Batman: Arkham Asylum - X360 Version

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
این بازی رو من تازه گرفتم بازیه قشنگیه ولی چرا صحنه های مبارزهای تو چند تا از ضربات خود بازی حالت اهسته یا اسلومویشن میده بعدش این بازی همش تو زندان جریان داره؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,756
نام
کیارش
این بازی رو من تازه گرفتم بازیه قشنگیه ولی چرا صحنه های مبارزهای تو چند تا از ضربات خود بازی حالت اهسته یا اسلومویشن میده بعدش این بازی همش تو زندان جریان داره؟
وقتی تو مبارزات به آخرین دشمن ضربه آخر رو میزنی اونطوری میشه

بله بازی همش در اون جزیره و داخل تیمارستان جریان داره

انقدرم تعریف نکنید از این بازی. والا بعد از 15 سال بازی کردن این یدونه زد ما رو به اصطلاح به رنگ قهوه ای در آورد. توی قسمت 52 درصد بازی چنان گیری کردم که دیگه دارم بالا می یارم. عصاب آدم رو بعضی وقتا توی قسمت هارد ، انقدر سخت می شه که خورد می کنه. به قبر پدر ایداس و وارنر و بقیشون نور به باره که این قدر بد قلق ساختن. فکر کنم آمار فروش پد 360 حسابی بالا بره. از بس شنیدم دوستان زدن شیکوندنش.

خوب مجبوری مگه رو hard بری!!!
مبارزاتش یکم قلق داره

تو جاهای شلوغ سعی نکن که ضربه ی سوم رو بزنی همیشه دو تا x بزن بعد یه ضد حمله کن

آخرین ویرایش:

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
دوستان من اینجا گیر کردم اعصاب واسه ما نزاشته
arkham records room اون دونفر که روی صندلی بودن ازاد کردم یه دمو پخش شد 2نفر دیگه هم اومدن حالا نمی دونم چکار کنم

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
جدا بازی فوق العاده ایه و البته فوق العده تر برای طرفداران بتمن به خاطر وجود شخصیت های مختلف سریو جزئیاتشون و ... .
من درصد 7 بازی هستم.اون باسی رو که بعد از نجات دادن واردن میاد سراغمون چه طور باید بکشم؟همونی براش تیغ نیندازیم بعد سشر گیج میره و خودشو میکوبه دایوار.

نوشته شما بسیار اندک است ، تعداد کاراکتر های هر نوشته دست کم 10 عدد میبایست باشد.

love music

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
نام
سینا
دوستان من در درصد 3 بازی گیر کردم داخل یک اتاقه بزرگ میگه scan کن میکنم میرم رو مجسمه ها بعد یک دریچه رو دیواره .یکی کمکم کنه

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
help

من تو 16 درصد همونجا که میگه باید نوشته های دکتر یانگ رو پیدا کنی داخل کتابخونه بعد ار این که لوستر رو میندازم پاییین اون دو نفر رو نجات میدم میگه برو باز بگرد ولی هیچ راهی نیست؟!

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
من تو 16 درصد همونجا که میگه باید نوشته های دکتر یانگ رو پیدا کنی داخل کتابخونه بعد ار این که لوستر رو میندازم پاییین اون دو نفر رو نجات میدم میگه برو باز بگرد ولی هیچ راهی نیست؟!
اگه اشتباه نکنم باید بری طبقات بالایی راهی هست کهشما رو به بیرون هدایت میکنه ولی مطمئن نیستم طبقه اول هست یا بالاترین طبقه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر