Batman: Arkham City | Xbox 360

hosein_center

کاربر سایت
Dec 7, 2008
83
نام
حسین
اقا شهاب بازم دمت گرم کمک کردی خیلی مردی ایشالا دوستان بقیشو جواب بدن

1 اول اینکه ریدلر چجوری پیدا کنیم 1 علامت سوال بزرگ که اونجا هیچی نیس آخر اینکه 1 ! علامت تعجب بزرگ بالاس میری پیشش باید 1 جنازه پیدا کرد کجاس دقیقا ؟؟؟؟

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آقا چجوری میشه این حلقه هایی که ماله آزاد کردن تروفی ریدلر هست، و رو دیوار هست رو فعال کرد؟ هر کاری میکنم نمیشه فقط با glide میشه که فک نکنم راهش باشه! ویدئو بدین بهتره هنگ کردم جدی!
اکثر اونا دوتا یا سه تا هستن . باید گلاید کنی.از رو پشت بوم گلاید کن رو یکی ، بعد که فعال شد سریع A رو بزن (و نگه ش دار ) که از دیوار استفاده کنه و دوباره گلاید کنه تا برسی به اون یکی

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
امرو يك حالگيري اساسي ازم شد . ديشب كلي نشسته بودم بازي كردم امروز كه اومدم ادامه رو برم زده Save Corrupted .
جايي هست كه سيو هايه بازي رو به درصد داشته باشه؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
آقا چجوری میشه این حلقه هایی که ماله آزاد کردن تروفی ریدلر هست، و رو دیوار هست رو فعال کرد؟ هر کاری میکنم نمیشه فقط با glide میشه که فک نکنم راهش باشه! ویدئو بدین بهتره هنگ کردم جدی!

شهاب عکس بزار ببینم کجارو میگی . اکثرا هم با گلاید حل میشه .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سهیل همیناس که با گلایده منتها هیچجور در نمیاد! یکیش دمه اون جایی هست که Calender man توش هست. Solomon Blah blah ـه چیه :D!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
سهیل همیناس که با گلایده منتها هیچجور در نمیاد! یکیش دمه اون جایی هست که Calender man توش هست. Solomon Blah blah ـه چیه :D!

من اینجوری یادم نمیاد !:biggrin1: یک عکس بزاری بهت میگم .:biggrin1:

ولی کل کارو باید با گلاید انجام بدی .باید بلندترین ساختمون اون اطرافو انتخاب کنی و علامت سوال مناسبو پیدا کنی .

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آره کلا با گلاید انجام میشه . راستی تو اچیومنت ها هم یه دونه هست که گفته 10 تا قرار ملاقات با Calander man ّبزاریم ! چه جوریاس ؟ کسی بلده ؟

کلندر من کجاست چجوری پیدا کریش slid mision است چجوری slid mision رو پیدامیکنی؟ ممنون
کلندر من طبقه ی پایین همون ساختمونیه که Tow face کت وومن رو آویزون کرده بود

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
آره کلا با گلاید انجام میشه . راستی تو اچیومنت ها هم یه دونه هست که گفته 10 تا قرار ملاقات با Calander man ّبزاریم ! چه جوریاس ؟ کسی بلده ؟

کلندر من طبقه ی پایین همون ساختمونیه که Tow face کت وومن رو آویزون کرده بود

همونجایی که Calendar Man تو سلول هست کنارش یه تقویم هست که دور 12 روزش یه دایره قرمز هست . تو این روزا باید بیای پیشش و باهاش صخبت کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر