Batman: Arkham City | PC

.resized_505x300_bat1_1280.jpg
.resized_505x300_bat2_1280.jpg

کمپانی Warner که اوایل امسال استودیو Rocksteady (سازنده Batman Arkham Asylum) را خریده بود، ادامه این بازی موفق را با نام Batman: Arkham City معرفی کرد.

ساخت ادامه Arkham Asylum اولین بار در مراسم VGA پارسال با نمایش یک تریلر تایید شد، اما نامی برای آن مشخص نشده بود. در آن تریلر جوکر و هارلی کوئین حضور داشتند که در واقع تایید حضور آنها در بازی بود. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور Tali Alu Ghul و Mr. Freeze نیز در بازی وجود دارد.

در اولین کاور بازی که در مجله Gameinformer گذاشته شده است، Catwoman و Two Face نیز به چشم میخورند.

Batman: Arkham City پاییز 2011 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: гадюка

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
سلام
دوستان سری دوم این AR training ها رو چطوری برم؟
DLC اول بازی از اول روی نسخه ی FiGHTCLUB هست یا باید دانلودش کنم؟
یه سوال دیگه هم داشتم, می تونم اسکین شخصیت ها رو توی قسمت تکنفره عوض کنم؟
ممنون

من fightclub رو گرفتم. روش dlc نصب نبود و فایلش رو جدا دانلود کردم.(حدودا 600MB). تو منوی اصلی بازی تو قسمت riddler challenge نگاه کن ببین رابین و نایتوینگ بازن یا نه. دوتا شخصیت رابین و نایتوینگ اضافه میشه تو قسمت challenge و هشت-نه تا لباس برای بتمن اضافه میشه که می تونی تو قسمت story mode game plus برشون داری.(فقط اسکین بتمن تو داستان عوض میشه).
برای رفتن اون سری دوم تمرین ها هم باید سرعت کافی داشته باشی که با شیرجه رفتن در حین پرواز انجام میشه.(گرفتن Ctrl در حین پرواز) بعد که نزدیک سطح زمین شدی دستت رو از روی Ctrl بر میداری و space رو نگه میداری (زیاد اگه نزدیک بشی به سطح زمین فرود میاد رو زمین) . یکم تمرین میخواد ولی رد میشه.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
ممنون هم چلنج رو رفتم هم DLC رو داشتم
برای این Story Game mode plus هم باید بازی رو تموم کنم یه دور درسته؟
خیلی ممنون

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
سلام !!!!!
آخ جوووون !
بالاخره من هم همه Riddler ها این بازی رو جمع کردم و به جمع 440 تایی ها پیوستم !!!!!!

9ef4ox0sruhxqh01zzxd.jpg

شب یلدا خوش بگذره !
فعلا !

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
سوال
تو یکی از معماهای ریدلر یه یارو بسته شده به صندلی و باید بگی تو کدوم گزینه مخفی شده سه تا استوانه هست که شبیه به گل یا پوچه اما هر چی میزنم فایده نداره و آتیش میگیره!

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
تو یکی از معماهای ریدلر یه یارو بسته شده به صندلی و باید بگی تو کدوم گزینه مخفی شده سه تا استوانه هست که شبیه به گل یا پوچه اما هر چی میزنم فایده نداره و آتیش میگیره!
وارد حالت Detective Mode شو. اصلا به استوانه ها توجه نکن، فقط ببین Riddler چطور تقلب میکنه!

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
مهم!!!
(تو نقشه سمت راست تقریبا پایین جایی که دیگه به دریا میرسه و یه قایق هم هست یه علامته آدمک آبی رنگه)
از چه راهی میشه اونجا رفت؟؟؟

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
ممنون هم چلنج رو رفتم هم DLC رو داشتم
برای این Story Game mode plus هم باید بازی رو تموم کنم یه دور درسته؟
خیلی ممنون

بله بعدش باز میشه
مهم!!!
(تو نقشه سمت راست تقریبا پایین جایی که دیگه به دریا میرسه و یه قایق هم هست یه علامته آدمک آبی رنگه)
از چه راهی میشه اونجا رفت؟؟؟
اگه منظورت جایی هست که باید زن فریز رو نجات بدی، پشت ساختمون یکجا هست که دیوارش رو میتونی بترکونی با بمب ژلی. ولی چون زیر دیوار آب هست و زمین نداره باید نارنجک یخی پرت کنی تو آب تا نزدیک دیوار یخ درست شه و بعد بری روش و روی دیوار ژل بمب رو بچسبونی و بعد هم منفجرش کنی.
آقا من تو کتک زدنش موندم
biggrin1.gif

یکی یه آموزش بده که ما چجوری کتک بزنیم ؟
biggrin1.gif

بدخواه داری بگو داداش؟:d حالا کیو می خوای قشقل کنی؟:dفریز؟

آخرین ویرایش:

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
یکی میتونه Counter زدن رو دشمنایی که از اشیای تیز استفاده میکنن رو خوب توضیح بده؟ (ترجیحا با عکس)

در PC >>>>> باید هم زمان با کلیک راست ، کلیدهای جهت رو هم بزنید و مثلا اگر در باراول جهت راست رو زدید بعد چپ رو بزنید و .... یه قابلیت هم هست که بتمن می گیره و با اون می تونید آخر این کانتر یه فن خوشگل رو طرف بزنید و خلاصش کنید !!!!

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
بله بعدش باز میشه

اگه منظورت جایی هست که باید زن فریز رو نجات بدی، پشت ساختمون یکجا هست که دیوارش رو میتونی بترکونی با بمب ژلی. ولی چون زیر دیوار آب هست و زمین نداره باید نارنجک یخی پرت کنی تو آب تا نزدیک دیوار یخ درست شه و بعد بری روش و روی دیوار ژل بمب رو بچسبونی و بعد هم منفجرش کنی.
من این مرحله و بعدش هم رد کردم (یعنی همسره مستر فریز رو نجات دادم البته نجات که نه فقط اون لاتها رو کشتم و رفتم به فریز گفتم)
حالا بازم ادامه داره یا اینکه مراحل فرعی هم به پایان رسید؟!

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
تو یکی از مأموریت جانبی های بازی گیر کردم...
یک جسدی تو کوچه افتاده که صورتش کامل بانداژ شده بعد اینکه اسکنش میکنیم میریم 2تا کوچه اونورتر با یکی از این بدبخت بیچاره ها صحبت میکنیم میگه دیده که وین این بلا رو سر یارو اورده! بعدش رو دیگه نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
مهم!
1) تقریبا وسطه نقشه تو یکی از خیابونها دره یه فاضلاب هستش که از روش بخار هم میاد اما نمیشه رفت داخلش!توی نقشه هم با علامته تعجب آبی مشخصه!؟
2) این صحنه توی بازی هم هست؟!یعنی واقعا صورته طرفرو له میکنه؟!(من دقت نکردم اگر هم بود)
d09ncrtztkxprne24t.jpg

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
خب منم بالاخره تو 63 درصد بازی رو تموم کردم.
نظرم راجع به کل بازی:
بازی به شدت گستردس!و شدیدا متنوع! بلای جون کسایی هست که به گیم پلی خطی و راحت عادت کردن!مکانیک های گیم پلی واقعا عالین و گسترده و لذت بخش!بزرگترین لذت بازی:شما واقعا احساس بتمن بودن میکنید! با این وجود بازی خیلی سادس.مخصوصا باس بایت ها هرچند هیجان انگیزن ولی اصلا چالشی نیستن.مبارزه با دشمنان معمولی از باس فایت ها واقعا سخت تره! :dصدای شخصیت ها ی بتمن،2چهره،کتوومن،کلای فیس،زاس،جوکر وریدلر دوست داشتنی،استرنج،فریز و پنگوعن و...همشون عالین!جدا همه دوبلور ها عالی کار کردن که ارزش بازی و شخصیت های رو خیلی بالا میبره!(این نولان نورث لعنتی چقد بلده صدا دربیاره از خودش:d)[کت وومن،رابین،و نایت وینگ واقعا عالی کار شدن و چیزی خیلی بیشتر از یه dlc هستن!فیزیک بازی حیرت اوره!جزعیات و گرافیک عالیه!فقط نیم ساعت نشستم و به ذره های برف روی شنل بتمن خیره شدم!داستان هم خوبه.تنها نقطه ی ضعفش ضعیف و خنثی و کم ظاهر شدن دکتر استرنج بود به نظرم.بعضی جا ها هم داستان کم پرداخت شده بود و ابکی به نظر میومد.نقطه ضعف کلی:به نظرم رو بعضی از قسمت های بازی کم کار کرده بدن و خام و ضعیف و عجله ای به نظر میومدن
راجع به پایان بازی(اسپویل شدید)
پایان بازی واقعا تلخ بود.ادم یه وابستگی عجیب و زیبا و تلخی بین بتمن خسته وداغون،وجوکر در استانه ی مرگ احساس میکرد.:(نمیدونم ولی پایان بازی یه جورایی شبیه به کابوس بود.شبیه به خواب بود.خیلی ناگهانی و سرد وتاریک و افسرده کننده بود...و عجیب.باید منتظر نسخه ی بعدی بود...
راجع به ریدلر)x:
یکی از بهترین دشمن های بتمن!عااااااااااااااشقشم!با اون صدای ماندنی!درسته عالی بود ولی اون حس بازی قبلی رو به من نداد.:(بدترین ظلمی که سازنده های بازی به این شخصیت میتونستن بکنن گذاشتن اون افکت صدای مزخرف روی صدای عالیه ریدلر بود.واقعا صدای ریدلر همینطوزی عالی هستش(مثل یکش)و لازم نبود با اون افکت بهش گند بزنن!
نکته ضعف دیگش ابکی و ساده بودن بیش از حد چیستان هاش بود.درسته که 240 معمای بازی قبلی شده 400تا،ولی متاسفانه برخلاف بازی قبل که تک تک معماهاش جدید و خلاقانه بود،تو این بازی از بعضی از ایده ها چند بار استفاده شده.(از جمله استفاده از ژل منفجر شونده که چند بار به شکل تکراری استفاده میشه و بعد از یه بار هیچ چلنج وسختی ایجاد نمیکنه.)نجات گروگانها هم ساده بودن اکثرا و در شان ریدلر بزرگ نبودن.
راجع به calender man:
به شدت توصیه میکنم تاریخ کامپیوترتون رو رو تک تک تاریخ های مهم بازی تنظیم کنیدو به دیالوگ های فوقالعاده ی مرد تقویمی گوش بدید.عالی کار کردن!اخرشم یه غافلگیری جالب داره!به شدت امیدوارم تو نسخه ی بعد توی تاریخ های مهم،مرحله ی جدید باز بشن نه دیالوگ خالی!
راجع به EASTER EGG اسکارکرو:
خیلی جالب وغیرمنتظره بود!یعنی این راه مخفی به اندازه ی راه مخفی دفتر شارپ تو نسخه اول اهمیت داره؟یعنی نسخه ی بعد داستان راجع به این شخصیته همش؟اونم توی کل شهر ارخام؟!شدیدا منتظرم :d
خلاصه اینکه تیم سازنده ی این بازی،برخلاف کمپانی های دیگه اصلا یه چیز تکراری تحویل ادم نمیدن و با شجاعت هرچه تمام،یه عالمه تغییر وتحول ومکانیک های جدید وارد بازی میکنن...این بازی فوق العادس...مخصوصا برای عاشقان بتمن یه هدیه ی بزرگ وعالیه! :x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر