 2.5/5
Gameinformer - 6/10​

• خیلی نمرات خوبی تا اینجا گرفته ( واسه یه عنوان ویتا که ساخت دست تردپارتیه )
    پ.ن : خدا کنه تامچیک نتونه بازیش کنه :|
    پ.ن 2 : گور بابای نمره :D ! مهم خودممو بازی که قراره ازش لذت ببرم :D

- - -ویرایش - - -

• Concept:A slow-moving exploration of Blackgate Penitentiary that fails to capture this series’ gameplay in a 2.5-D space
  • Graphics:From the gloomy vents to the crumbling walls of prison cells, Blackgate is striking in detail, yet offers little variation from this palette
  • Sound:An ominous score lords over the moments where the player is hopelessly lost. While there isn’t much story here, the voicework by the cast is excellent
  • Playability:All of the gameplay mechanics function well. Detective Vision is called upon far too often, making this a game of scanning things as much as it is playing as Batman
  • Entertainment:Should effectively steer people away from ever wanting to go to prison. With an unreliable map and a need to analyze every little area of an environment, exploring Blackgate is a nightmare
  • Replay:Low
کلا بازیو ترکونده ( گیم اینفورمر )
یاد گذشته بخیر بازیاییو میخریدیم که شاید اگه اون زمان نمره دهی به این شکل بود 2 هم نمیگرفتن ولی لذت میبردیم ازشون :|

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
ده دقیقه از گیم پلی بازی فوق العاده ی Batman: Blackgate که بتازگی از سایت Eurogamer منتشر شده:

[video=aparat;qsN7b]http://www.aparat.com/v/qsN7b[/video]

تاکید میکنم ویتا از این بازی های بزرگ و دَهَن پُر کُن میخوادا، این بهترین بتمن تاریخ هندهلد تا به امروز هستش خدا میدونه الان با این بازی چند نفر تصمیم گرفتند که ویتا بخرند و باهاش بتمن رو any where play کنند.

نسخه ی کنسولی بازی عالی بود ولی این بتمن 2.5 بعدی تو ویتا هم واقعا حال میده و حتی شاید اگر 3 بعدی بود به این خوبی نمیشد. همین الانم اومد تو استور اروپا 34.99 پوند.

- - -ویرایش - - -

[SUB][SUP]Batman: Arkham Origins Blackgate[/SUP][/SUB]
کلا بازیو ترکونده ( گیم اینفورمر )

منو ترسوند این گیم اینفورمر یه نفس گرفته کوبیده زبون بسته ارو ! اول خودت برو بخر ببینیم چه جوریه:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
با این نمرات ارزش 40 دلار نداره! صبر میکنم یه تخفیفی چیزی بخوره میگیرم. اگرم نمراتش خیلی جالب نشه شایدم آینده فری بشه برا پلاس>:)

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
با این نمرات ارزش 40 دلار نداره! صبر میکنم یه تخفیفی چیزی بخوره میگیرم. اگرم نمراتش خیلی جالب نشه شایدم آینده فری بشه برا پلاس>:)

حالا 40 دلار که خوبه میشه 120 تومن اما ریجن اروپایی ها باید 175 تومن بدن ! با این قیمت اگر متای 90 هم میگرفت من صبر میکردم تخفیف بخوره، اما بازی هیچی جز این نداریم دو ماه هم هست که منتظرشیم چیکار کنیم.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
حالا 40 دلار که خوبه میشه 120 تومن اما اروپایی ها باید 175 تومن بده ! با این قیمت اگر متای 90 هم میگرفت من صبر میکردم تخفیف بخوره، اما بازی هیچی جز این نداریم چیکار کنیم.

منم ریجن2 هستم اونم امارات متاسفانه...:| البته الان تو استور بودم بازی رو دیدم یه لحظه نتونستم خودمو کنترل کنم ولی به عذاب وجدان بعدش که فکر کردم بیخیال خریدش شدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر