Batman: Arkham City | PC

.resized_505x300_bat1_1280.jpg
.resized_505x300_bat2_1280.jpg

کمپانی Warner که اوایل امسال استودیو Rocksteady (سازنده Batman Arkham Asylum) را خریده بود، ادامه این بازی موفق را با نام Batman: Arkham City معرفی کرد.

ساخت ادامه Arkham Asylum اولین بار در مراسم VGA پارسال با نمایش یک تریلر تایید شد، اما نامی برای آن مشخص نشده بود. در آن تریلر جوکر و هارلی کوئین حضور داشتند که در واقع تایید حضور آنها در بازی بود. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور Tali Alu Ghul و Mr. Freeze نیز در بازی وجود دارد.

در اولین کاور بازی که در مجله Gameinformer گذاشته شده است، Catwoman و Two Face نیز به چشم میخورند.

Batman: Arkham City پاییز 2011 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: гадюка

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
کمک کمک.
آقایون اونجایی شخصیت راس القول اون زنه(که فکر کنم دخترشه) رو گروگان گرفته و بتمن هم با یه شمشیر جلوس وایساده باید چیکار کرد؟:-/
هیچ دکمه ای کار نمیکنه فقط اون دکمه ای که مربوط به زوم(که توی کامپیوتر روی دکمه Z تنظیم شده) رو میزنی روی صفحه یه پرش ریز دیده میشه که انگار میخواد زوم بشه،ولی هیچ اتفاقی نمیفته.:(
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 04:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:46 PM ارسال شده بود ----------

اونجا باید وقتی پریدی هرجا احساس کردی بهتره،چند ثانیه دکمه کنترل رو(اگه واسه کامپیوتر میپرسی) نگه داری و بعد ولش کنی تا دوباره بتمن به سمت بالا اوج بگیره.(البته هنگام نگه داشتن دکمه کنترل بتمن با سرعت به سمت پایین میره که باید مراقب باشی یه جایی نگیره بدنش،چون اگه بگیره میبازی)
آقا یکی نیست جوابمو بده؟
آیا مشکل میتونه از کرک باشه؟ چون هیچ کاری نمیشه کرد توی این صحنه.هیچ دکمه ای کار نمیکنه.

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
آقا یکی نیست جوابمو بده؟
آیا مشکل میتونه از کرک باشه؟ چون هیچ کاری نمیشه کرد توی این صحنه.هیچ دکمه ای کار نمیکنه.

تو بخش مشکلات نوشتن دوستان. تنظیمات رو از تو
launcher------->setting
بیار پایین بزار رو low بعدش کار می کنه. ردش که کردی بعد دوباره میتونی تنظیمات رو برگردونی به حالت قبل.
launcher رو هم با دبل کلیک کردن روی فایل BmLauncher.exe تو محل نصب بازی
batman arkham city---->Binaries----->win32---------->BmLauncher.exe
میتونی بیاری.

آخرین ویرایش:

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
تو بخش مشکلات نوشتن دوستان. تنظیمات رو از تو
launcher------->setting
بیار پایین بزار رو low بعدش کار می کنه. ردش که کردی بعد دوباره میتونی تنظیمات رو برگردونی به حالت قبل.
launcher رو هم با دبل کلیک کردن روی فایل BmLauncher.exe تو محل نصب بازی
batman arkham city---->Binaries----->win32---------->BmLauncher.exe
میتونی بیاری.
آقا دست گلت درد نکنه.همون دیشب(نصف شب بگم بهتره!) که گفتی فهمیدم منظورت کجاست.انجام دادم درست شد و ردش کردم.
انشالله توی همه کارهات هم همینجوری موفق باشی.
فعلا بدرود.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
بچه ها یعنی(خطر اسپویلر)

جوکر مرد؟؟؟ یعنی شماره آخر بازی بود
شک نکن که نمرد ...
جوکر بمیره دیگه بتمن به چه امیدی با خلاف کارا مبارزه کنه ... اگه به صحبت های افراد جوکر تو شهر توجه کنی به هم می گن که جوکر نمرده! اینا حقه بوده!
و یا تو تیتراژ پایانی بازی که جوکر به بتمن زنگ زد و صراحتا گفت که تو راه آزادی منی و از این حرفا ... منظور کلیش این بود که من همیشه یه قدم از تو جلوتر هستم و اینا همش نقشه بوده ...

• Like
Reactions: Thomas_Anders

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
بچه ها یعنی(خطر اسپویلر)

جوکر مرد؟؟؟ یعنی شماره آخر بازی بود
نه بابا جوکر یه حیله گره به تمام معناست!قبلا ازین هم مگه دیدی که هارلی گریه میکرد و گفت جوکر کرده اما روی صندلی خودشو به مردن زده بود و بعدش ماسک سمی به صورته BATMAN زد!!!
اصلا مگه چی شد که بمیره؟!
تو VGA هم احتمالا سری بعد تائید شد---

---------- نوشته در 11:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:15 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال برام پیش اومده در مورد joker ؟؟؟؟؟؟
اون جوکری که تبدیل به هیولا شد قضیش چیه؟!یعنی ربات انسان نما بوده؟!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
نه بابا جوکر یه حیله گره به تمام معناست!قبلا ازین هم مگه دیدی که هارلی گریه میکرد و گفت جوکر کرده اما روی صندلی خودشو به مردن زده بود و بعدش ماسک سمی به صورته BATMAN زد!!!
اصلا مگه چی شد که بمیره؟!
تو VGA هم احتمالا سری بعد تائید شد---

---------- نوشته در 11:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:15 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال برام پیش اومده در مورد joker ؟؟؟؟؟؟
اون جوکری که تبدیل به هیولا شد قضیش چیه؟!یعنی ربات انسان نما بوده؟!

اولا که اون جوکری که رو صندلی بود همون غوله بود
دوما اون غوله ربات نبود،گلی بود.این یکی از دشمن های بتمن هست.اگه کمیک های بتمنو دیده باشی این غول گلی هم توشون هست.که دیدی با جوکر کار میکرد.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
اما در کل دم این جوکر گرم ... صداگذاری شخصیتش بی نظیره و انصافا حقش بود بهترین کاراکتر سال شناخته شه ...
یاد مرحوم هیث لجر بخیر که جوکر رو زنده کرد ...

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اولا که اون جوکری که رو صندلی بود همون غوله بود
دوما اون غوله ربات نبود،گلی بود.این یکی از دشمن های بتمن هست.اگه کمیک های بتمنو دیده باشی این غول گلی هم توشون هست.که دیدی با جوکر کار میکرد.
بله میدونم هیولای گلی هست اما قبلش که جوکر بود و من منظورم همینه!چون وقتی دارو خورد بعدش تبدیل شد به غوله گلی!یعنی غوله گلی ظاهرش رو میتونه تغییر بده؟!

---------- نوشته در 01:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:06 AM ارسال شده بود ----------

اما در کل دم این جوکر گرم ... صداگذاری شخصیتش بی نظیره و انصافا حقش بود بهترین کاراکتر سال شناخته شه ...
در حقیقت باید بگیم اگه نولان نبود دارک نایت هم نبود و اگه دارک نایت نبود جوکر هم نبود و اگه batman نبود دارک نایت نبود!

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
دوستان، من یه مشکلی دارم. اینطور که توی تریلر ها دیده بودم وقتی بتمن در حال پرواز توی شهره و با کلید F یک لبه ساختمانی رو میگیره، همچنان به پروازش ادامه میده و این حرکت شتاب بیشتری بهش میده. مثل من متوقف نمیشه...
آیا آپدیت خاصی برا این حرکت لازمه که من هنوز ندارمش؟؟؟

Altair9502

کاربر سایت
Jul 20, 2008
166
نام
عليرضا
سلام دوستان یه سوال:
اگه یکی از دوستان عکس نحوه شکست دادن Mr.Freeze رو کامل بزاره ممنون میشم آخه به همه اون راهنمایی ها نیاز دارم
ممنون.

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام دوستان یه سوال:
اگه یکی از دوستان عکس نحوه شکست دادن Mr.Freeze رو کامل بزاره ممنون میشم آخه به همه اون راهنمایی ها نیاز دارم
ممنون.

عکس نمیخاد عزیز

یه بار با اسلحه مخصوص دستگاههایی(که 3 تا هستن) رو با جریان الکتریکی وصل میکنی به فریز(وقتی بهش نزدیک میشه)

یه بار از پشت میزنیش

یه بار از بالا میپری روش

یه بار هم از اون راههای مخفی که تو زمینن...همین

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
آره.
شادی روح تازه گذشته اجماعا.....................:D

بله میدونم هیولای گلی هست اما قبلش که جوکر بود و من منظورم همینه!چون وقتی دارو خورد بعدش تبدیل شد به غوله گلی!یعنی غوله گلی ظاهرش رو میتونه تغییر بده؟!

بله میتونه

---------- نوشته در 01:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:06 AM ارسال شده بود ----------

در حقیقت باید بگیم اگه نولان نبود دارک نایت هم نبود و اگه دارک نایت نبود جوکر هم نبود و اگه batman نبود دارک نایت نبود!

دوستان، من یه مشکلی دارم. اینطور که توی تریلر ها دیده بودم وقتی بتمن در حال پرواز توی شهره و با کلید F یک لبه ساختمانی رو میگیره، همچنان به پروازش ادامه میده و این حرکت شتاب بیشتری بهش میده. مثل من متوقف نمیشه...
آیا آپدیت خاصی برا این حرکت لازمه که من هنوز ندارمش؟؟؟
بله آپدیت میخواد.موقعی که F و میزنی و میری بالا دوبار پشت سر هم space و بزن ok میشه.تو کنسول هم دوبار A و بزن
سلام دوستان یه سوال:
ممنون.
Tab و بزن راهنماییت میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر