Batman: Arkham Asylum - X360 Version

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اگه درست فهميده باشم بايد بري توي همون راه رويي كه اون سربازه كه حالا اسمش رو يادم رفته كه به صندلي بستس و همون نزديك پله ها يه عكس روي ديوار هستش كه ماله رييس Arkham هستش كه اونم اسمش يادم نيست و دكمه اسكن رو بگيري تا عكس رو اسكن كنه!!

مرسي , امتحان ميكنم ...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان اين كراك رو بايد چجوري گشت؟ اون 4تا چيز رو گرفتم حاالا بايد چي كار كرد؟
بد باید برگردی به اونجایی که توی Map علامت زده شده ! بعد کراک هم میوفته دنبالت ! قبل از اینکه دستش بهت بخوره اون ژل های انفجاری رو که گذاشتی منفجر کن !

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
آخه اينم شد بازي ؟!! دهنم آسفالت شد ! :mad: بازي هم انقدر فكري ؟!!!:sick:

من يه جا ديگه گير كردم تقريبا اولاي بازي هستم ... بعد از تركوندن (كشتن!) يه سري ارازل اوباش جوكر كه دارن ماشين بت رو

داغون ميكنن و ديدن اون دخترك دلقكه همكار جوكر .... از توي ماشين بايد اون ژل انفجارزا رو بردارم و خلاصه وارد ساختمون بشم ....

و برم يه سري ازين انسانهاي خوب و چنتا دكتر رو از دست آدماي جوكر نجات بدم ... بعد از گزشت از چند كانال

ميرسم به يه سالن چندين خرس دورتادوره سالنه و با استفاده از اونا آدامي جوكر رو ميكشم ...

وقتي ميرم پيشه گروگان ها ميگن 3تا دكتر ديگه هم هستن ... و من بايد برم اونارو نجات بدم ...

دهنم آسفالت شد , كدوموري برم ؟!!!!!

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
باید به چند قسمت بری و به افرادی که کمک میخوان کمک کنی
فکر کنم 3 قسمت هست
به زمین نگاه کن 3 تا خط رنگی هست.یکی یکی باید اونهارو بری و به اوناییکه کمک میخوان کمک کنی

spongebob

کاربر سایت
Dec 2, 2009
45
نام
arash
من اون جاییم که رفتم با اون دختره روست دلقک صحبت میکنم اونم یه مردی رو دستگیر کرده یه برقیم جولوی در گرفته :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
بیرون درب رم هیچ ادم زنده وجود نداره:twisted::twisted:

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
اونجایی که هرلیکواین هست(همون دختره که خودت میگی):biggrin1:بیا بیرون
برو رو پشتبوم همون ساختمون راهرو پیدا میکنی

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
اینجا شده انجمن پاسخ گویی به سوالات بیتمن !!! آقا یه خرده تلاش کنید راه های مختلف رو امتحان کنید خود بازی که خداییش کاری نداره رفتنش . این riddle ها را بخواید جمع کنید که دیگه اشکتون در میاد ! توصیه می کنم به همه که هر چی joker teath سر راهشون می بینن از بین ببرن چون بعدا پیدا کردنشون مصیبته !

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوستان بیشترین مقدار کمبوئی که زدین چندتا بوده؟
من دیشب 46 تا زدم:eek::biggrin1::biggrin1:حیف که وقت نداشتم عکس بگیرم.یه آچیومنت هم آزاد شد.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آخه اينم شد بازي ؟!! دهنم آسفالت شد ! بازي هم انقدر فكري ؟!!!

من يه جا ديگه گير كردم تقريبا اولاي بازي هستم ... بعد از تركوندن (كشتن!) يه سري ارازل اوباش جوكر كه دارن ماشين بت رو

داغون ميكنن و ديدن اون دخترك دلقكه همكار جوكر .... از توي ماشين بايد اون ژل انفجارزا رو بردارم و خلاصه وارد ساختمون بشم ....

و برم يه سري ازين انسانهاي خوب و چنتا دكتر رو از دست آدماي جوكر نجات بدم ... بعد از گزشت از چند كانال

ميرسم به يه سالن چندين خرس دورتادوره سالنه و با استفاده از اونا آدامي جوكر رو ميكشم ...

وقتي ميرم پيشه گروگان ها ميگن 3تا دكتر ديگه هم هستن ... و من بايد برم اونارو نجات بدم ...

دهنم آسفالت شد , كدوموري برم ؟!!!!!
شما اینهمه فکر میکنی خسته نشی!
خوب مشخصه باید بری سراغ سه تاییشون
دوستان کمی روی انگلیسیشون کار کنن چون بازیی مثل بتمن نیمی از لذتش توی فهمیدن دیالگ های کاراکتر هاست و اصلا نمی شه کیلویی رفت جلو!

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
وتاپیک زنده می شود:biggrin1:
تویه مرحله ی Locate Dr.Young گیر کردم.بعد از نجات دادن Cash باید برم به اتاق دکتر ولی در اتاق قفل.منم هیچ راهی پیدا نمی کنم برم.
لطفا کمک کنید.

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
وتاپیک زنده می شود:biggrin1:
تویه مرحله ی Locate Dr.Young گیر کردم.بعد از نجات دادن Cash باید برم به اتاق دکتر ولی در اتاق قفل.منم هیچ راهی پیدا نمی کنم برم.
لطفا کمک کنید.
اگه درست یادم باشه دوست عزیز باید از یکی از کانال های هوا وارد اتاق بشید
دنبال باز کردن در نباشید چون اون در قرار نیست باز بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر