Batman: Arkham City | Xbox 360

دوستان یک از ماموریتهای فرعی

که پیدا کردن نورا(زن فریز من هست) . که تو نقشه علامت یه ادمک هست و یه دایره ابی رنگ بزرگ کشیده و من هر کاری میکنم نمیدونم چجوری نورا رو پیدا کنم
کسی اونجا رو رد کرده

دوستان یک از ماموریتهای فرعی

که پیدا کردن نورا(زن فریز من هست) . که تو نقشه علامت یه ادمک هست و یه دایره ابی رنگ بزرگ کشیده و من هر کاری میکنم نمیدونم چجوری نورا رو پیدا کنم
کسی اونجا رو رد کرده
راهنمایی در پیدا کردن نورا
تو اون منطقه ی آبی رنگ دوتا جرثقیل خیلی بلند هست . اگه پایین رو نگاه کنی کنار جرثقیل ها یه قایق نزدیک یه دیوار هست که قابل شکستنه . اما چیزی نیست که پاتو بزاریروش و دیوار رو بمب گذاری کنی و بشکنیش . پس یخ رو بنداز تو آب بعدش با قلاب به دیوار نزدیک شو و منفجرش کن و برو داخل

راهنمایی درباره ی مبارزه با پنگون
باید برگردی پیش مستر فریز . بهت میگه بری لباسش روپیدا کنی و یه تیکه ش رو برگردونی پیش فریز تا یه گدجت بهت بده که بتونی با پنگون مبارزه کنی

ای بابا من دوباره گیر کردم )x

بعد از کشتن پنگویین و رفتن به شهر بعد از صحبت با بیسیم بتمن دیگه اصلا نمیگه کجا برم واسه ماموریت های اصلی خواهشن کمک کنید!!!

لطفا :-s

بعد از شکست پنگوئن تو موزه
باید بری رو حالت دتکتیو مود که بتونی کف اتاق رو اسکن کنی
باید خون اون دختره رو که روی زمینه رو اسکن کنی بعد هم از طریق دنبال کردن رد خونش بری دنبالش
هر چند قدمی که میری لکه خونش رو نشون میده باید اونارو دنبال کنی تا پیداش کنی

بعد از شکست پنگوئن تو موزه
باید بری رو حالت دتکتیو مود که بتونی کف اتاق رو اسکن کنی
باید خون اون دختره رو که روی زمینه رو اسکن کنی بعد هم از طریق دنبال کردن رد خونش بری دنبالش
هر چند قدمی که میری لکه خونش رو نشون میده باید اونارو دنبال کنی تا پیداش کنی

خیلی دور شده و تو محوطه باز هه چطوری پیداش کنم؟ خونش دیگه رو هوا که نریخته موقع پرواز دنبالش کنم :d

خیلی دور شده و تو محوطه باز هه چطوری پیداش کنم؟ خونش دیگه رو هوا که نریخته موقع پرواز دنبالش کنم :d
کی دور شده ؟ دختره میره تو باید از دمه در موزه از طریق پیدا کردن لکه های خون بری دنبالش
تو همون حالت دتکتیو مود باش تا جایی که لکه ها رو میبینی دنبال کن
جایی هم که لکه ها دیده نمیشه احتمالا رفته روزی زمین
در ضمن لکه های خون نزدیک به همه یعنی با فاصله از هم نیست که بتونی راحت پیداش کنی
من خودم گیج شده بودم سر پیدا کردنش همین دختره
یه جاهایی رو سقف ها تقریبا لکه تموم میشد 2 ساعت میگشتم رو سقف رو حالا نگو یارو رفته بود رو زمین
سعی کن اطراف همون اخرین لکه خون رو بگردی پیداش میکنی :d

عزیز بعد از این که دختره فرار کرد همونجا کف زمین خون رو اسکن کن بعدش دنبالش برو در ضمن فقط فقط باید راه بری و اینا:dاصلا عجله نکن و اینو بگم که فاصله ی رد خون ها به هم خیلی نزدیکه یعنی امکان نداره نتونی بری:d

عزیز بعد از این که دختره فرار کرد همونجا کف زمین خون رو اسکن کن بعدش دنبالش برو در ضمن فقط فقط باید راه بری و اینا:dاصلا عجله نکن و اینو بگم که فاصله ی رد خون ها به هم خیلی نزدیکه یعنی امکان نداره نتونی بری:d

یه چند تا تیکه شیشه هست که اسکن میکنم میام از در اصلی بیرون :d

عجب خریم 3 ساعته دارم پرواز میکنم دنبال ماموریت جدید=)) =))

دوستان چندتا سوال داشتم کمک کند
quote_icon.png
نوشته شده توسط sin cara
1 اول اینکه ریدلر چجوری پیدا کنیم 1 علامت سوال بزرگ که اونجا هیچی نیست 2 اینکه واسه کتومن باید به لایو وصل شیم راهی نیست که بیاریمش سوم رابین فقط همونجاس دیگه نمیاد نمی تونیم کنترلش کنیم 4 این تلفنی 1 زنگ به من بزن ردیابیش تموم زنگ نمیزن 5 گندهرو (منزورم کپسولارو میترکوندیم )تو اون قفس کردیم تموم شد و آخر اینکه 1 ! علامت تعجب بزرگ بالاس میری پیشش باید 1 جنازه پیدا کرد کجاس دقیقا[/SPOILER]

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or