Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دیدم Assassin's Creed Chronicles China تاپیک نداره ، گفتم یه دو تا اسکرین شات بذارم از بازی ، محیط بازی خیلی خوبه ، گیم پلی خوبی داره ، یه خورده کسل کننده ـست ، شبیه Shank هست ، اما به پای Shank نمیرسه تو گیم پلی ...

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
Assassin's Creed: Unity | PS4

دوستان اول بازي يه منو نشون داد كه شخصيت ها و اساسين هاي قديمي بودن
كه فقط يه دونه اش باز بود
دوباره چطور ميشه رفت تو اون منو؟!
خيلي از مأموريت هاي هليكس رو رفتم
اصلاً چطوريه اون منو؟ بايد خودمون بازش كنيم؟! پوليه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
دوستان شما هم توی Join شدن به خارجی ها توی Co-op مشکل دارین ؟؟؟ من وقتی با کنسول کانکشن رو تست میکنم میگه Nat type 2 هست که خوبه ولی وارد بازی که میشم و جوین شدن به کو-آپ رو انتخاب میکنم بازی میگه Nat type شما 3 هست و مشکل داره !!!
بعد حدود 3 دقیقه سرچ کردن به یکی وصل میشه ولی بلافاصله یا پرت میشم بیرون و میگه شما کیک شدین یا خودم تا وصل میشم میگه بقیه پلیر ها از بازی رفتن بیرون !

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
نقد کوتاه و اسکرین شات های AC Unity بر روی PC

خوب بازی رو تا وسط هاش قبلا رفته بودم و رها کردم ، بعد از اینکه نسخه اسکیدرو رو دانلود کردم که باز باگ هاش کمتر و مشکلاتش کمتر بود ، امروز نشستم پای بازی و تمومش کردم .
بازی در کل خیلی زیبا بود ، میتونم 2 بخشش کنیم ، یکی اینکه مشکلات و باگ هاشو در نظر نگیریم ، یا اینکه اون ها رو هم ازش چشم پوشی نکنیم ، در کل بازی از نظر داستانی به نظرم خوب عمل کرد ، یه داستان کاملا انتقامی بود و زیاد ربطی به مباحث پایه ای اساسین ها و تمپلار ها نداشت .
گرافیک بازی هیچ حرفی توش نیست و امیدوارم با این موتور فوق العاده بتونن یه گرافیک زیباتر ، گرچه همین هم فوق العاده بود ، و بدون باگ رو روی Victory که واقعا لوکیشن خیلی عالی ای داره ، ببینیم .
نورپردازی ، و طراحی تمام اجزا بی نظیر ، NPC های بازی فوق العاده و Draw Distance برای بنا ها و Object ها خوب بود اما زیاد برای NPC ها جالب نبود .
صدا پردازی بسیار پویا و عالی بود و موسیقی هم دل نشین بود
باگ های بازی بسیار بود ، نسخه اورجینال رو تست نکردم ، اما فکر نمیکنم که فارق از باگ باشه ، ali213 و SkidRow رو تست کردم و SkidRow رو پیشنهاد میکنم .
در آخر نمره من به بازی :

داستان : 9/10
صداگذاری : 9/10
گیم پلی : 7/10
گرافیک : 10/10
نمره کل 9/10

در آخر یه سری اسکرین شات هم قرار میدم ، تنظیمات در بالاترین سطح و رزولوشن صفحه 1920*1080 هست ؛

اسکرین شات ها حاوی اسپویل شدید میباشد

اسپویل و اسکرین شات بسیار زیبا و دراماتیک ....

و پایان بخش :)

:x

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
DLC نیست! :(( :(( :((
یه بازی جداست کلا ، یک AC دو بعدی ( دو و نیم بعدی... اصلا بعدش پیچیدست توضیحش :)) ) در مورد یکی لز کاراکترهای سری ( یکی لز شاگردای اتزیو که تو انیمیشن Embers معرفی شد )
بازیش دو بعدی و مخفی کاریه، یه چیزی تو مایه های Mark of Ninja
ارزش داره یا نه رو نظر نمیدم :pبه عنوان یه اساسین فن من راضیم :D ( در آینده داستان دوتا از کاراکترهای کمیک های AC هم به همین سبک میاد، روسیه و هند )
ولی صبر کنی احتمال تخفیف خوردنش زیاده کلا:-"

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سکانس هفت ماموریت دوم که آخرش یکی رو دنبال میکنی چطور باید تکل بزنی زیر پاش ؟ من R2 و دایره میزنم هیچ اتفاقی نمیفته وقتی هم R2 با مربع میزنم میزنه میکشتش که نباید بکشه و فیلد میشه .

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
سکانس هفت ماموریت دوم که آخرش یکی رو دنبال میکنی چطور باید تکل بزنی زیر پاش ؟ من R2 و دایره میزنم هیچ اتفاقی نمیفته وقتی هم R2 با مربع میزنم میزنه میکشتش که نباید بکشه و فیلد میشه .

شما دایره بدون R2 بزن وقتی بهش نزدیک شدی.

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
شما دایره بدون R2 بزن وقتی بهش نزدیک شدی.

دایره رو میزنم بدون r2 میگیره و بعد ولش میکنه اگر هم همینطور بگیریش میمیره . من همه جای بازی وقتی میخواستم تکل بزنم r2 و دایره رو میزدم تکل میزد . میتونه الان این یه باگ باشه ؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟ اینجا گیر کردم .

mehdi69

کاربر سایت
Mar 16, 2015
29
نام
MEHDI
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان گیمری :) از دوستانی ک تروفی میزنن میتونم خواهش کنم ک تروفی این باززی رو بصورت pdf و ب فارسی بزارن برامون چون خوداییش هرجایی رو گشتم نتونستم فایل دانلودیشو گیر بیارم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر