Batman: Arkham City | PC

.resized_505x300_bat1_1280.jpg
.resized_505x300_bat2_1280.jpg

کمپانی Warner که اوایل امسال استودیو Rocksteady (سازنده Batman Arkham Asylum) را خریده بود، ادامه این بازی موفق را با نام Batman: Arkham City معرفی کرد.

ساخت ادامه Arkham Asylum اولین بار در مراسم VGA پارسال با نمایش یک تریلر تایید شد، اما نامی برای آن مشخص نشده بود. در آن تریلر جوکر و هارلی کوئین حضور داشتند که در واقع تایید حضور آنها در بازی بود. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور Tali Alu Ghul و Mr. Freeze نیز در بازی وجود دارد.

در اولین کاور بازی که در مجله Gameinformer گذاشته شده است، Catwoman و Two Face نیز به چشم میخورند.

Batman: Arkham City پاییز 2011 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: гадюка

Dark.Knight96

عضو جدید
Nov 4, 2019
1
سلام خدمت دوستان، ازتون یه خواهش دارم آخرین trophy بازی بتمن آرکام سیتی رو گیر کردم همونی که وقتی میری روی جایگاه علامت سوال تا علامت سوالا روشن بشن، 3 تا علامت سوال هست که باید بزنیشون ولی فقط با یکی از سلاحای بتمن کار میکنه که فقط میتونم یکیشو از کار بندازم بخاطر اینکه تا اولی نزنی دومی ظاهر نمیشه واقعا دیگه نمیکشم از دوستانی که معماهای کامل ریدلی حل کردن خواهش دارم کمکم کنن این trophy اطراف موزه اس بالای یه ساختمون که کنارش یه راهی به پایین میری حصارش برق داره اگر لطف کنید برام بنویسید که چیکارش کنم چون هیجا ندیدم این موردو بزنن و اینکه باید تمام معماهای ریدلی رو حل کنیم تا بهش برسیم یا فقط trophy هاشو باید حل کنیم؟؟؟ ممنون میشم زودتر جوابمو بدین

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
بازی مال خیلی وقته پیشه فک نکنم کسی یادش باشه
بهترین راه اینه که اسم ماموریت تو یوتیوب سرچ کنی سریع به جواب میرسی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر