Batman: Arkham Asylum - X360 Version

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
2.اون ها پازل هستن که همیشه یک تیکش تو موقعیت دیگری قرار داره و با قرار گرفتن در اون موقعیت و اسکنشون معما حل میشه
دوست عزیز میتونی بگی اون تیکیه ی دیگش ممکنه چی باشه؟(چه شکلیه)

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
دوست عزیز میتونی بگی اون تیکیه ی دیگش ممکنه چی باشه؟(چه شکلیه)

برای پیدا کردن اون ها باید همیشه رو حالت (detective (LB باشی و تیکه همیشه علامت سواله و بیشتر اوقات نقطه علامت سوال قایمه که با قرار گرفتن در موقعیت خوب و آنالیز معما حل میشه یکی از اون ها هم که خیلی راحته همون برجه که ساعت هست برو ازش بالا یک علامت سوال بزرگ رو پایین رو سقف خونه میبینی که نقطش رو باید روش بندازی اینو که حل کنی یاد میگیری بقیه هم به همین صورت هستند
موفق باشید:love:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
شما باید به وسیله دکمه RB بری بالای سرش و بعد از پا در بیاریش.
خوب چجوری برم بالا سرش؟ از طبقه بالا که اون 2 تا نيروهای امنيتی هستن که نميشه رفت ! ميشه؟ هرکاری کردم نشد !..طبقه پايين هم که راهش به اون سمت بستست ! بايد چيکار کنم؟

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
خوب چجوری برم بالا سرش؟ از طبقه بالا که اون 2 تا نيروهای امنيتی هستن که نميشه رفت ! ميشه؟ هرکاری کردم نشد !..طبقه پايين هم که راهش به اون سمت بستست ! بايد چيکار کنم؟
بالای سرتو که نگاه کنی چند تا مجسمه هست. باید روی اون ها rb رو بزنی که بره بالاش.

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام

آقا باید اول LB رو بزنی تا اسکن کنه بعد با RB میپری رو مجسمه میری بالا سر قاتله و X رو میزنی و دکتر رو نجات میدی

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
آقا باید اول LB رو بزنی تا اسکن کنه بعد با RB میپری رو مجسمه میری بالا سر قاتله و X رو میزنی و دکتر رو نجات میدی
ممنون..
---
بازی اوايلش مقداری کسل کننده بود ولی رفته رفته عالی شد..تنوع محيطی تو اين بازی خيلی خوب کار شده و تنها مشکل بازی اين که دشمنها اکثرشون شبيهه همن و تنوع ندارن.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
من همه ی riddel challenge های(ایتم) بازی رو گرفتم فقط مونده یکی که نمیدونم چجوری باید به دستش بیارم.
مشخصاتش اینه:از نوع riddle(از اینا که باید اسکن کنی) هست در ساختمان intensive treatment هست اون قسمت ساختمون که اسانسورا سقوط کردند و خیلی خر تو خره. اینم از راهنمایی که خود بازی میکنه:
dr.jonathan cane plans on elevating fear to new depths
لطفا هر کس میدونه کمکم کنه:blushing:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
من همه ی riddel challenge های(ایتم) بازی رو گرفتم فقط مونده یکی که نمیدونم چجوری باید به دستش بیارم.
مشخصاتش اینه:از نوع riddle(از اینا که باید اسکن کنی) هست در ساختمان intensive treatment هست اون قسمت ساختمون که اسانسورا سقوط کردند و خیلی خر تو خره. اینم از راهنمایی که خود بازی میکنه:
dr.jonathan cane plans on elevating fear to new depths
لطفا هر کس میدونه کمکم کنه:blushing:
ببين دوست من توي تاپيك Achievement خودش توضيح دادن جاش رو!!
توي تيمارستان كه ديوونه ها اونجا بودند يه جايي هستش كه پشت ديوار يه مرد چند چهره هستش توي اتاق كنترلش كه پله ميخوره ميره بالا بايد كف اتاق رو اسكن كني!!

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
سلام
یه سوال دارم تو مرحله ی پارتی جوکر داره با یه عروسک حرف می زنه که بعد اون رو می ندازه جلوی پای بتمن.
بعد از اتمام بازی کاراکتر تروفیش هم باز می شه که اسمش اسکارفیس هست.
حالا کسی می دونه این بابا تو کمیکای DC چی کارست؟
o_7YvB57SvIBJq2Vc.jpg

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ببين دوست من توي تاپيك Achievement خودش توضيح دادن جاش رو!!
توي تيمارستان كه ديوونه ها اونجا بودند يه جايي هستش كه پشت ديوار يه مرد چند چهره هستش توي اتاق كنترلش كه پله ميخوره ميره بالا بايد كف اتاق رو اسكن كني!!
شما منظور منو بد گرفتی
من منظورم اون سنگا نیستن که یه عنکبوت روشن و باید اسکن کنی.
پستمو خوب نخوندی

love music

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
نام
سینا
sagha toro khoda komak :( man toye 3% bazi gir kardam mige lb scan kon toye on salon bozoege ke yeki az yarato basteo koshte bala saram 5 ta mojasamas pain chandta otaghe abad roye ye divar ye darichas .

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
جدا بازی فوق العاده ایه و البته فوق العده تر برای طرفداران بتمن به خاطر وجود شخصیت های مختلف سریو جزئیاتشون و ... .
من درصد 7 بازی هستم.اون باسی رو که بعد از نجات دادن واردن میاد سراغمون چه طور باید بکشم؟همونی براش تیغ نیندازیم بعد سشر گیج میره و خودشو میکوبه دایوار.

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
سلام
من دو بار این بازیو گرفتم ولی وقتی توی کنسول میزارم علامت 360 میاد و وقتی دکمه ها رو میزنم کنترلهای ویدیو پلیر میاد اول فکر کردم مشکل از بازیه ولی الان به کنسولم مشکوک شدم. کسی میدونه اشکال از چیه؟ ممکنه به خاطر فریم ویر باشه؟

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
انقدرم تعریف نکنید از این بازی. والا بعد از 15 سال بازی کردن این یدونه زد ما رو به اصطلاح به رنگ قهوه ای در آورد. توی قسمت 52 درصد بازی چنان گیری کردم که دیگه دارم بالا می یارم. عصاب آدم رو بعضی وقتا توی قسمت هارد ، انقدر سخت می شه که خورد می کنه. به قبر پدر ایداس و وارنر و بقیشون نور به باره که این قدر بد قلق ساختن. فکر کنم آمار فروش پد 360 حسابی بالا بره. از بس شنیدم دوستان زدن شیکوندنش.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام
من دو بار این بازیو گرفتم ولی وقتی توی کنسول میزارم علامت 360 میاد و وقتی دکمه ها رو میزنم کنترلهای ویدیو پلیر میاد اول فکر کردم مشکل از بازیه ولی الان به کنسولم مشکوک شدم. کسی میدونه اشکال از چیه؟ ممکنه به خاطر فریم ویر باشه؟
دقيقا بايد فريمور را اپديت كنيد:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر