Batman: Arkham City | Xbox 360

میشه بگی اون در که دکتر توشه چجوری باز میشه توی اون برج

جمله اول میشه arkham جمله بعدی رو تست کن با جمله اول اولش فکر میکنم t داشت جمله دوم

---------- نوشته در 07:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:22 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان. یه جا گیر کردم اوایل بازیه.
یه جا 3تا چراغه باید با batarang بزنم خاموش کنم ولی زود روشن میشن. من هرچی سریع میزنم نمیشه. یه دوستی به نام hoom تو صفحه های قبلی گفتن با گرفتن lt و سپس زدن 3 بار b میزنه سریع. ولی نشد. لطفا راهنمایی کنید.
lt رو بگیر همزنان سریع جهت بده و b رو بزن تا پرت کن بتارنگو
مثلا از سمت راست شروع کن lt b بعد سریع جهت بده بعدی lt b تا سومی
تست کن رد میشه همینطوری
هدفو باید سریع لاک کنی رو چراغا و تند تن b بزنی

---------- نوشته در 07:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:26 PM ارسال شده بود ----------

من شک دارم بازیو تموم کردم یا نه یکی برام توضیخ میده آخرین مرحله ی اصلی چیه مرسی اگه اینجا نمیشد pm بدید

اخرین مرحله گرفتن دارو برای معالجه شدن بت من و جلو گیری از جاویدان شدنه جوکره بعدشم سایت کوئست ها که ماموریت های جانبیه بازیه

مرحله آخر همومیه که یه موجود گلی رو شکست میدیم ؟ چون بعد از اون اسم سازنده های بازی اومد

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:12 PM ارسال شده بود ----------

مرحله آخر همومیه که یه موجود گلی رو شکست میدیم ؟ چون بعد از اون اسم سازنده های بازی اومد
هیچ کس جواب نمیده

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:12 PM ارسال شده بود ----------

هیچ کس جواب نمیده

آره

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

دوستان اون بارو که شبیه نینجا هاست میشن های فرعی روی زمین علامت میزاره رو باید از کجا پیدا کرد من دو تاشو پیدا کردم یه راهنمایی کوچیک

دوستان چندتا سوال داشتم کمک کند
1 اول اینکه ریدلر چجوری پیدا کنیم 1 علامت سوال بزرگ که اونجا هیچی نیست 2 اینکه واسه کتومن باید به لایو وصل شیم راهی نیست که بیاریمش سوم رابین فقط همونجاس دیگه نمیاد نمی تونیم کنترلش کنیم 4 این تلفنی 1 زنگ به من بزن ردیابیش تموم زنگ نمیزن 5 گندهرو (منزورم کپسولارو میترکوندیم )تو اون قفس کردیم تموم شد و آخر اینکه 1 ! علامت تعجب بزرگ بالاس میری پیشش باید 1 جنازه پیدا کرد کجاس دقیقا[/SPOILER]

دوستان چندتا سوال داشتم کمک کند
quote_icon.png
نوشته شده توسط sin cara
1 اول اینکه ریدلر چجوری پیدا کنیم 1 علامت سوال بزرگ که اونجا هیچی نیست 2 اینکه واسه کتومن باید به لایو وصل شیم راهی نیست که بیاریمش سوم رابین فقط همونجاس دیگه نمیاد نمی تونیم کنترلش کنیم 4 این تلفنی 1 زنگ به من بزن ردیابیش تموم زنگ نمیزن 5 گندهرو (منزورم کپسولارو میترکوندیم )تو اون قفس کردیم تموم شد و آخر اینکه 1 ! علامت تعجب بزرگ بالاس میری پیشش باید 1 جنازه پیدا کرد کجاس دقیقا[/SPOILER]

سلام .

بعد از اونجایی که توی موزه ، اولین TiTAN رو میزنی و اون یارو که روی یه چشمش عینک داشت میره ، با یه Batrang کنترل شده دکمه ای سمت چپ سالن پشت درب الکتریکی هست رو می زنی یه در باز میشه . برای باز کردن در وسطی و قطع کردن برق ، باید یه جعبه برقی که پشت اتاقش آب هست رو بزنم ، با تفنگ الکتریکی که نمیشه ، راه غیر مستقیم دیگه ای هم نداره . راه حل میشه بگید لطفا ؟؟

//

سلام .

بعد از اونجایی که توی موزه ، اولین TiTAN رو میزنی و اون یارو که روی یه چشمش عینک داشت میره ، با یه Batrang کنترل شده دکمه ای سمت چپ سالن پشت درب الکتریکی هست رو می زنی یه در باز میشه . برای باز کردن در وسطی و قطع کردن برق ، باید یه جعبه برقی که پشت اتاقش آب هست رو بزنم ، با تفنگ الکتریکی که نمیشه ، راه غیر مستقیم دیگه ای هم نداره . راه حل میشه بگید لطفا ؟؟

//
میشه یه عکس بزاری
دقیق نمیدونم کجا رو میگی اما اگه جعبه رو با batrang میشه زد batrang که کنترل میشه رو پرتش کن lt رو نگه داری سرعتش کم میشه میتونی راحت کنترلش کنی تا بخوره به جعبه برقی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or