Batman: Arkham Asylum - X360 Version

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام به همه ي دوستاي عزيز اقا من به يه چيز عجيب بر خوردم بازي تو 41% اونجا كه تو ساختماني هستي كه نميشه با rs به ديوار وصل شي(همونا كه شكل شيرن) چون بمب قدشونه چند نفر تفنگ به دست هم هستن بعد از اينكه همشونو ميكشي ميري با اون دستگاه خراب كنه يكي از اون دستگاه سه چراغه هارو خراب ميكني دو تا در ليزري پايين باز ميشن بعد وقتي وارد هر كدوم از درها ميشم نزديك در بعدي كه ميشم يه دفعه batt چند تا سرفه ميزنه و صفحه گير ميكنه و نشون ميده كه جوكر بتمنو گرفته و بايد با جوكر ادامه بدم بازي همينجوريه يا ايرادي داره لطفا بگيد چرا اينجوريه مرسي
این قسمت دقیقا برای ترسوندن ایکس باکس دارها بود!خیلی ها بعد از این صحنه وقتی ماشین بت من را دیدن,فکر کردن بازی برگشته از اول و تا دو هفته دستگاه را روشن نکردند!عزیز این جز بازیه و بت من اینجا توهم زده!
ولی عجب بازیی بود!شش ماه پیش تمومش کردم.خیلی محیط های پیچ در پیچی داشت.شاید به نظر محیط کلا کوچیک باشه ولی اینقدر راه تو خودش داره که پیج می شید.تو این گم کردن ها هم هیچکس نمی تونه کمکتون کنه!بجز جاهای تابلو!چون خیلی سخته یادش بمونه آدم چی کار کرده!

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
ببخشید این بازی مشکلات کامپیوتر ش رو مث قلاب بتمن رو نداره و اینکه بازی ارزش خریدن رو داره؟
در مورد سوال اول که من نسخه PC رو بازی نکردم ولی مشکلی در قلاب بتمن هم ندیدم !:biggrin1:

در مورد سوال دوم هم بله بشدت ارزش خریدن داره !

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ببخشید این بازی مشکلات کامپیوتر ش رو مث قلاب بتمن رو نداره و اینکه بازی ارزش خریدن رو داره؟
اون باگ بود که فقط تو یه قسمت بازی به وجود می آمد که بتمن از یه دریچه بالا نمی توانست بره بالا که بعدا کاشف به عمل آمد که خود سازنده برای مقابله با بازی های کپی کرده و این مشکل در تمام بازی های کپی pc هست و البته یه کرک براش زدن که مشکل را حل می کرد.البته این مشکل تو نسخه ی xbox وجود نداره.در ضمن,بازی فوق العاده است و ارزش خرید داره ولی فقط امکان زیادی داره که خیلی جاها راه را گم کنی که کسی نمی تونه کمکت کنه اگر اونجا تابلو نباشه ولی خودت بالاخره راهتو پیدا می کنی و بعدش کلی حال می کنی!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ممنون ازتون حالا یه جایی رسیدم گیر کردم بعدا عکسشو میذارم ولی بازم شما ها امروز به من بگین
من bat claw رو گرفتم اونجایی که 2 تا دشمن رو برجک ها هستن رو رد کردم.میرم تو یه در اوتوماتیک چند نفر که کنار ماشین که مث پلیس(شایدم امبولانس) هست رو میکشم روباره از یه در اوتو مات دیگه رد میشم برای بار دوم دو تا دشمن دیگه که رو دوتا برجک هستن رو میکشم
نزدیک امارت میرم دوتا دشمن رو بالکن بالای در ورودی بزرگ هم هستن و تفنگ دارن رو میکشم
بعد یه ادم خوب که مرده و اویزون شده رو با بت رنگ میندازم پایین وارد در میشم یه راه برا ورود داره که برق داره و نزدیکش میشم بتمن رو برق میگیره و ازش دور میشه دو تا دشمن معمولی هم پشت برق منو مسخره میکنن کمک کنین تو نقشه هم اونجا رو نشون میده (فک کنم اونجایی باشه که پلیسه که یه دست نداره رو باید نجات بدیم:(

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ممنون ازتون حالا یه جایی رسیدم گیر کردم بعدا عکسشو میذارم ولی بازم شما ها امروز به من بگین
من bat claw رو گرفتم اونجایی که 2 تا دشمن رو برجک ها هستن رو رد کردم.میرم تو یه در اوتوماتیک چند نفر که کنار ماشین که مث پلیس(شایدم امبولانس) هست رو میکشم روباره از یه در اوتو مات دیگه رد میشم برای بار دوم دو تا دشمن دیگه که رو دوتا برجک هستن رو میکشم
نزدیک امارت میرم دوتا دشمن رو بالکن بالای در ورودی بزرگ هم هستن و تفنگ دارن رو میکشم
بعد یه ادم خوب که مرده و اویزون شده رو با بت رنگ میندازم پایین وارد در میشم یه راه برا ورود داره که برق داره و نزدیکش میشم بتمن رو برق میگیره و ازش دور میشه دو تا دشمن معمولی هم پشت برق منو مسخره میکنن کمک کنین تو نقشه هم اونجا رو نشون میده (فک کنم اونجایی باشه که پلیسه که یه دست نداره رو باید نجات بدیم:(
مشکل حل شد خودم پیدا کردم:biggrin1:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان شنیدم نسخه جدیده بازی که اومده رو رو LCD با یه عینکه 3D میشه از قابلیته 3D یش استفاده کرد
کسی تایید میکنه؟ چون من شنیدم LCD باید 3D رو ساپورت کنه

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان شنیدم نسخه جدیده بازی که اومده رو رو LCD با یه عینکه 3D میشه از قابلیته 3D یش استفاده کرد
کسی تایید میکنه؟ چون من شنیدم LCD باید 3D رو ساپورت کنه
فكر نميكنم 3d بايد lcd 200mhz به بالا باشه تا بشه سه بعدي ديد.

entezar_123200

کاربر سایت
May 12, 2010
10
کاری نداره عزیز با Batclaw یکی از هواکش ها رو میکنی میری داخل آفیس ولی اگه اونجا که دو نفر رو آزاد کردی کتاب خونه بود برو رو حالت Detective Mode و رو یکی از کتاب ها یک نتی هست اون رو پیدا کن و تمام
موفق باشی:love:
salam
من تو 22% گیر افتادم و نمیدونم اثر انگشت از کجا اسکن میشه و گاو صندوقی که میگید کجاست اتاق دکتر یانگ کجا هست؟چرا کسی درست راهنمایی نمیکنه..لطفا عکسی چیزی بذارید تا درست حالیمون بشه:(( داغون شدم بچه ها من اصلا اسکن اولیه اثر انشگت دکر یانگ رو نمیدونم کجاست
بد جور گیر کردم اینم پیغامش search arkham mansion to find dr young resarch notes be fore joker و این investigate dr youngs

entezar_123200

کاربر سایت
May 12, 2010
10
در ضمن 3 dvd ro gereftam bat man
من تو 22% گیر افتادم و نمیدونم اثر انگشت از کجا اسکن میشه و گاو صندوقی که میگید کجاست اتاق دکتر یانگ کجا هست؟چرا کسی درست راهنمایی نمیکنه..لطفا عکسی چیزی بذارید تا درست حالیمون بشه:(( داغون شدم بچه ها من اصلا اسکن اولیه اثر انشگت دکر یانگ رو نمیدونم کجاست
بد جور گیر کردم اینم پیغامش search arkham mansion to find dr young resarch notes be fore joker و این investigate dr youngs
user_online.gif
progress.gif

user_online.gif
progress.gif

من تو 22% گیر افتادم و نمیدونم اثر انگشت از کجا اسکن میشه و گاو صندوقی که میگید کجاست اتاق دکتر یانگ کجا هست؟چرا کسی درست راهنمایی نمیکنه..لطفا عکسی چیزی بذارید تا درست حالیمون بشه داغون شدم بچه ها من اصلا اسکن اولیه اثر انشگت دکر یانگ رو نمیدونم کجاست

:(

entezar_123200

کاربر سایت
May 12, 2010
10
من تو 22% گیر افتادم و نمیدونم اثر انگشت از کجا اسکن میشه و گاو صندوقی که میگید کجاست اتاق دکتر یانگ کجا هست؟چرا کسی درست راهنمایی نمیکنه..لطفا عکسی چیزی بذارید تا درست حالیمون بشه داغون شدم بچه ها من اصلا اسکن اولیه اثر انشگت دکر یانگ رو نمیدونم کجاست

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوسته عزیز اولا میتونی یکی از سایتها رو که واک تورو دارن یه نگا بندازی
همین جا هم صفحاته قبلی رو یه زحمت بکش نگاه کن جوابه سوالاتت رو پیدا میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر