Batman: Arkham Asylum - X360 Version

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام دوستان بی زحمت کسایی که بازی رو 100% تموم کردن یا اگه از جریان این سوال من خبر دارن جواب بدن و ما رو از این سردرگمی در بیارن
ببینید من الان 64 % رو تکمیل کرده ام و بازی تموم شد در واقع داستانش رو می گم همون جایی که بتمن ژل انفجاری می زنه به دستش و دهن ژوکر رو میاره پایین و بعد پلیسا می ریزن و همه رو می گیرن بعد بتمن با جتش میره ولی بعد نشون می ده که کراک یه جعبه ی تایتان رو برمیداره و زیر آب میره . ولی مشکل اینجا نیست می خوام بدونم که بازی همین جا تموم می شه و می ره واسه شماره ی بعد یا اگه بازی به 100% برسه داستان ادامه پیدا می کنه و یه بار هم باید با کراک بجنگیم ؟! لطفا کسایی که تموم کردن یه کمکی بکنن.ممنون

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
سلام دوستان بی زحمت کسایی که بازی رو 100% تموم کردن یا اگه از جریان این سوال من خبر دارن جواب بدن و ما رو از این سردرگمی در بیارن
ببینید من الان 64 % رو تکمیل کرده ام و بازی تموم شد در واقع داستانش رو می گم همون جایی که بتمن ژل انفجاری می زنه به دستش و دهن ژوکر رو میاره پایین و بعد پلیسا می ریزن و همه رو می گیرن بعد بتمن با جتش میره ولی بعد نشون می ده که کراک یه جعبه ی تایتان رو برمیداره و زیر آب میره . ولی مشکل اینجا نیست می خوام بدونم که بازی همین جا تموم می شه و می ره واسه شماره ی بعد یا اگه بازی به 100% برسه داستان ادامه پیدا می کنه و یه بار هم باید با کراک بجنگیم ؟! لطفا کسایی که تموم کردن یه کمکی بکنن.ممنون

شما مراحل اصلی رو تموم کردین و 35 درصد هم که مراحل فرعی هست.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
دوستان. اون درصد فقط برای تموم کردن بازی نیست. وقتی بازی رو تموم کردید میتونید دنبال معماها بگردید و چلنج ها رو برید تا درصدتون زیاد شه و به امید خدا 100% کنید.:biggrin1:
اگه 100% کامل شه اتفاق خاصی می افته.......؟!
یه اچیومنت تپل میده.:biggrin1:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
بازی رو تموم کردم ولی 62% بیشتر نرفته......چرا...؟!
اگه 100% کامل شه اتفاق خاصی می افته.......؟!

چرا آچیومنت 100% کردن رو میگیری:biggrin1::laughing:
و یک سوال اینکه گرفتن سه مدال تو چلنج ها به 100% کردن کمک میکنه

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
من حدود 45 درصد بودم دستگاه رو خاموش كردم بعد از دو ساعت كه اومدم ميگه SAVE خرابه حالا چه كنم ؟
:crying1::crying1::scare::scare::scare::scare::scare::shocked:

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
من حدود 45 درصد بودم دستگاه رو خاموش كردم بعد از دو ساعت كه اومدم ميگه SAVE خرابه حالا چه كنم ؟
:crying1::crying1::scare::scare::scare::scare::scare::shocked:
از اول باید بری:-"
این مشکل برای خیلی ها پیش اومده ومجبور شدند دوباره از اول برن

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
100% کردن بازی شامل این چیزا میشه:
تمام کردن Story Mode
Riddle Challenge (یعنی هر 240 تا)
تمام Challenge ها رو 3 امتیازشون رو بگیری.

همه ی اینارو که انجام بدی بازی 100% میشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اره فکر کنم اتفاقیه ولی هنگام سیو کردن بازی نباید دستگاه رو خاموش کرد یا هارد رو دراورد یا هر کاری که مانع سیو کردن بازی بشه...
نه این خراب شدن سیو اتفاقی نیست.
اگه دقت کنین شما وارد هر منطقه ای که میشین خودش به طور اتوماتیک سیو میکنه. حالا صبر کنید اون چیزه که اون پایین میچرخه (:biggrin1:) کامل تموم شه بعد خاموش کنید. فکر کنم وسط سیو کردنش دستگاه رو خاموش میکنید.

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
نه این خراب شدن سیو اتفاقی نیست.
اگه دقت کنین شما وارد هر منطقه ای که میشین خودش به طور اتوماتیک سیو میکنه. حالا صبر کنید اون چیزه که اون پایین میچرخه (:biggrin1:) کامل تموم شه بعد خاموش کنید. فکر کنم وسط سیو کردنش دستگاه رو خاموش میکنید.
کاملا موافقم چون چرا برای من و شما اینطوری نمیشه:confused::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر