Multi Platform Baldur's Gate III

سازنده
Larian Studios
تاریخ انتشار
[PC | 3 August 2023] [PlayStation 5 | 6 September 2023] [Xbox Series X/S | TBA]
ناشر
Larian Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
logo-desktop.dd69ffb.png

Developer/Larian Studios
Publisher/Larian Studios
Genre/Turn-based RPG
Platform/PC
Release date/TBA
هر چیزی که باید در مورد بازی Baldur’s Gate 3 بدانید
(با تشکر از @EAST2WEST)

طرفداران ژانر بازی‌های نقش آفرینی کامپیوتری (CRPG) برای سال‌ها منتظر معرفی قسمت بعدی از سری کلاسیک بازی Baldur’s Gate از استودیوی بایوور بودند تا در نهایت به لطف استودیوی مستقل و بلژیکی لارین، آرزوی دیرینه‌ی آنان تحقق یافت. خالقان سری بازی نقش‌آفرینی Divinity: Original Sin با کارنامه درخشان خود ثابت کردند که سزاوارند تا روایت‌گر فصل جدیدی از دنیای سیاه‌چاله‌ها و اژدهایان باشند.

استودیو لارین در ژوئن سال 2019 با تریلری سینمایی، بازی Baldur’s Gate 3 را معرفی کرد در این تریلر یکی از سربازان فلیمینگ فیست (Flaming Fist) را می بینیم که زخمی و تلوتلو خوران کوچه‌های شهری رو به ویرانی که مملو از جنازه است را طی می‌کند، و در صحنه‌ی آخر به طور زجرآوری به یک مایند فلیر (Mind Flayer) تغییر شکل ‌‌می‌دهد.

اما ما در مورد بازی Baldur’s Gate III چقدر می‌دانید ؟ در این مقاله به تمام نکاتی مهمی که در مورد این بازی وجود دارد به طور خلاصه خواهیم پرداخت.

ادامه ....

آخرین ویرایش:
در کل به نظر من early access و پیش خرید بازی باعث رواج یه عادت بد در شرکت های بازی سازی میشه مثل اتفاقی که الان با انواع اقسام dlc و Gaas و غیره
نظر شخصی منه البته ولی من به هیچ عنوان هیچ بازی رو پیش خرید نمیکنم چون باعث ترویج عادت بد می شه چیزی که هنوز وجود خارجی نداره پولشو بده بالای 10 ساله wow بازی میکنم هیچوقت اکسپنشن پیش خرید نمیکنم با اینکه میدونم بازی میکنم نهایتا 1-2 هفته قبل لانچ میگیرم

• Like
Reactions: all4u
کیا دوست دارن DM بشن <):)

برای دانلود راهنما روی عکس کلیک کنید

زیاد نیست ، همش 320 صفحه است ?
کار خودته! :D
یادمه یه یارویی dm بود تو dos2، ملت تو دیسکورد ازش وقت میگرفتن باهاش بازی کنن! :D
میگن شعر هم میخوند یارو وسط بازی! :D

Solasta Crown of the Magister
هم وارد فاز Early Access شد، چه جالب، تقریبا هم زمان با BG III !
چندتا پیش نمایش تو یوتوب دیدم، بازی خیلی خوبی بنظر میرسه.
قشنگ میزنه و حدود یک ششم قیمت bg3 رو داره ولی من یکی دیگه حال EA ندارم. الان هر چی بازی دارم انگار EA هست!

قشنگ میزنه و حدود یک ششم قیمت bg3 رو داره ولی من یکی دیگه حال EA ندارم. الان هر چی بازی دارم انگار EA هست!
دقیقا، Tactical Adventures کلا 20-15 نفر بیشتر نیستن، در مقایسه با 300-250 نفر Larian.
منم گذاشتم که کمی بیشتر پیش بره پروژه، هم اینکه این 2تا بازی از همدیگه ایده بگیرن و 2تا بازی خیلی خوب تو این سبک داشته باشیم، البته Solasta تو مقیاس کوچیکتری داره ساخته میشه ولی واقعا عالیه..
هروقت قیمت خواست بره بالا میزنیم تو گوشش.

من چندماه اول انتشار بازی میکردم و خیلی وقتها فیدبک هم میدادم، اما حجم زیاد آپدیتها و... خستم کرد.
بیشتر از 1سال میشد که بازیو نصب نکرده بودم، همینطور پیگیر اخبارش نبودم.

دیدن این تریلر و نیمچه نمایش از تغییراتی که بازی داشته خیلی حال داد.
نمیدونم قبلا بطور رسمی هم تایید کرده بودن یا نه ولی تو تریلر بطور رسمی بازی برای 2023 تایید شد.

جدید نیست ولی جالب:

:)) :))

یک نامزد دیگه به GOTY امسال اضافه شد :x

این آخرین Panel from hell امروز رو ببینین تا بیشتر درک کنین که چرا بازی رتبه بندی "M" گرفته.

معنای کامل RPG تا نهایتش میرسه به BG3.
واقعا دیگه بازی AAA و مدرن دیگه ای نداریم که این حجم از ویژگیهای با کیفیت Role Playing رو در خودش داشته باشه.

لارین تا اونجایی که تونسته از ظرفیت درجه بزرگسال بازی استفاده کرده.
بحث خشونت و ... به کنار پشمهاتون میریزه که ببینین چقدر فقط برای بخش رومانس بازی وقت گذاشتن و کلی انتخاب و... بهش اضافه کردن.
جدا ببینین.
==============
عجب تابستون خفنی شد با اکسپنش سایبرپانک ، استارفیلد و BGIII.

یک نامزد دیگه به GOTY امسال اضافه شد :x

این آخرین Panel from hell امروز رو ببینین تا بیشتر درک کنین که چرا بازی رتبه بندی "M" گرفته.

معنای کامل RPG تا نهایتش میرسه به BG3.
واقعا دیگه بازی AAA و مدرن دیگه ای نداریم که این حجم از ویژگیهای با کیفیت Role Playing رو در خودش داشته باشه.

لارین تا اونجایی که تونسته از ظرفیت درجه بزرگسال بازی استفاده کرده.
بحث خشونت و ... به کنار پشمهاتون میریزه که ببینین چقدر فقط برای بخش رومانس بازی وقت گذاشتن و کلی انتخاب و... بهش اضافه کردن.
جدا ببینین.
==============
عجب تابستون خفنی شد با اکسپنش سایبرپانک ، استارفیلد و BGIII.
من هر چی گشتم تاپیک بازیو پیدا نکردم.
میخواستم خودم یه تاپیک بزنم امشب:|
تا همین چند دقیقه پیش داشتم بازی می کردم و واقعا تو کفم :| :دی خیلی خیلی پیشرفت داشته بازی نسبت به قبل.
بازی عملا نقش آفرینی دهه که نه، نقش آفرینی قرنه :دی
این حجم از آزادی عمل و انتخاب واقعا نمونه نداره. راه میری تاس می‌ریزه واست :))
به معنای واقعی کلمه هر سری بازی کاملا متفاوته.
واقعا دمشون گرم. اسم بالدورز گیت را زنده کردن کامل.:x

پ.ن: انتخاب ما، بانو شدوهارت:x:دی

خوبه دیگه سونی بازا بالدرز گیت میرن ایکس باکسیا هم استارفیلد. نسخه ایکس باکسش به خاطر محدودیت های سریز اس تا تاریخ نامعلومی تاخییر خورده.

• Like
Reactions: all4u
بچه ها بازيش چطوره؟ من تا حالا اين سبكى بازى نكردم ديابلو رو رفتم ولى ميدونم فرق ميكنه سبكش ، نميدونم با اين حال كنم يا نه .. پيشنهاد ميديد؟ انگليسيم در حد متوسط رو به بالاست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or