Batman: Arkham Asylum | PC

Insomniac-2.gif

شرکت سازنده :Rocksteady Studios
شرکت پخش کننده : Eidos Interactive
تاریخ عرضه : June 9, 2009
ژانر : Action
اسکرین شات | تریلر

در Batman: Arkham Asylum، قهرمان معروف Batman ماموریت انتقال Joker به Arkham Asylum ( زندانی مخوف که تمامی دشمنان Batman در آن نگهداری می شوند ) را دارد. وی بی خبر از اینکه تمامی دشمنان وی در آن جا تله ای کار گذاشتند و در کمین وی نشسته اند وارد Arkham Asylum می شود و ... . با یک داستان منحصر به فرد نوشته شده توسط برنده جایزه Emmy Awards جناب Paul Dini، دوباره قهرمان محبوب DC Comics جان می گیرد.

Joker را در تاریخ 19 خرداد 88 به Arkham Asylum منتقل کنید...

mahadi_nr

کاربر سایت
Mar 11, 2009
10
سلام بچه ها ... من تو قسمتی گیر کردم که برای سومین بار با اون غولی که ماسک داره و انگشتاش آمپول !
یه جاش هست که 2تا قفس هست وقتی رو اولی می پرم میره پایین و دومی میره بالا ... منم که رو قفس اولیه هستم باش میرم پایین ولی اون پایین هیچی نی ! حتی f هم کار نمی کنه !!!!!

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
کسی میدونه 37 درصد باقی مونده بازی چیه و چطوری باید تمومش کرد ؟
اون غول آمپول زن زنده مونده آخره بازی نشون میده از آب میاد بیرون

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
من همون اولش موندم اوایل بازی اونجا که یکی از اعضا گروه امنیتی رو صندلی الکتریکی هست و اون یارو با یه دکمه میکشتش اگر من کاری کنم.

اونجا باید چی کار کنم دوستان .

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
من همون اولش موندم اوایل بازی اونجا که یکی از اعضا گروه امنیتی رو صندلی الکتریکی هست و اون یارو با یه دکمه میکشتش اگر من کاری کنم.

اونجا باید چی کار کنم دوستان .
از در برو بیرون طبقه بالا با یکی صحبت میکنی بعد کلید X رو فشار میدی نزدیک سقف یه چیزی مثل شیر رو اسکن میکنی از این به بعد میتونی با دکمه f بری رو این شیرا وقتی افتادی پشتش کلیک سمت چپ رو بزن با لگد میاد تو مغزش بعد cntl + کلیک سمت راست رو میزنی یه مشت خالی میکنه تو مخش
سعی کن خودت بازی کنی اگه بپرسی تا آخرش باید بپرسی
پیشنهاد میکنم اگه از بازی خوشت نیومده بازی نکن چون تا آخرش از بازی خوشت نمیاد

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
یکی می شه لطف کنه سیو 39 درصد بازی رو بگذاره؟از همونجا که برای باره سوم با اون قول انگشت امپولی رو به رو می شه
دوست من...سيو هيچ كس بدرد شما نميخوره...اين بازي طوري هست كه نميشه سيو كسي رو كپي كرد اونجا...
متاسفم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر