Multi Platform Assassin's Creed: Valhalla

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
November 10, 2020
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
https___forum.bazicenter.com_attachments_1633365649901-png.227035_.jpg

Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Genre: Open-World RPG
Release Date: Holiday 2020
Platforms: PS4-PS5-X1-XSX-PC-Stadia​
اطلاعات کلی
  • تیم Black Flag و Origins مسیئولیت ساخت بازی را بر عهده دارد.
  • علاوه بر استودیو مانتریال، 12 استودیوی دیگر یوبیسافت و همچنین استیودی Sperasoft در ساخت بازی همکاری دارند.
  • بازی بین نسلی بوده و برای اکثر پلتفرم های موجود منتشر میشود.
  • بازی یک نفره بوده و قابلیت Co-Op وجود ندارد.
  • همچون ادیسه، قابلیت انتخاب جنسیت کرکتر وجود دارد
  • وقایع بازی در انگلستان و نروژ اتفاق می افتد.
  • انگلستان شامل 3 شهر بزرگ می شود: London، Winchester وJórvík
  • نقشه ی بازی مقداری از ادیسه بزرگ تر است.
داستان
  • وقایع بازی در سال 873 آغاز میشود.
  • شخصیت اصلی Eivor نام دارد.
  • بازی مناطق مختلفی همچون نروژ و اسکاتلند را شامل می شود.
  • Hidden Ones و Order of the Ancients نقش بسیار مهمی در بازی دارند و از این نظر بازی با AC4 مقایسه شده است.
  • بازی در نروژ آغار میشود، Eivor به دلیل سختی های داخل کشور و به منظور یک شروع تازه به همراه افرادش راهی انگلستان میشود.
  • Eivor در مقطعی از داستان، با اساسین ها ملاقات و از آن ها هیدن بلید را دریافت میکند.
  • دلیل نصب هیدن بلید بالای مچ، ترساندن دشمنان است.
  • باور بر این است که اساسین ها ارتباطاتی با ادین دارند.
  • Eivor در ابتدا به دلیل اهداف مشترک با اساسین ها همکاری میکند اما در ادامه و با پیشرفت داستان به صورت کامل به آن ها میپیوندد.
  • فیگور های تاریخی همچنین المان های ماورایی مرتبط با اساطیر نورث در بازی وجود دارد.
  • قابلیت انتخاب دیالوگ تا حدودی در بازی وجود دارد. برخی از آن ها مرتبط با تصمیم های داستانی داخل Settlement می باشد.
  • با این حال تایید شده که Eivor یک شخصیت مشخص و پابرجا داشته و همانند یک صفحه ی سفید نبوده که توسط بازیکن پر شود.
  • از این رو سازندگان Eivor رو با Geralt نزدیک تر میدانند تا Dragonborn.
  • شخصیت داخل تریلر، شاه آلفرد، در ابتدا یکی از ویلن های بازی می باشد، اما در ادامه همه چیز ممکن است تغییر کند.
  • ساکسون ها دشمنان اصلی می باشند، با این حال برخی از وایکینگ ها ممکن است در مقابل بازیکن قرار بگیرند.
  • هر 2 حالت مذکر و مونث برای شخصیت اصلی Canon می باشد، اما چگونگی آن مشخص نیست با این حال سازندگان اطمینان داده اند که با انجام بازی این سوال رفع خواهد شد.
  • بخش مدرن بازی، ماجرای لیلا حسن را دنبال میکند. سازندگان اذعان داشته اند که ایده ای که مدت ها برای این بخش در نظر داشته اند در این نسخه انجام داده اند.
  • از لفظ "خاتمه" برای داستان بازی استفاده شده و گفته شده پلات های داستانی مهمی در این شماره به سرانجام میرسد.
گیم پلی
  • تمرکز بیشتر روی المان های RPG
  • بازگشت سپر
  • مشابه سری سولز، قابلیت Dual-Wield با هر ترکیبی از سلاح ها، حتی ۲ سپر!
  • قابلیت شخصی سازی مو، لباس، ریش، تتو و War Paint وجود دارد.
  • تمامی Gear ها منحصر به فرد هستند.
  • Gear ها قابلیت آپگرید دارند، با این حال امکان اتمام بازی با Gear های آغازین وجود دارد.
  • Ability ها برمیگردند و انواع مختلفی همچون پرتاب تبر را شامل می شود.
  • مهارت ها از Skill Tree وسیع بازی که اینبار Skill Graph نامیده میشود، قابل دریافت هستند.
  • سیستم لول بندی از بازی حذف شده و سیستمی بر مبنای قدرت جایگزین آن شده است.
  • بر خلاف لول، اینبار اسکیل و Gear راه های اصلی ارتقا و پیشرفت کرکتر هستند.
  • سیستم مبارزات بازی خشن، سنگین و پر سر وصدا توصیف شده.
  • سلاح ها با استفاده از Rune ها قابل شخصی سازی هستند. (مشابه سیستم Engraving در ادیسه)
  • سیستم قطع عضو در بازی وجود دارد.
  • تیم تمرکز ویژه ای روی تنوع و شکه کننده بودن مبارزات داشته است.
  • دشمنان جدید در سرتاسر بازی ظاهر میشنود تا از حس یکنواختی جلوگیری شود.
  • هر نوع از دشمنان دارای نقاط ضعفی هستند که با شناسایی آن ها میتوان سرنوشت مبارزه را تغییر داد.
  • دشمن سرسختی که در تریلر توسط Eivor کشته میشود یک Ring Leader است.
  • Longboat ها ابزاری برای حمل و نقل سریع می باشند، نه مبارزه.
  • همچنین Raid ها با استفاده از Longboat صورت میگیرد.
  • خدمه ی Lonboat قابل شخصی سازی هستند.
  • Eivor میتواند Raid هایی علیه سایر گروه ها همچون، تمپلارها، ساکسون ها، وایکینگ های رقیب و "یک گروه مرموز" هدایت کند.
  • علاوه بر Raid ها، Assault ها نیز وجود دارند که شامل ست-پیس های بزرگ هستند.
  • نفرات استخدام شده، در Settlement مشغول میشوند.
  • Settlement هاب بزرگ بازی میباشد که نقش حیاطی در روند داستانی خواهد داشت.
  • با پیشرفت در بازی قابلیت ساخت Tavern، انواع خانه ها و همچنین Black Smith در هاب، جهت ارتقای سلاح ها وجود دارد.
  • برخی از المان های UI جهت تشویق بیشتر به گشت گذار، حذف شده است.
  • قابلیت رومنس در بازی وجود دارد.
  • مینی گیم های مختلفی از جمله تاس بازی، ماهی گیری، رجز خوانی و مسابقات نوشیدن در بازی وجود دارد.
  • کلاغ ادین نقش عقاب در نسخه های قبلی را خواهد داشت.
  • بازگشت Social Stealth!
  • هیچ اجباری برای انجام ساید کوئست ها به منظور پیش روی در داستان وجود ندارد و بازیکن می تواند به هر ترتیبی که میخواد محتوای بازی را مصرف کند.
نسخه های مختلف

Last edited by a moderator:

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام یه سوال داشتم اگه اشتراکی بخری یک دفعه آنلاین میشی بعدش لانچر رو بلاک می کنی برا همیشه یا هر دفعه که کامپیوتر رو روشن می کنی اول آنلاین بعد بلاک منظورم اینه اگه یه دفعه لاگین بشی آنلاین بعدش لانچر و آفلاین و بلاک کنی واسه همیشه می تونی آفلاین بازی کنی
یک دفعه آنلاین میشی بعدش میری روی مود افلاین و هر بار قبل از باز کردن لانچر باید نت قطع باشه

• Like
Reactions: kamyy

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام یه سوال داشتم اگه اشتراکی بخری یک دفعه آنلاین میشی بعدش لانچر رو بلاک می کنی برا همیشه یا هر دفعه که کامپیوتر رو روشن می کنی اول آنلاین بعد بلاک منظورم اینه اگه یه دفعه لاگین بشی آنلاین بعدش لانچر و آفلاین و بلاک کنی واسه همیشه می تونی آفلاین بازی کنی
سلام
یکبار اکانت میگیری دیتای بازی را به لانچر میشناسونیش یکبار بازی را اجرا میکنی و لانچر میزاری روی حالت آفلاین و ازش خارج میشه نه log out
با فایروال ویندوز دسترسی بازی و لانچر به اینترنت قطع میکنی

• Like

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان برای حل مشکل SAVE بازی
نکته اول و مهمترین نکته از اون شخصی اشتراکی گرفتین سعی کنین اکانتی غیر از اکانت قبلی بهتون داده بده

قبل از وارد کردن اطلاعات اکانت ubiconnect کاملا پاک کنید و برید داخل آدرس
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher
هرچی داخلش بود پاک کنید اگرم خود پوشه نبود که هیچی بهتره کامپیوتر ریست کنید

برنامه ubiconnect از خود سایتش دانلود کنید و نصب کنید

بعداز نصب و وارد کردن اطلاعات اکانت اولین کار قبل از شناساندن دیتای بازی برید توی setting و تیک
overlay and cloud saves sync and stay online
بردارید
بعد بازی را نصب کنید برید داخل بازی یکم بازی کنید چندتا save اتوماتیک یا دستی انجام بشه اگر خود اکانت save دستی داشت بهتر load کنید و چندتا save دستی کنید
بیایین توی صفحه اصلی بازی این بار save که خودتان کردین load کنید بعد از load کردن بازی بزنید qute to desktop
دوباره برای اطمینان هنوز توی اکانت ubiconnet آنلاین هستین یکبار بازی اجرا و save خودتان load و qute to desktop کنید
تیک آفلاین اجرای ubiconnet بزنید و از اکانت خارج شوید
اینترنت قطع کنید و تست کنید به احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه

اگر نشد منتظر آپدیت باشین

نکته ای هست save یک اکانت دیگه روی اکانت شما کار نمیکنه تشکر از دوست عزیز hojjat2 که save بازیشون دادن تست کردم جواب نداد
من همه این مراحل رفتم فقط اون آخری که سیو لود کنیم خود اشتراکیه گفت لازم نیست بیا تو منو بیا بیرون کردم!
اومدم بیرون و..
افلاین کردیم همون آش و همون کاسه ...

• Like
Reactions: SHAM and kamyy

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
من همه این مراحل رفتم فقط اون آخری که سیو لود کنیم خود اشتراکیه گفت لازم نیست بیا تو منو بیا بیرون کردم!
اومدم بیرون و..
افلاین کردیم همون آش و همون کاسه ...
مهمترین نکته را فکر کنم انجام ندادین
اکانتی غیر از اکانتی که قبلا بازی را فعال کردین

• Like
Reactions: Assassin's Creed

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
بازی روی رزولیشن ۲k با تنظیمات الترا های یا اخرین تنظیمات بالای ۵۰ فریم میده ولی روی رزولیشن ۴k روی تنظیمات های زیر فریم هم میاد با کارت گرافیک ۵۷۰۰ ای ام دی واقعا حیف شد کاشکی ۲ سال پیش مانیتور ۲k میخریدم حیف شد چون رزولیشن کم کنی تصویر به شدت کیفیتش میاد پایین تا جایی که حالت بهم میخوره نمیدونستیم مملکت به این شکل تغییر میکنه فکر کردم همیشه میشه خرید الان چند روزه دارم رو حالت پنجره بازی میکنم که حالم گرفته هست ولی بازم خدارو شکر که بازی میکنیم کاشکی قیمتها طوری بود یه ۳۰۷۰ میخریدم فورکی بازی میکردم چون واقعا ادم فور کی داشته باشه ۲k بازی کنه ظلمه همون موقع میخاستم ۲۰۸۰ سوپر بگیرم ۱۲ تومان بود پولم داشتم گول رفیق نامرد خوردم گفت پولت را حروم نکن همین بسته تو رو الان پولم حروم نشد خوبه

• Like
Reactions: tokio_hotel

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بازی روی رزولیشن ۲k با تنظیمات الترا های یا اخرین تنظیمات بالای ۵۰ فریم میده ولی روی رزولیشن ۴k روی تنظیمات های زیر فریم هم میاد با کارت گرافیک ۵۷۰۰ ای ام دی واقعا حیف شد کاشکی ۲ سال پیش مانیتور ۲k میخریدم حیف شد چون رزولیشن کم کنی تصویر به شدت کیفیتش میاد پایین تا جایی که حالت بهم میخوره نمیدونستیم مملکت به این شکل تغییر میکنه فکر کردم همیشه میشه خرید الان چند روزه دارم رو حالت پنجره بازی میکنم که حالم گرفته هست ولی بازم خدارو شکر که بازی میکنیم کاشکی قیمتها طوری بود یه ۳۰۷۰ میخریدم فورکی بازی میکردم چون واقعا ادم فور کی داشته باشه ۲k بازی کنه ظلمه همون موقع میخاستم ۲۰۸۰ سوپر بگیرم ۱۲ تومان بود پولم داشتم گول رفیق نامرد خوردم گفت پولت را حروم نکن همین بسته تو رو الان پولم حروم نشد خوبه

علت بد بودن تصویر اینه که آپ اسکیل از 1440p به 4K مشکل ساز هست. چون نسبت مستقیم بین پیکسل‌ها نیست. شما بازی رو 1080p اجرا کنی روی 4K تصویر بهتری می‌گیری تا 1440p به 4K. البته کیفیت آپ اسکیل کردن به پنلتون هم بستگی داره. خلاصه به نظر من بازی رو 1080p اجرا کن و یه فیلتر Sharpening هم استفاده کن به احتمال زیاد خیلی خروجی بهتری می‌گیری.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
علت بد بودن تصویر اینه که آپ اسکیل از 1440p به 4K مشکل ساز هست. چون نسبت مستقیم بین پیکسل‌ها نیست. شما بازی رو 1080p اجرا کنی روی 4K تصویر بهتری می‌گیری تا 1440p به 4K. البته کیفیت آپ اسکیل کردن به پنلتون هم بستگی داره. خلاصه به نظر من بازی رو 1080p اجرا کن و یه فیلتر Sharpening هم استفاده کن به احتمال زیاد خیلی خروجی بهتری می‌گیری.
۱۰۸۰p که فکر کنم افتضاح بشه تصویر خیلی کشیده میشه اصلا کلا هر چیزی به غیر از نیتیو بودن بی کیفیت هست ولی من موندم بازیهای پی اس فور پرو مثل گاد اف وار یا لست اف اس یا چند تای دیگه مثل گوست اف سوشیما که همگی با همین مانیتور بازی کردم و رزولیشن بازی مطمعنا ۲k بود اصلا انگار فور کی واقعی بود اصلا تفاوت رزولیشن را احساس نمیکنی ولی رو پی سی کوچکترین تفاوتی خودش را نشون میده

• Like

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
مهمترین نکته را فکر کنم انجام ندادین
اکانتی غیر از اکانتی که قبلا بازی را فعال کردین
اره دقیقا همون اکانت بود، فکر نکنم دیگه چندتا اکانت داشته باشن
ببینم بشه یک یوزر دیگه توی ویندوز بسازم اینطوری تست کنم

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
بازم ناشکری نکن
اشتباهت همون خرید 4k بود کارت گرافیکت خوبه راحت تا نیمه نسل میتونی فول اچ دی با تنظیمات بالا بازی کنی فقط مانیتورت سطح انتظارتو برده بالا
برا همین من موندم تو فول اچ دی
الان مانیتورت روی فول اچ دی کیفیتش بده یا ۲k?
حتما به ۳۰۷۰ فکر کن اما نه الان قیمتش الان تا حدود ۲۴ اومده بزار زیر ۲۰ بیاد عوض کن بهترین جهش به ۳۰۷۰ هیتش منم تو فکرشم

• Sad

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یک ساعتی بعد آپدیت بازی رو تست کردم
چندتا باگ ریز و درشت رو پوشش دادن که مهمترینشون مشکل تغییر بافت ها تو مناظر دور دست بود
فکر میکنم گرافیک بازی بهبود نسبی داشته
چون منابع سخت افزاری بیشتر مصرف میکنه
هم مصرف CPU بالاتر رفته هم VRAM
فریم اما تغییر خاصی برای من نداشته و تقریبا ۶۰ فریم رو ثابت دارم رو 2K

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
اره دقیقا همون اکانت بود، فکر نکنم دیگه چندتا اکانت داشته باشن
ببینم بشه یک یوزر دیگه توی ویندوز بسازم اینطوری تست کنم

اگرم ویندوزت 10 نیست حتما 10 نصب کن با آخرین آپدیت
اشتراکی که گرفتم چند اکانت داره ولی پوستم کند تا نوبتم شد قیمتش مناسبه ولی سرش خیلی شلوغه

• Like
Reactions: Assassin's Creed

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
بازم ناشکری نکن
اشتباهت همون خرید 4k بود کارت گرافیکت خوبه راحت تا نیمه نسل میتونی فول اچ دی با تنظیمات بالا بازی کنی فقط مانیتورت سطح انتظارتو برده بالا
برا همین من موندم تو فول اچ دی
الان مانیتورت روی فول اچ دی کیفیتش بده یا ۲k?
حتما به ۳۰۷۰ فکر کن اما نه الان قیمتش الان تا حدود ۲۴ اومده بزار زیر ۲۰ بیاد عوض کن بهترین جهش به ۳۰۷۰ هیتش منم تو فکرشم
شما توی asgard مشکل افت فریم نداری ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر