Batman: Arkham Asylum - X360 Version

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
ما نیز این بازی زیبا را تمام کردیم

ولی از همه چیز جالبترش این بود که لباسش کم کم داشت جر میخورد که خوب شد داستان تا 100 درصد ادامه نداشت وگرنه :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
می گم راهنمایی به درد خورد؟آخه دیدم قبل از راهنمایی همه گیر کردن الان همه می گن چه پایان جالب داشت!
من خودم در عجبم:biggrin1:
تا قبل از راهنمایی SIMS 47 همه میگفتن ما اینجا و اونجاش گیر کردیم حالا همه میگن SAVE هام پاک شده یا چه پایان قشنگی:confused:

r.k 360

کاربر سایت
Sep 9, 2008
24
آقا من یه جا گیر کردم تو راهنمایی هم نبود تقریبا اواخر بازی انجایی که باید رودخونه رو از آلوده شدن نجات بدی وارد یه محیط وسیع میشی باید به سه جا بری ماموریت انجام بدی دیوار هاشم سسته من راهی به بالا پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید
ممنون

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
آقا من یه جا گیر کردم تو راهنمایی هم نبود تقریبا اواخر بازی انجایی که باید رودخونه رو از آلوده شدن نجات بدی وارد یه محیط وسیع میشی باید به سه جا بری ماموریت انجام بدی دیوار هاشم سسته من راهی به بالا پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید
ممنون

منظورت همون جاست که باید از اون کیسه ها نمونه برداری کنی بعد کروک میوفته دنبالت دیگه
اگه درسته باید 5 یا 6تا از اون کیسه ها رو نمونه برداری کنی بعد کروک میفته دنبالت بعد میرسی به همون جا که بمب گذاستی بعد بوممممم و کروک میفته پایین:biggrin1:

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
ممنون

منظورت همون جاست که باید از اون کیسه ها نمونه برداری کنی بعد کروک میوفته دنبالت دیگه
اگه درسته باید 5 یا 6تا از اون کیسه ها رو نمونه برداری کنی بعد کروک میفته دنبالت بعد میرسی به همون جا که بمب گذاستی بعد بوممممم و کروک میفته پایین:biggrin1:
نه بابا! منظورش اونجاست که باید آب های آلوده رو پاک کنی.(خودش هم که همینو گفت:biggrin1:)
به اطرافت نگاه کن یه ستون می بینی باید بری بالای ستون بعد جلوت یه راه دیگه هست که باید با همون وسیله ای که باهاش میتونی از راه دور بری یه جای دیگه(اسمشو یادم نیست:biggrin1:) بری اونجا و ادامه بدی.

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
فکر کردم همون جاست که scarecrow میخواد ماده هرو تو آب بندازه بعد کروک میاد.
ببخشید بخاطر راهنمایی غلط

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
من روی هارد دارم میرم ، روی مدیوم تموم کردم ، واقعا فوق العادس ، ولی یه چیزی که هست اینه که بعضی اوقات یه کم گنگه ...

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
دوستان دو سوال داشتم
1_اون سلاحه که شبیه خنجره و از خودش یه موجی تو محیط تولید میکنه(وقتی به جایی بخوره) به چه دردی میخوره؟(تو اپدیتا به دستش اوردم)
2_اون ایتما که علامت سوالند فقط با اون دوربین مخصوص بتمن دیده میشوند رو باید چه جوری به دست اورد؟
در ضمن عذر خواهی میکنم اگر سوالام تکراری بود
با تشکر

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
دوستان دو سوال داشتم
1_اون سلاحه که شبیه خنجره و از خودش یه موجی تو محیط تولید میکنه(وقتی به جایی بخوره) به چه دردی میخوره؟(تو اپدیتا به دستش اوردم)
2_اون ایتما که علامت سوالند فقط با اون دوربین مخصوص بتمن دیده میشوند رو باید چه جوری به دست اورد؟
در ضمن عذر خواهی میکنم اگر سوالام تکراری بود
با تشکر

سلام
1.سلاح موقعی که بکسی بخره برق میگرتش و گیج میزنه زمانی که آپدیت کنی منفجر میشه و میکشتش
2.اون ها پازل هستن که همیشه یک تیکش تو موقعیت دیگری قرار داره و با قرار گرفتن در اون موقعیت و اسکنشون معما حل میشه

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
کسی جای این secret map ها رو می توه رو یه نقشه نشون بده؟
اگه secret map ها نبود خود ریدلر چالنج ها رو.

نقشه ها رو نمیشه نشون داد
ولی معمولا تو اون اتاق ها هستن که باید لیزرشون رو قطع کنی اونا که بیرون ساختمون هستن فکر کنم دوتاش اونجان.
یکیش هم تو گل خونه که میری یک سرباز رو بستن بالا یک دری لیزر داره لیزر رو قطع کن یک نقشه هست
یکیش هم موقعی که دوست دختر جوکر رو میندازی زندان برو تو اتاق که توش بود یکی هست
من همین چندتا رو بلدم:blushing:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام..
من همون اول بازی گير کردم.
اونجا که يکی از زندانيها ، يکی از نيروهای گارد امنيتيرو به اسارت گرفته و به صندلی بسته..اونجا من بايد چيکار کنم؟

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام..
من همون اول بازی گير کردم.
اونجا که يکی از زندانيها ، يکی از نيروهای گارد امنيتيرو به اسارت گرفته و به صندلی بسته..اونجا من بايد چيکار کنم؟
شما باید به وسیله دکمه RB بری بالای سرش و بعد از پا در بیاریش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر