Batman: Arkham Asylum - X360 Version

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان تقریبا اوایل بازی میرسیم به یه محوطه که از سقف آویزون میشیم و پایین یه سری افراد رو باید مخفیانه بکشیم...یه در هم ضلع شمالیش هست ولی باز نمیشه...اونجا راهی برای خروج نیست؟؟ چیکار کنیم؟

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
توی اون جایی که شبیه بیمارستانه هستی؟
بگو کجایی دقیقا تا بگم

ویرایش: اها اونجایی هستس که یه در بزرگه قفله و یه مامور بسته شده جلوش؟
اونجا باید سری اولو بزنی
بعد یه سری دیگه میان اونا روهم بزن
بعد برو تو اون فضایی که دره هست اون بالا ریدلر یه صحبتایی می کنه
بعدش باید detective mode رو روشن کنی و تابلوی warden sharp رو انالیز کنی(همون عینکیه)

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
دوستان تقریبا اوایل بازی میرسیم به یه محوطه که از سقف آویزون میشیم و پایین یه سری افراد رو باید مخفیانه بکشیم...یه در هم ضلع شمالیش هست ولی باز نمیشه...اونجا راهی برای خروج نیست؟؟ چیکار کنیم؟
من این بازیو تازه برای دومین بار تموم کردم، به همین خاطر کل سکانس های بازی رو حفظم:d
اگر اشتباه نکنم و درست متوجه شده باشم که کجا رو میگی ، بعد از کشتن نگهبانا باید بری بالای سکویی که نگهبانا از اونجا پخش شدن.(از پایین که بخوای بری نردبان داره) برو به سمت جنازه، بعد یه نگهبان میاد و ادامه بازی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من چند روزی رو رو این بازی وقت گذاشتم که باید بگم خیلی از این بازی لذت بردم و هر چی انتظار داشتم بر آورده کرد فقط چلنج های مبارزاتش خیلی سخته و من بیخیالش شدم اما حدود 770 تا اچیومنت از بازی گرفتم

نمره من 9 از 10

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
د.ستان من 30-40 درصد بازی که میرک تصویر مثله دیوی دی خش دار میشه و کلا ریست میشه...

مشکل از دیسک هستش فکر کنم

یه نسخه دیگه بگیرم از همون سیو شروع میشه؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
د.ستان من 30-40 درصد بازی که میرک تصویر مثله دیوی دی خش دار میشه و کلا ریست میشه...

مشکل از دیسک هستش فکر کنم

یه نسخه دیگه بگیرم از همون سیو شروع میشه؟
ای بابا چرا اینچوری راهنماییش می کنی بازی درسته!همیونجوری می شه اونجاش.همونجایی هست که بتمن می ره تو توهم یهو صفحه خط خطی می شه می ره صحنه ی اول بازی را نشون می ده.بازی کن درسته,اونجا بتمن می ره تو توهم...

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
ای بابا چرا اینچوری راهنماییش می کنی بازی درسته!همیونجوری می شه اونجاش.همونجایی هست که بتمن می ره تو توهم یهو صفحه خط خطی می شه می ره صحنه ی اول بازی را نشون می ده.بازی کن درسته,اونجا بتمن می ره تو توهم...

نه...توهم نیست میرسم به یه راهرو بهد آخرش خط خطی میشه صدای خش خش هم میاد:d

بعد دموی اول لول بازی رو نشون میده که ماشین بتمن تو بارون میره...نمیدونم قضیه چیه:|

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد

بعد دموی اول لول بازی رو نشون میده که ماشین بتمن تو بارون میره...نمیدونم قضیه چیه:|

ای بابا این قانون بازیه ! باید همینطوری بشه . من که هرکس رو میشناسم گفت برای من هم همینطوری شد .تو ادامه بده درسته !

• Like
Reactions: Thomas_Anders

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
ای بابا این قانون بازیه ! باید همینطوری بشه . من که هرکس رو میشناسم گفت برای من هم همینطوری شد .تو ادامه بده درسته !
آره بابا همین جوریه...اما این دفعه فرقش اینه که جوکر بتمن رو دستگیر کرده......وای که چه بازیه خداییه این بتمن:x:x:x:x:x.....من از 10 بهش 20 میدم........بشینم یه دور دیگه برم فیض ببرم:x:x:x.....

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

می دونم چی دری می گی دیگه.دارم می گم بازی درسته.صحنه ی اول بازی را نشون می ده منتها یکمی که بری جلوتر می بینی اینبار در نقش جوکر هستی و بتمن را به تخت بستن,بتمن توهم زده....

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
می دونم چی دری می گی دیگه.دارم می گم بازی درسته.صحنه ی اول بازی را نشون می ده منتها یکمی که بری جلوتر می بینی اینبار در نقش جوکر هستی و بتمن را به تخت بستن,بتمن توهم زده....

این نکته یکی از نکات مثبت بازی بود که تو اون لحظه که تصویر خراب میشه و بتمن میره تو توهم دقیقا بازی باز حس چراغ قرمز کنسول بهش دست میده

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
من چطوری به این منطقه دسترسی پیدا کنم خیِـــــــــــــــــــــــــــــــــلی گشتم پیدا نشد دری چیزی . . . فقط یه در بود اینم وقتی وارد میشم بعد کمی راه رفتن جلوم یه درخت میاد که اونجا سبز شده و اجازه نمیده رد شم !

اینم عکس های اون منطقه . . .

عکس 1
عکس 2

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
سلام.
ببخشید من همون اوایل بازی ام.
این جا رو گیر کردم:اونجایی که به یه جایی میرسیم یه مرده روی یه صندلی مرده و دور برش دندونه.یه در هخم پشتش هست.بعد یه سری صدا توی سالن میپیچه
من بعد سکانسی که مرده رو نشون میده گیر کردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر