Batman: Arkham Asylum - X360 Version

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یه سوال من الان تو اون غار کیلر کراک هستم.3 تا از اون گیاهارو جمع کردم.بعد نقشه به من می گه بر گرد به همون اول غار(که اونجا یکی از این دیوار های ضعیفه و بتمن بهش ژل انفجاری زده)برو.منم می رم ولی هیچ اتفاقی نمی یفته.باید کراک رو بکشونیم تو اول غار بعد منفجر کنیم اون دیواره رو؟چه جوری باید بکشونیمش تو اول اول غار؟
نه دوست من حدودا بايد 6 تا از اينا را جمع كني كه اون خط زرد بغل صفحه پر بشه بعد كه پر شد بايد برگردي به اون علامت تعجب!!

كسي نبود اين جاي Secret Map رو به ما بگه ؟؟؟ توي عمارت Arkham mansion!!!
تورو خداااااااا يكي جواب بده !!! :(( :biggrin1:
كمك!! :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نه دوست من حدودا بايد 6 تا از اينا را جمع كني كه اون خط زرد بغل صفحه پر بشه بعد كه پر شد بايد برگردي به اون علامت تعجب!!

كمك!! :biggrin1:
ایمان جان واقعا ببخشید اصلا یادم نمیادش:biggrin1: ولی فکر کنم همین الان یادم اومد:biggrin1:(شوخی نمی کنم)
ببین اون اتاقه بود که یک لوستر رو وسطش مینداختی پایین و میرفتی 2 نفر رو که به صندلی بسته شده بودند رو نجات میدادی. برو اون جا ولی نپر پایین(جایی که آدم ها هستند) دست چپ برو یک در هست که باید با دستگاه بازش کنی. بعد که باز کردی برو تو شاید اونجا باشه:biggrin1: مطمئن نیستم. اگه نبود یک سر به دفتر سربازرس هم بزن:biggrin1:(ولی فکر کنم همین اولی هست که گفتم)

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
نه بابا مشکلی نیست اینم یکی از کابوس های بت من هست شما ادامه بده میفهمی چی میشه

منم مثل شما شدم البته یه 4-5باری از بازی خارج شدم:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:گفتم شاید نسخه تقلبیه:biggrin1:
اقا دستت درد نکنه ! رنگم سفید شده بود هی چراغ های کنسول نگاه میکردم :d اخه این چه کاریه اینا میکنند نمیگند یه وقت سکته میکنیم :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بچه دم همتون گرم كه به من كمك كرديد مخصوصا اقا نينجا اقا سامان اقا ميثم و ..... بلاخره تمام شد ولي يك چيزي را تو بازي نفهميدم اون علامت سوال هاي سبز تو نقشه..... ميشه به من توضيح بديد اخرش جالب بود همشون زنده مونده از bane گرفته تا اون دختر درختيه... اقا راستي sacrew چي شد همون كه ميومد تو روياهامون اون غول تو اب خوردش يا زنده ميمونه؟ واقعا بازي عالي بود منتظر شماره بعديش هستم باي
از دوستان می خواهم به ایشون که مدعی اسپویلر هستند,یک عدد اخطار بدید!دستت درد نکنه آخر را گفتی!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ایمان جان واقعا ببخشید اصلا یادم نمیادش:biggrin1: ولی فکر کنم همین الان یادم اومد:biggrin1:(شوخی نمی کنم)
ببین اون اتاقه بود که یک لوستر رو وسطش مینداختی پایین و میرفتی 2 نفر رو که به صندلی بسته شده بودند رو نجات میدادی. برو اون جا ولی نپر پایین(جایی که آدم ها هستند) دست چپ برو یک در هست که باید با دستگاه بازش کنی. بعد که باز کردی برو تو شاید اونجا باشه:biggrin1: مطمئن نیستم. اگه نبود یک سر به دفتر سربازرس هم بزن:biggrin1:(ولی فکر کنم همین اولی هست که گفتم)
نه برهان جان اگه اسمت رو اشتباه نكنم اونجا نيستش!! :biggrin1:
همين امشب به قصد كشت نشستم رفتم و توي دفتر واردن بودش!!!! :biggrin1:.
حالا بعده اين همه يه مشكله بزرگه ديگه پيدا كردم!!! :biggrin1:
سنگ آخريه!! :-" اگه اين يكيا بم بگي كه ديگه دمت واقعا گرم!! :love::biggrin1:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
واقعا معذرت ميخوام اصلا حواسم نبود ولي اين دوستمون راست ميگه من بايد اخطار را بگيرم لطفا رسيدگي كنيد

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نه برهان جان اگه اسمت رو اشتباه نكنم اونجا نيستش!! :biggrin1:
همين امشب به قصد كشت نشستم رفتم و توي دفتر واردن بودش!!!! :biggrin1:.
حالا بعده اين همه يه مشكله بزرگه ديگه پيدا كردم!!! :biggrin1:
سنگ آخريه!! :-" اگه اين يكيا بم بگي كه ديگه دمت واقعا گرم!! :love::biggrin1:
خوب گفتم اگه اونجا نبودش برو تو دفتر سربازرس:biggrin1: گوش ندادی چرا؟:biggrin1: اسمم رو هم درست گفتی.
برای سنگ آخری هم توی تاپیک achievements Guide تو صفحه آخر کامل توضیح دادم برو بخون:biggrin1: تو زندان هست

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
خوب گفتم اگه اونجا نبودش برو تو دفتر سربازرس:biggrin1: گوش ندادی چرا؟:biggrin1: اسمم رو هم درست گفتی.
برای سنگ آخری هم توی تاپیک achievements Guide تو صفحه آخر کامل توضیح دادم برو بخون:biggrin1: تو زندان هست
ايول از مرامت داش برهان!!
بريم ديگه امشب تمومش كنيم!! :biggrin1:

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
من در اوایل بازی (2%) گیردم بعد سرچ اکل دنبالش میرم بعد دیگه نمی دونم چیکار کنم:
rescue commissioner gordon
track gordon's
movements by following bole's whiskey trail​
l

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
من یه جایی گیر کردم

اول رفتم یه جایی که دو نفر بسته بودن و کلی آدم تو سالن بود مثل یه کتابخانه بزرگ بود بعد اونارو نجات دادم رفتم رسیدم به جایی که اثر انگشت ها رو اسکن کردم رسیدم باز یه قسمتی که دو نفر دیگ باید نجات میدادم که با کمک یه لوستر بزرگ رسیدم به همون اتاق اون دو نفر هم نجات دادم حالا موندم کجا برم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
من یه جایی گیر کردم
اول رفتم یه جایی که دو نفر بسته بودن و کلی آدم تو سالن بود مثل یه کتابخانه بزرگ بود بعد اونارو نجات دادم رفتم رسیدم به جایی که اثر انگشت ها رو اسکن کردم رسیدم باز یه قسمتی که دو نفر دیگ باید نجات میدادم که با کمک یه لوستر بزرگ رسیدم به همون اتاق اون دو نفر هم نجات دادم حالا موندم کجا برم
خوب شما بايد اثر انگشت رو چك كني و به يه كتاب ميرسي توي همون كتابخونه طبقه پايين !!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من اونجا گير كردم كه يه Sniper اون بالاي ساختمون وايساده در ساختمون هم با خزه ها بسته شده !!
كمك كنيد لطفا

اگه شما پشت اون اسنايپر را نگاه كني ميبيني كه يك راه اونجاست كه بايد بري اونجا حالا چطوري؟ Line Launcher اینجاست که به درد میخوره D-PAD راست.روبروی اونجا یک برج نگهبانی شما برو بالای اون بعد به وسیله Line Launcher اونجارو که تک تیرانداز وایستاده هدف بگیر بعدم خیلی راحت سر میخوری اونجا لطفا اول صفحات را خوب ببينيد بعد سوال بپرسيد شما اگه صفحه 31 را نگاه ميكردي بد نبود;)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان!من دیدم خیلی خر تو خر شد بازی,گفتم یه راهنمایی قدم به قدم پیدا کنم!و یکی پیدا کردم.گفتم برای شما هم بزارم!اول از همه این را بگم که راهنمایی را مجتبی سیفی,نویسنده ی گروه سیمز 47 نوشته که همه ی راهنمایی های فارسی توی انترنت(بیشترشون!) را اون نوشته!لطفا اگر کپی کردید این مطلب را ذکر کنید.
این هم لینک مطلب:
http://www.4shared.com/file/129999180/8a2f6af1/Batman_Arkha_Asylum.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر